Tüylerden Kurtulmak icin Zırnık Kullanan Var mı?

yengem kullanmıştı bir ara tırnakları erir gibi inceldi çok kötü oldu dikkat edin :18:

slm kızlar epilasyon aleti ile aldıktan zırnığı sürdüm felaket yaktı biraz dayandım sonra yıkadım ben tüy olan bölgeye sürdüm ama bendeki tüyler dökülmedi acaba benim tüylerde mi acayiplik var yoksa ben yanlış kullandım aktardam gri renkli zırnık aldım ve 1 tlye onu plastik bardakta karıştırdım ve temizlediğim yerlere ve tüylü bölgelere sürdüm ama tüylerim dökülmedi cvplarınızı bekliyorum

yengem kullanmıştı bir ara tırnakları erir gibi inceldi çok kötü oldu dikkat edin :18:

Tavsiyem elinizi sürmeyin
Kaba döktükten sonra var plastik spatula yada benzeri birşeyle karıştırın
Bazen açık satılanlar çok ekili oluyor.Çokta yakıyorlar , deriyi de zedeliyorlar.
Aynısını paket içinde satılanlar için söyleyemeyeceğim .
Pakettekilerin etkisi daha az hatta bazen almıyor.

araştırın netten bayburtta hamamda kaç kadın öldü ama hatırlamıyorum. araştırın arsenik zehirli bi madde.anlatmama gerek yok herhalde:KK47:

ayy bilmiyorumda ben eczane teknisyeniyim bu tür tüy dökücüleri kıl kökten alındığı taktirde en az 2 gün sonra kullanmaya başlanılabilir.o yüzden yara olmuştur eminim.dikkatli olun zarar vermeyin kendinize.:KK45::KK20:

ayy bilmiyorumda ben eczane teknisyeniyim bu tür tüy dökücüleri kıl kökten alındığı taktirde en az 2 gün sonra kullanmaya başlanılabilir.o yüzden yara olmuştur eminim.dikkatli olun zarar vermeyin kendinize.:KK45::KK20:

peki ne kullanlarim eski yontem galiba ağda:KK3:

okyanus_incisi neredesin! Bir süredir tüylerden kurtulmak için yöntemler araştırıyorum. bugün bu konuda yazılan bütün mesajları okudum. senin yazdıklarını takip ediyordum ama bir süreden sonra yazmamışsın. deneyiminin sonuçlarını çok merak ediyorum. bazı arkadaşlar sayfaları en başından beri okumadıkları için zırnığı nasl kullanmaları gerektiğini anlamadan jilet gibi yapıyor kullanmayın falan demişler. ama senin yazdıkların dikkatimi çekti. bir arkadaş daha vardı, köyde yaşayan. o da deneyimlerini yazıyordu. ama bir süreden sonra yazmamış. Başka arkadaşlar da aynı şekilde işe yaradığını yazmışlar.
ben de bir çok yöntemi araştırdım. özellikle kullanıcı yorumlarını okudum. diğer bütün yöntemlerde faydasını gören de var, görmeyen de...
ama zırnığı doğru şekilde(kılları kökten alarak) kullanıp da faydasını görmediğini söyleyene rastlamadım. bazı yanlış kullanıp da cildini yaralayanlar bile olmuş. 1,5 saat çok çok uzun bir süre. 3-4 dakikadan fazla bekletmemek gerekiyor.
ben de bacağımın bir bölgesini epilatörle alıp denedim ilk defa. etkisi olacağına inanıyorum inşallah.
sen ilk olarak 2007'de yazmışsın. bir sonuç alıp almadığını paylaşırsan çok mutlu olurum.
sevgiler

Merhaba,
Pek fazla yazamasamda sıkı takipçinizim.
Bu hamamotu yağı ile ben de kafayı bozdum bu aralar:)
Çevremde birkaç kişi kullandı gerçekten etkili hem de oldukça! Amma ve lakin,
Kafamda oluşan bazı sorulara yanıt bulamadım henüz.
1. Bu hamam otu gerçekte ot değilmiş,kirece benzer kimyasal bir maddeymiş. Neden ot deyip duruyorlar ya da gerçekten öyle mi?
2. Bu maddenin içinde de havayla temas ettiğinde ortaya çıkan çok zehirli gazlar varmış. Arsenik ve sülfür. Arseniğin zararlarını burada anlatmaya gerek yok herhalde. Direkt öldürüyor. Zaten bu maddeyi ot olarak kullananlarda ölenler olmuş,haberlerde vermişti. Yağında öyle birşey duymadım.
Yani bu kadar zararlı maddeleri içeren bir şey deriye sürüldüğünde cilt zarafından emilip kana geçmeyecek mi? Durduk yere arsenik mi alacağız vücudumuza:KK43:

Bu sorulara cevap verebilen olursa hepbirlikte öğreniriz işin aslını. Yoksa gerçekten zaaflarımız kullanılıp sağlığımızla mı oynanıyor?

ben bir kere denedim bunu.ağdayla aldıktan sonra bacaklarımı sürdüm ve tüylerim 1 ay sonra yeni yeni çıkmaya başlamıştı biraz daha ince gibiydi.sonra hep üşendiğimden denemedim ama düzenli uygulamayı düşünüyorum.işe yararsa burda paylaşırım.

bu gün aldım 1 liralık küçük. 5liralık alacaktım ama önce bi dene dedi annem... nasıl olsa var bitip tükenmiyor ya :) mantıklı geldi neyse... şu ara deyil ama uygun şartlar oluşunca denemek istiyorum ve bakın ben lazere gidiyorum 4üncü seansım oldu ve 4 seansım kaldı.. salak kafam çok pişmanım tüyler heryerden çıkmaya başladı ve kopkoyu siyah oldu ve eskiden bir santim uzunlugunda oluyorsa herzaman şimdi yer yer üç santime kadar uzuyor böyle bişe görmedim kesinlikle lazer ıpl tavsiye etmiyorum ama mecbur devam edicem çünkü battı balık yan gider.............. gelgelelim zırnıkkkk a onu sadece ayağımın üstünde küçük tüylü alanda deniycem .. inanın ellerimin parmaklarında ayaklarımın parmaklarında tüyler var önceden daha inceydi lazerden sonra kalınlaştı. bütün vücüt kollar genital koltukaltı bütünbacak yaptırıyorum... ayak parmaklar ve ayak üstü tüylerde deniycem nedense çok inanasım geliyor galiba kesin sonuç budur arkadaşlar inşallh budur... lazerde de can çok yanıyor ama sonuç yokkkkkkkkkkkkkkk .... karışımı balkonda hazırlıcam :) balkonda sürcem zaten yüksek ve bölgede ayak bölgesi ağda yapıp sürcem sizi bilgilendircem eğer tüylerden kurtulrsam bu yöntemlerle tanıdıklarıma da hep tavsiye yapcam :))) TÜYSÜZ GÜNLER

birbirimize sürekli bilgi verelim lütfennnn ayrıca metal plastik kap falan farkedermi karışımı neyin içinde hazırlamak lazım ben bide kendi idrarımla da deniycem :)))) idrarın çok faydaları olduğunu okumuştum bir yerde :) belki bundada faydalıdır

ben bir kere denedim bunu.ağdayla aldıktan sonra bacaklarımı sürdüm ve tüylerim 1 ay sonra yeni yeni çıkmaya başlamıştı biraz daha ince gibiydi.sonra hep üşendiğimden denemedim ama düzenli uygulamayı düşünüyorum.işe yararsa burda paylaşırım.

siz hamam otu yağını mı yoksa tozunu mu kullandınz

siz hamam otu yağını mı yoksa tozunu mu kullandınz

canavar bol şanslarrr..Bacaklarıma 3. seansı denedim ve inanırmısınız alırken o eski acıyı çekmiyorum artıkkkk.Süper bişi incelmiş olmaları..Henüz çıkmadı çıkınca olan etkileri yazarım.Özel bölge için 4. seansa henüz vaktim olmadı bi 10 gün sonra sanırsam..

Daha bitmedi canımm, etkileri belirttiğim gibi, özel bölgede azalma ve incelme var %60'lık 3. seans akabinde..Seanslarım arttıkça etkileşimleride paylaşıcam sizlerle, merak etme başlarsam bişeye giderim sonuna kadar, bırakmam sizleri habersiz :KK66:

Bu arada geçmiş olsunnn, sanırım tenin benimkine göre daha hassas, bide gerçi ilk yapışın.Dikkat et kendine, en yakın zamanda iyileşmesini dilerim, kantaron yağı yada zeytinyağı sür, ben öle yapiorum artık..Krem yetişmiyor büyük bi alan olunca..3. seanstan sonra %60lık bi azalma oldu özel bölgemde.3te farkediyorsun.Bacaklarıma uyguladım 3.yü, henüz çıkmadılar..Yazarım.

