Tuzağa düşürmek için😂

Aklıma 6 yaşın daki yiğenim geldi,ablasının farını almış sürmüş,ablasıda yanagına dokunmuş bir daha almasın diye. dün aradım teyzeeeeeeeeeeeeeee ablam beni dövdü diye şikayet ediyor ,:))))

Eğlenmek için daha güzel şeyler bulabilirsin ablacım bi başkasının eşyalarına zarar vermek hiç hoş bir davranış değil, başkalarının alanına müdahale etmediğimiz sürece özgürüz. Konunu yanlış bölüme açmışsın mizah için ayrı bir bölüm var, moderatör görürse taşır zaten.

Ahshshshs burnuna kadar kontur yapıp ben makyaj yapmıyorum demek de başka bir şey :d
Okullar tatil tabi uğraş arıyor insan. Spor yapın bu gereksiz enerjiyi atmış olursunuz.
Ha birde bunu makyaj sürmüyorum diye cümlede kullanınca ,sankim biraz olmadı gibi😅İyi deneme bence

Biraz da eğlenmek olsun diye düşünün. Biliyorum arkadaşlarla takılıyorum yiyorum içiyorum spor yapıyorum doktor olmak için Biyologiya okuyorum birazta kendimi enerjik hissetmek istedim
Siz Azeri misiniz? Öyleyse çeviri programı gibi sözümü geri alıyorum.

Yine de bol okuyun, çalışın. Eğlenmek için hobiler edinmeye çalışın.

Ayrıca diğer arkadaşlara katılıyorum. Yaptığınız makyaj yaşınıza göre fazla. Hele bilinmedik marka malzemeler kullanmayın. Cildinize yazık.

Eğlenmek için daha güzel şeyler bulabilirsin ablacım bi başkasının eşyalarına zarar vermek hiç hoş bir davranış değil, başkalarının alanına müdahale etmediğimiz sürece özgürüz. Konunu yanlış bölüme açmışsın mizah için ayrı bir bölüm var, moderatör görürse taşır zaten.

Şu naifliğe bak bir de banim yazdığıma. Resmen içimden şeytan çıkmış dfgjfkgj

X