tüylere bi çözüm daha NANE

nane en östrogenic bir bitki değildir ama erkeklik hormonlarını (antiandrogen)baskılayıcı maddelerde içermesi sebebiyle hormonları dengeleyici özelliklere sahip..

diğer başlıklardada hayıt yağı demişsiniz,hayıtın yaprağında bulunur beklenen şifa,tohum yağında değil..dolayısıyle suyunu tüketmek uygun...

nane kürünü 15 gun uyguladım 1 hafta ara verdım, sımdı 2. kürümün 9. gunundeyım. ben faydası oldugunu dusunuyorum, kaşlarım oldukca sert ve kısa surede cıkardı, simdi daha yumusaklar ve bunu kuaforum bıle fark ettı. ayrıca goguslerımınde buyudugunu dusunuyorum.
ben kürü su sekılde uyguluyorum ;

sabah kalkar kalkmaz ac karnına bır avuc taze naneyı yıyorum arkasından bır su bardagı sıcak su ıcıyorum. 15 gun devam edıp 1 hafta ara verıyorum. regl donemındede faydasını gordu, acıkcası ben tavsıye edıyorum bu kürü.yerimseniben

nane en östrogenic bir bitki değildir ama erkeklik hormonlarını (antiandrogen)baskılayıcı maddelerde içermesi sebebiyle hormonları dengeleyici özelliklere sahip..

diğer başlıklardada hayıt yağı demişsiniz,hayıtın yaprağında bulunur beklenen şifa,tohum yağında değil..dolayısıyle suyunu tüketmek uygun...

Merhaba Beany; 1 yıl önce bir karışımdan söz etmişsin, kullanıpta bir değişim göremedin sanırım?

Aldım daha önce nane fakat yiyemedim çok keskin bir tadı vardı. Başlarım dedim kıla da tüye de kurtulmak için ne hallere düşüyoruz. kaydirigubbakcemile3

Merhaba Beany; 1 yıl önce bir karışımdan söz etmişsin, kullanıpta bir değişim göremedin sanırım?

o karışım tarih oldu,hiç bahsetmiyorum bile,zaten başlığıda kapattırmıştım bazı sebeplerden dolayı...
o günden bugünede çok şey değişti bilgi adına,o çok çok amatörce bişeydi..
birde anladımki o şekil tarifler vermek sakıncalı olabilir,zararlı olabileceği için değil,hazırlama şeklini herkez yapamayabilir anlamında yani.
o tentür şeklindeydi,şimdi yeni denemelerimi profesyonelce ekstraksiyon tekniğiyle yapıyorum ...

o karışım tarih oldu,hiç bahsetmiyorum bile,zaten başlığıda kapattırmıştım bazı sebeplerden dolayı...
o günden bugünede çok şey değişti bilgi adına,o çok çok amatörce bişeydi..
birde anladımki o şekil tarifler vermek sakıncalı olabilir,zararlı olabileceği için değil,hazırlama şeklini herkez yapamayabilir anlamında yani.
o tentür şeklindeydi,şimdi yeni denemelerimi profesyonelce ekstraksiyon tekniğiyle yapıyorum ...

Peki canım. bayanssulusmile

ben hayıt suyunu deniycem bi yerde okumştum hem kadınlardaki hemde erkeklerdeki erkeklik hormonlarını azaltıyormuş eskiden rahipler kullanırmış.. şimdi kullanıyorlarmı bilmiyorum ama sakinleştirici olarakta kullanılmış bir dönem inşaalah iyi gelir soğan suyunuda denedim ama sadece 15 gün kilo verdirdi..ciltteki lekeleri azattı düzgünleştirdi ama ikinci küre nezaman başlanacağı konusunda tam bir bilgim olmadığı için başlayamadım :KK43:(:-)44:

arkadaşlar merhaba bende bugün nane kürüne başladım, pko maduruyum ve tahmin ettiğiniz gibi tüylerimden şikayetçiyim..işe yarıyacağına inanıyorum gelişmeleri size bildiricem..

hayıt tohumu kullanmıştım bende adet düzensizliğinden dolayı ilk 2 ay çok memnun kaldım adetim düzene girmişti fakat 3. ay duzenli içemedim ve ağrı kesici çok aldım o ay sanırım ondan hormonlarım bozuldu tekrardan, tüylerim sert çıkmaya başladı..acaba hayıtın tohumundan ziyade yaprağı mı daha etkili? bir de hayıt kullananların göğüslerinin büyüdüğünü okumuştum ama bende öyle bi etkisi olmadı tam tersi indi göğüslerim kilo verdiğim için de olmuş olabilir bilemedim :44:

nane kürünü bizim bilim adamlarımız tespit etmiş bu etkisini ve birçok yabancı kaynakta bahsediliyor Türk bilim adamlarının bu çalışması.
hayıt tohumuda yaprağıda faydalı ama yaprağında prolaktin düşürücü farklı bir etken madde daha var ve yüksek miktarda bulunuyor .

yazdığım bazı kelimeler 2 kez yazılmış gibi çıkıyor bazen ,sebebini anlayamadım.