Sende Rabbime emanetsinnn..Bol şanslar herkese..

okyanus incisi uzun zamandır takip ediyorum girmemişsin. sonuçlarını çok merak ediyorum. haberdar edersen çok sevinirim canım.

arkadaşlar burda bahsedilen bu zırnık hangi rengi ve kesin sonuçlarını öğrenmek istiyorum. seeeliiin adlı arkadaşımız üyeliğni iptal etmiş çok üzüldüm onu çok merak ediyorum. bu merkep idrarı ile yaptığı şeyi özellikle. başka deneyen arkadaşlar varmı? bilgilendirmenizi rica ediyorum

çok uzun yıllardır hamam tozu kullanıyorum. ergenlik zamanlarımdan beri jilete alıştırdığım için bikini bölgesine bir kez bile ağda yapamadım. korktum. bilirsiniz traş ettiğinizde eğer tüyleriniz de çabuk çıkıyorsa bir sürü problem yaşar kaşıntı hissedersiniz. fakat ben hamam tozu kullandığım zamanlarda çok rahatım. bazı işinize yarayacak bilgiler:

(hamam tozunu yüzeysel kullanacaklar için)

- Aktardan 1 tllik hamam tozu isteyin
- evin camlarını açın ve mümkünse hava akımı oluşturun.
- plastik vb bir kapta su ile hamam otunu karıştırın çok solumamaya özen gösterin.(karışım kıvamlı olamayacak zeytinyağı kıvamı en idealidir)
- ellerinize eldiven giyip (giymezseniz tırnaklarınızı yakar benim parçak izlerimi bile yoketmişti geçici olarak :) ) karışımı hızlıca yayın.
- çok az bir süre beklemek yeterli..parmağınızla tüyleri hafifçe ovuşturup kontrol edebilirsiniz.ben 1 dk bile beklemiyorum
- duşun altına girin ve liflenin. tüm adımları doğru yaparsanız sonuçta bebek gibi bi teniniz olacak.

BU UYGULAMA İLE KILLARI KÖKLERİNDEN ALAMAZSINIZ. AMA KIL KÖKLERİNİ DE GÜÇLENDİRMEZSİNİZ. JİLET ZAMANLA ACAYİP SERTLEŞTİRİYOR FAKAT HAMAM TOZU TÜYÜNÜZ NASILSA ÖYLE ÇIKARTIR.

BEN TÜM VÜCUDUMA YAPIYORUM BUNU..YANİ BİLDİĞİNİZ KİL BANYOSU YAPMIŞ GİBİ HIZLICA TÜM VÜCUDUMA SÜRÜYORUM YAPI OLARAK FAZLACA TÜYLÜYÜM. YAPTIKTAN SONRA KOLLARIM KARIN BÖLGEM ÜST BACAKLARIMDAKİ TÜYLER 1 AY SONRA ÇIKIYOR. BU DA BENİM İÇİN YETERLİ.. BİKİNİ BÖLGESİ TABİ ÇOK KISA Bİ SÜREDE ÇIKIYOR YENİDEN.

KOKU İÇİN YAPILABİLECEK BİŞEY YOK BU KADAR BERBAT KOKAN BİŞEY DAHA VAR MI ACABA.. :) SU YERİNE SÜT İLE KARIŞTIRIRSANIZ DAHA AZ KOKUYOR BİLGİNİZE..

ben şuan 7 aylık hamileyim ve bikini bölgem için kara kara düşünüyorum :KK43: hamam tozu acaba hamilelikte kullanılabilir mi? doktoruma sordum ama duymamış bile...ne olduğunu bilmiyor

merhaba arkadaşlar bu konuyu takip ettim biraz ancak bi süredir pek yazan, deneyimini paylaşan yok sanırım. her bayan gibi tüylerden ben de şikayetçiyim. insanlar bunu evet tüy dökmek için kullanıyo ama tüyleri aldıktan sonra tüy kökleri açıkken kullanmak deriye zarar verir mi, hadi o anlık zarar vermedi kanserojen bi etkisi olur mu diye çok düşündüm açıkçası ama yine de denemeye karar verdim. tezcanlı bi insanım bişeyi aklıma koyunca pek duramıyorum. bugün aktardan aldım ama çoğu arkadaşın bahsettiğinden yokmuş. kokusu da çok kötü falan diyenler olmuş zaten güya gül esanslı olan emmak rusma dan aldım. şunu söylemeliyim ki hiç öyle hoş bi kokusu yok bu bile yumurta gibi kokuyo. deneyen herkes de deneyimlerini çok fikir verecek şekilde bahsetmemişler.

işe yarıyorsa eğer fark etmek için tek bacağıma uyguladım epilasyondan sonra, üzerinde 3-4 dk bekletin diyordu. 4 dakika bekledim çok aşırı olmasa da yanma hissediyodunuz. sonrasında ılık suyla yıkadım nemlendirdim falan ama yine de yanması baya sürdü yıkadıktan sonra da. şimdi yaklaşık 2-3 saat oldu ama hassasiyeti dokundukça fark ediyosunuz. diğer bacağımı da aldım ancak ona sürmedim. şimdi bakalım çıkış süreleri nasıl olacak, sürdüğüm bacağımda azalma olacak mı :KK54:

X