Tuzağa düşürmek için😂

Biliyorum ama ben 17 yaşımda olmama rağmen enerjiğimdir bazıları gibi hayattan bıkmış gibi yaşamayı sevmiyorum. Teşekkürler
17 yaşında zaten bi zahmet enerjik ol benim 80 yaşında anneannem bile enerjik. Bu yaptıkların hayattan bıkmamış enerjik demek değil aklında bir problem mi var bu kızın bu yaşta hareketlere bak dedirten şeyler. Sınava hazırlanacak yaştasın otur ders çalış, 1 milyonuncu olup çıkıyosunuz sonra sınavdan. Enerjiklik demek bu değil, git gez toz spor yap arkadaşlarınla dolaş tur yap çalış işe gir partile yaşına uygun şeyler yap. Su tabancasıyla oynayıp ablanın saçını çekip kaçmak seviyesindeki eğlenceler hayat enerjisi gösteren şeyler değil.

Bizde ablamla itisirdik ama daha küçüktük sizden 🥹 demek ki dahiyane fikirlerimiz varmış isizin gibi kimselere sormadik 🤣

Özellikle itisilir mi ya monoton gelişir böyle şeyler 🤣🤣🤣

bu yaşta birakin böyle şeyleri geleceğinize odaklanın kardeş :KK53:

Benim 17 yaşında yaptığım çılgınlıklar konserden konsere gitmek , festivallerde eğlenmekti Kalabalık arkadaş gruplarıyla takılmaktı ablamın makyaj çantasını gözetmek ne bileyim 6-7 yaş işi gibi asıl hiç eğlenceli ve cılgın değil 😅 daha cool eğlen bence

17 yaşında zaten bi zahmet enerjik ol benim 80 yaşında anneannem bile enerjik. Bu yaptıkların hayattan bıkmamış enerjik demek değil aklında bir problem mi var bu kızın bu yaşta hareketlere bak dedirten şeyler. Sınava hazırlanacak yaştasın otur ders çalış, 1 milyonuncu olup çıkıyosunuz sonra sınavdan. Enerjiklik demek bu değil, git gez toz spor yap arkadaşlarınla dolaş tur yap çalış işe gir partile yaşına uygun şeyler yap. Su tabancasıyla oynayıp ablanın saçını çekip kaçmak seviyesindeki eğlenceler hayat enerjisi gösteren şeyler değil.
Biraz da eğlenmek olsun diye düşünün. Biliyorum arkadaşlarla takılıyorum yiyorum içiyorum spor yapıyorum doktor olmak için Biyologiya okuyorum birazta kendimi enerjik hissetmek istedim

Herkese merhaba
Benim bir ablam var onu tuzağa düşürmek için ne yapabilirim😄 İnanın sizin için komik gelicektir ama ben ciddiyim! Yani şimdi neden yapıyorsun bunu hem de kendi öz ablanı diyeceksiniz çünkü biz onunla hep kavga ediyoruz o benim olan herşeye zarar verer oldu ya bende elimden geldiğince onun olan şeylerini zarar vermeye çalışıyorum. Mesela benim bir en yakın arkadaşım var internet üzerinden onun da kardeşi var çok güzel şirin şirin konuluyorlar bir birini çok seviyorlar sırlarını paylaşıyorlar tıpkı Candan Öte hint dizisi gibi ama ben ablamla yapamıyorum kaç kez ona dedim lütfen sırdaş olalım diye😁 kavgayı bitirelim diye. Hep dövüşüyoruz ikimiz bir evde yaşıyoruz ama birlikte olamıyoruz evet güzel günlerimizde oldu ama o hep kardeşini kıskandı ben de kıskanan insanları sevmem.
Şimdi ben genelde yüzüme hiç ama hiç makyaj sürmem ve şimdi de sürmeyi düşünmüyorum çünkü natural yüzüm var övünmekle olmasın yani sürmeyi hiç sevmiyorum. Sadece ruj kalem ve beyaz göz kalem ve burun kontüru yapıyorum hepsi bu yani benim sade makyaj stilim böyle neyse şimdi bende de beyaz göz kalem var ablamda da var o beni çok kızdırmıştı bende onun çantasına su dökdüm gözünün evinde😆 o da kızdı bana beni dövmeye çalışırken tek kurtaran bişey var o da BANYO! Banyo ya girip içimden kitliyorum başka çarem yok ki😄 Sonra banyodan çıktım geldim benim beyaz göz kalemimi kırmış! Çok kızdım ona be hem de o 5 TL para problem değilde kırmazsa iyi yapardı neyse sonra onu bantladım ama iyi durmuyor hala kızgınım, bende şimdi onun kaç gündür makyaj çantasını arıyorum yeşil renkte olması gerek. Onun beyaz göz kalemini kırmak istiyorum bir şekilde ona tuzak kurmak istiyorum şaka gibi olucak ama😊 Şimdi bazılarınız diyeceksiniz ablanın değerini bil diye san kı o benim değerimi biliyor neyse daha fazla uzatmak istemiyorum herkes fikrini yazabilir mi nasıl tuzaklar kurabiliriz mesela çantasını başka yere koymak fln yardımcı olursanız sevinirim😌
Ama biraz da gülelim dimi yaşamak için gülmeyi bil😉
Ruj kalem beyaz kalem ve kontur makyaj degıl mi sizin orda 🤣 gerci sizin ora neresi?
Bu dunyada onlar makyaj malzemesi olarak gecıyor cunku

X