Aslında güzel kremler var ve bazıları kremin işleyişine dair çalışmalardan bahsediyor,benim daha çok böyle ürünler dikkatimi çekiyor.
keramene kremi duymuşsunuzdur mutlaka,krem içerisindeki aktifleri ve kılları nasıl inhibe ettiğini detaylıca yazmışlar.
Bilimsel açıklamalar görmek insanı ümitlendiriyor.
İyi bir çalışmanın ürünü gibi görünüyor ama bildiğiniz gibi bu tarz kozmetik ürünleri uzun süre kullanmak gerekiyor ,kullanıcı yorumlarını takip etmek gerekiyor.
İnsanlar eskiden sadece TV deki reklamlarla haberdar olabiliyordu ama artık internet aracılığyla yerli yabancı birçok üründen haberdar olabiliyor,rahatlıkla araştırıp bilgi edinebiliyor
ben ara sıra sizlere yine dünyadaki başarılı ürünlerden bahsedeceğim.keramenede bu ürünlerden biri gibi geldi bana.
Bu üründe EGF üretimini bastırmaktan,keratinositler üzerine antiproliferatif etkisinden bahsedilmekte.umarım bahsettikleri etkileri içeriyordur.çünki bu bahsi geçen aktiviteler kıl üretimini bastırmaya yönelik ..

İbrahim Saraçoğlunun pco lular için hazırladığı kürü deneyen oldu mu peki arkadslar ??

yazdığım bazı kelimeler 2 kez yazılmış gibi çıkıyor bazen ,sebebini anlayamadım.

Aslında güzel kremler var ve bazıları kremin işleyişine dair çalışmalardan bahsediyor,benim daha çok böyle ürünler dikkatimi çekiyor.
keramene kremi duymuşsunuzdur mutlaka,krem içerisindeki aktifleri ve kılları nasıl inhibe ettiğini detaylıca yazmışlar.
Bilimsel açıklamalar görmek insanı ümitlendiriyor.
İyi bir çalışmanın ürünü gibi görünüyor ama bildiğiniz gibi bu tarz kozmetik ürünleri uzun süre kullanmak gerekiyor ,kullanıcı yorumlarını takip etmek gerekiyor.
İnsanlar eskiden sadece TV deki reklamlarla haberdar olabiliyordu ama artık internet aracılığyla yerli yabancı birçok üründen haberdar olabiliyor,rahatlıkla araştırıp bilgi edinebiliyor
ben ara sıra sizlere yine dünyadaki başarılı ürünlerden bahsedeceğim.keramenede bu ürünlerden biri gibi geldi bana.
Bu üründe EGF üretimini bastırmaktan,keratinositler üzerine antiproliferatif etkisinden bahsedilmekte.umarım bahsettikleri etkileri içeriyordur.çünki bu bahsi geçen aktiviteler kıl üretimini bastırmaya yönelik ..

Hayıt bu aralar düşündürüyor beni. Çünkü kullanmaya başladığımda adetin ilk günü ağrılı geçmeye başladı ve baş ağrısı yapıyordu. Hayıt oncesi adetlerimde hiç agrı çekmiyordum, adetimi düzene soktu evet ama yanında ağrıda yaptı vardır bir açıklaması sanırım son bir hormon testi yaptırmadan hayıtı kullanmam pek doğru olmaz.

Tüylere gelince kremlerin işe yaradığını bende düşünüyorum ama çok zahmetli geliyor uzun süre kullanmak lazım ve hormon bozukluğu olanlarda geçici bir etki yapacağını düşünüyorum, belki de tedavi cevap bile vermez.. Hormonlar düzeldiğinde tüylerin çıkış hızının ve yapısının değiştiğini kendimde bizzat gördüm. O yüzden hormon problemi olanlar bence ilk baş hormon düzensizliklerini tedavi ettirmeliler. Hormon bozukluğu yaşamayanlar bu tip krem gibi tedavilerden daha çabuk sonuç alıyorlar..

evet. burdaki yorumlarda okudumda bi de netten arastırdım.yararlı mıdır deneyen oldumu diye sorayım dedim ?

ben soğan küründe 3. günümdeyim..Adet göremediğim için başladım ama 3. günümde söktürdü beni şimdi devam etmeli miyim ne yapmalıyım bilmiyorum :44:

biraz tehlikeli gibi geldi bana ama... deneyenler umarım sonuç alırlar.

http://img.webme.com/pic/n/neste/sebze17.jpg

arkadaşlar nane kürünü ben 7 ay boyunca yaptım vede çok memnun kaldım.Bacaklarımdaki kıllar erkek kılı gibiydi şimdi çok az çıkıyor vede tüy olarak çıkıyor bayada geç çıkıyor.1 ayda yapılan kürden medet ummayın...

gerçekten bu kadar etkisi var mıı ya. bende başlamayı düşünüyorum bacağım falan ders değil onlar için lazer epilasyona gidiyorum ama benim derdim çenemdekiler. onları döksün çıkarmasın yeter. onlar için bioder kullanıyorum zaten ama bu nane kürüde destekleyici olur umarım.

sen nasıl kullandın nasıl yaptın anlatırmısın biraz ?

X