tüylere bi çözüm daha NANE

gerçekten bu kadar etkisi var mıı ya. bende başlamayı düşünüyorum bacağım falan ders değil onlar için lazer epilasyona gidiyorum ama benim derdim çenemdekiler. onları döksün çıkarmasın yeter. onlar için bioder kullanıyorum zaten ama bu nane kürüde destekleyici olur umarım.

sen nasıl kullandın nasıl yaptın anlatırmısın biraz ?

Pazardan taze nanemi alıp yapraklarını alıp yıkamadan cam saklama kabıma koyuyorum sabah aç karnına akşamda yemekden sonra yatmadan önce 1 avuç alıp suda yıkıyıp yiyorum.Daha sonra bişi yemiyorumm.Yalnız heme sonuç bekleme uzun müddet yapmalısın yan etkisi yok zaten...

Nanenin Tüyleri seyrekleştirdiğini 2002 yıllından beri A-Naturel tüy dökücü içinde!

Kadınlarkulubu com ta bu yazılan yazı ile tarihe geçti çünkü Tüylere çözüm nane yazısını 2009 yıllında yazılmış. ingiliz bilim adamlarıda 2012 yıllında nanenin tüyleri azaltığını keşfetmiş, diye dünya genelinde haberler yapıldı, oysa normal naneyide Diyarbakırlı abdullah kızılay 2002 yıllından beri a-naturel adlı tüy dökücü depilatörün formülünde kullanmış. ve yeni a-naturel tüy yok edici losyon ile lazerden bile etkili tüy yok losyonunun formülünde yine nane bulunmakta ayrıca nane salatası gibi tarifleride hekimlerinize danışmadan sakın yapmayınız. a-naturel tüy dökücüler olsun veya başka ürünler olsun iyice araştırmadan almamanızı öneriyorum.

o karışım tarih oldu,hiç bahsetmiyorum bile,zaten başlığıda kapattırmıştım bazı sebeplerden dolayı...
o günden bugünede çok şey değişti bilgi adına,o çok çok amatörce bişeydi..
birde anladımki o şekil tarifler vermek sakıncalı olabilir,zararlı olabileceği için değil,hazırlama şeklini herkez yapamayabilir anlamında yani.
o tentür şeklindeydi,şimdi yeni denemelerimi profesyonelce ekstraksiyon tekniğiyle yapıyorum ...

canım çok olmuş yazalı...
ben daha önceki bu konudaki paylaşımlarını da takip ediyordum....
netice aldığın bir formül var mı....
ben çok çaresizim bu konuda....
nane kürü için saraçoğlu sabırla uygularsanız siyah tüylerin inceldiğini sarardığını ve zamanla azaldığını göreceksiniz demişti.....

http://img.webme.com/pic/n/neste/sebze17.jpg

arkadaşlar nane kürünü ben 7 ay boyunca yaptım vede çok memnun kaldım.Bacaklarımdaki kıllar erkek kılı gibiydi şimdi çok az çıkıyor vede tüy olarak çıkıyor bayada geç çıkıyor.1 ayda yapılan kürden medet ummayın...

canım işe yaradığına senin adına sevindim.....her bayanın derdi sonuçta......
nasıl uyguladığını paylaşır mısın......

be bu nane işini çok denedim köyden taze getirtiyodum hatta küçük yapraklı taze nane olacak dediler kendimde çok severim ılık su ile çineyerek yutacakmışım ( ben cilt bakıma gitmiştim ordaki hocamız söyedi) ama hiç bi etkisi olmadı hatta tüylerin daha da kalınlaşmaya başladı ( naneyle alakalı olduğunu sanmıyorum da kendiliğinden daha da çoğaldı ve kalınlaştı) artık bıraktım yani işe yaramadı bende işe yarayan varmı bilmem :KK30:

X