Tuvalete çıkamama:(

aynı sorunu bende yaşıyorum ama 1 aydır düzenli kuru kayısı yemeye başladım ve kurtuldum çok şükür şiddetke kuru kayısı tavsiye ederim.

Arkadaşlar ya,
benim bağırsaklarım bi acayip. bi kere bir ayın yarısını kesin kabız olrak geçiriyorum. biraz düzelir gibi oluyo, onda da ishal gibi oluyorum.

neyse evdeyken iyi yine. Ama evimden başka biryere gider de bir de uzun süre kalırsam mahvoluyorum.

Bu seferki daha da beter. yarın neredeyse bir hafta olacak büyük abdestimi yapmayalı. Ya görümcemdeyim, iğrenç bi durum, insanların bilmesini de istemiyorum ama hem gaz var, iki de bir tuvalete gidiyorum ıkınıyorum, bişey yok.

ve korkmaya da başladım. midem bulanmaya başladı. Sizce ölür müyüm??

gerçi ölmek kökten çözüm olurdu şu halime ama :KK43:
sadece dolcofibre' yi kullanırsan hiç bir sorunun kalmaz.

ne sıkıntıdır bu... sinamekiye dikkat, bir alışırsa vücut hep istermiş ve bağısaktaki ince tüyleri zamanla tahrip ediyormuş... bende gaz sorunu var daha çok... kuru meyvelere en iyisi ama düzenli kullanmak lazım...

arkadaşlar 3 günden önce bende çıkamıyorum tuvalete ufff :KK43: günde 2 litre su içiyorum sebze meyve yiyorum yok anam yok faydası yok

sabah ac karnına içilen ve gun içerisinde bol bol tüeketilen suyun buyuk faydası var.......

X