Tuvalete bez atılmiş yardımm?

nurkz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
38
5
20
Ya biz 2.katta oturmaya başladık taşındık ama bize gelen misafirlerden biri bez atmiş sanırım ya tuvalet tıkandı peçete olsa erir sonra açtık ama odun parçasıyla itekle itekleye yani gitti ama bez altı tıkar mı 1. Katı ? Direk gider mi lağıma?

Ya biz 2.katta oturmaya başladık taşındık ama bize gelen misafirlerden biri bez atmiş sanırım ya tuvalet tıkandı peçete olsa erir sonra açtık ama odun parçasıyla itekle itekleye yani gitti ama bez altı tıkar mı 1. Katı ? Direk gider mi lağıma?
Tikar.

Yuh ya bu kadar da cahil olunmaz ki! Nerede yaşıyorlar bu tür insanlar anlamıyorum.
Tesisatçı çağırırsanız iyi olur, tıkayıp daha büyük sorunlara yol acabilir.

Zannetmiyorum bez olduğunu. Bez sığmaz ki tuvalet deligine. 1-2 aylık bebek bezi belki. Yoksa 6 aydan büyük bebek bezi hele de doluysa baya baya büyükçe bir top oluyor. Yani herhangi bir niyetle atılsa da delikte olduğu gibi kalır. Ama fazla miktarda peçete atıp tek sifon ile göndermeye calismissa ancak o zaman. Ped deseniz neyse ama bebek bezi ihtimali çok düşük.

Benim engelli bir görümcem var(Zihinsel). 6 yıllık evliyim ama hiç denk gelmemiştim. Geçen gelişlerinde tam gitmek uzerelerken tuvalete girdi, uzun da kaldı. Çıktıktan sonra baktım tuvaletin yarısı top edilmiş peçete dolu. Şifon bassam gider sandım ama basınca klozetin taşımasına ramak kala durdu. Eşimi çağırdım napicam diye. Meğerse hep böyle yaparmış. Yani rulonun yarısına kadar elinde top eder onu da öyle atarmış. Neyse uzun süre bekledim şu çekildi. Peçete topunu da sopayla ittirdim ittirdim gitti. Sonra açıldı klozet. 6 yıldır hiç başıma gelmediği için ve en son o gorumcemin girdiğinden emin olduğumuz için pecetenin de böylesi bir tıkanmaya neden olduğuna şahit oldum. Yoksa diğer gorumcemin Ped attığını/düşürdüğünü falan düşünür günahını almış olurdum.

tıkar. bizim 60 dairelik apartmanda bir ay önce yaşandı 😂 bir gün boyunca herkes cami tuvaletini kullanmak zorunda kaldı 😂

Usta çağırmanız gerekiyor, erimez bezler,pedler tamponlar sıvıları çeker daha da şişerler amaçları sıvı çekmek ya hani
Hayır dal parçasıyla ittik dirsekten gitti ama alttakini tıkar mı 2. kattayım dün akşam oldu şu anlık ses seda yok

Daire borusu dar ama apartman için olan boru gayet geniş. Ama şu var bez klozete ve o borudan geçmez.ped atmıştır muhtemelen

Daire borusu dar ama apartman için olan boru gayet geniş. Ama şu var bez klozete ve o borudan geçmez.ped atmıştır muhtemelen
Arkadaşlar yanlış anladı ped yazmamışım dal parçasıyla ittik cisim gitsin diye gitti ama 2.kattayız alt kata zarar verir mi soru buydu herkes atana cahil deniş. Yabi dün akşam olsu ses seda yok şuan

Bizim apartmanda her yıl bu tipler yüzünden binanın gideri tıkanıyor.

Şaşıranlar olmuş ama gerçekten böyle tuvalete bez, havlu atan ruh hastaları var.

Arkadaşlar yanlış anladı ped yazmamışım dal parçasıyla ittik cisim gitsin diye gitti ama 2.kattayız alt kata zarar verir mi soru buydu herkes atana cahil deniş. Yabi dün akşam olsu ses seda yok şuan
Yarın belli olur netice apartmanın bodrumuna ana borunun olduğu yere eşin gitsin sende sifonu çek suyun sesini eşin duyarsa sıkıntı kalmamıştır

Tıkar, hemen olmasada kesin tıkar çünkü bizim apartmanda da yaşadık. Hatta birinde sitenin içindeki borudan patlak verdi siteyi bok bastı bir bez yüzünden.

X