Tuzağa düşürmek için😂

Makyaj çantasını bulduğunuzda göz kalemini kırmak yerine güzel bir not bırakabilirsiniz.Mesela artık bu birbirinizin eşyalarına zarar verme durumundan sıkıldığınızı.Ona ne kadar değer verdiğinizi ve kızkardeşler olarak birlikte güzel şeyler paylaşmanın zamanının geldiği gibi gibi.

Abla kardeş şakalaşmaları dozundaysa iyidir.

Yalnız size yaşça büyüğünüz olarak bunlarla uğraşmak yerine bol kitap okumanızı öneririm. 17 yaşındaymışsınız, muhtemelen üniversite sınavına hazırlanıyorsunuzdur. Düşüncelerinizi daha iyi ifade edebilirdiniz. Bazı cümleleriniz çeviri programı ile Türkçe’ye çevrilmiş gibi. Lütfen alınmayın, iyiliğiniz için söylüyorum.

Makyaj çantasını bulduğunuzda göz kalemini kırmak yerine güzel bir not bırakabilirsiniz.Mesela artık bu birbirinizin eşyalarına zarar verme durumundan sıkıldığınızı.Ona ne kadar değer verdiğinizi ve kızkardeşler olarak birlikte güzel şeyler paylaşmanın zamanının geldiği gibi gibi.
Bu yorumunuz beni çok etkiledi herkes sizin gibi olsa?

Abla kardeş şakalaşmaları dozundaysa iyidir.

Yalnız size yaşça büyüğünüz olarak bunlarla uğraşmak yerine bol kitap okumanızı öneririm. 17 yaşındaymışsınız, muhtemelen üniversite sınavına hazırlanıyorsunuzdur. Düşüncelerinizi daha iyi ifade edebilirdiniz. Bazı cümleleriniz çeviri programı ile Türkçe’ye çevrilmiş gibi. Lütfen alınmayın, iyiliğiniz için söylüyorum.
Evet ama biraz eğlenmek için konuyu açmıştım evet hazırlanacağım doktor olmak için

Bu hiç eğlenceli değil ki sen ne yaparsan daha fazlasıyla canını sıkar karşılık olarak. Bunun yerine konuş artık çocuk değilsiniz sataşmayın birbirinize. Anlaşamıyorsanız da çok görüşmeyin herkes kendi aleminde takılsın.
Birbirinize yararınız yoksa zarar da olmasın yoksa sonu gelmez aranızdaki çekişme daha da büyürse ileride hayatınızdaki bir çok evreyi (aşk evlilik gibi) onları da olumsuz etkiler

Herkese merhaba
Benim bir ablam var onu tuzağa düşürmek için ne yapabilirim😄 İnanın sizin için komik gelicektir ama ben ciddiyim! Yani şimdi neden yapıyorsun bunu hem de kendi öz ablanı diyeceksiniz çünkü biz onunla hep kavga ediyoruz o benim olan herşeye zarar verer oldu ya bende elimden geldiğince onun olan şeylerini zarar vermeye çalışıyorum. Mesela benim bir en yakın arkadaşım var internet üzerinden onun da kardeşi var çok güzel şirin şirin konuluyorlar bir birini çok seviyorlar sırlarını paylaşıyorlar tıpkı Candan Öte hint dizisi gibi ama ben ablamla yapamıyorum kaç kez ona dedim lütfen sırdaş olalım diye😁 kavgayı bitirelim diye. Hep dövüşüyoruz ikimiz bir evde yaşıyoruz ama birlikte olamıyoruz evet güzel günlerimizde oldu ama o hep kardeşini kıskandı ben de kıskanan insanları sevmem.
Şimdi ben genelde yüzüme hiç ama hiç makyaj sürmem ve şimdi de sürmeyi düşünmüyorum çünkü natural yüzüm var övünmekle olmasın yani sürmeyi hiç sevmiyorum. Sadece ruj kalem ve beyaz göz kalem ve burun kontüru yapıyorum hepsi bu yani benim sade makyaj stilim böyle neyse şimdi bende de beyaz göz kalem var ablamda da var o beni çok kızdırmıştı bende onun çantasına su dökdüm gözünün evinde😆 o da kızdı bana beni dövmeye çalışırken tek kurtaran bişey var o da BANYO! Banyo ya girip içimden kitliyorum başka çarem yok ki😄 Sonra banyodan çıktım geldim benim beyaz göz kalemimi kırmış! Çok kızdım ona be hem de o 5 TL para problem değilde kırmazsa iyi yapardı neyse sonra onu bantladım ama iyi durmuyor hala kızgınım, bende şimdi onun kaç gündür makyaj çantasını arıyorum yeşil renkte olması gerek. Onun beyaz göz kalemini kırmak istiyorum bir şekilde ona tuzak kurmak istiyorum şaka gibi olucak ama😊 Şimdi bazılarınız diyeceksiniz ablanın değerini bil diye san kı o benim değerimi biliyor neyse daha fazla uzatmak istemiyorum herkes fikrini yazabilir mi nasıl tuzaklar kurabiliriz mesela çantasını başka yere koymak fln yardımcı olursanız sevinirim😌
Ama biraz da gülelim dimi yaşamak için gülmeyi bil😉
Yaş kaç ?

Bu hiç eğlenceli değil ki sen ne yaparsan daha fazlasıyla canını sıkar karşılık olarak. Bunun yerine konuş artık çocuk değilsiniz sataşmayın birbirinize. Anlaşamıyorsanız da çok görüşmeyin herkes kendi aleminde takılsın.
Birbirinize yararınız yoksa zarar da olmasın yoksa sonu gelmez aranızdaki çekişme daha da büyürse ileride hayatınızdaki bir çok evreyi (aşk evlilik gibi) onları da olumsuz etkiler
Biliyorum ama ben 17 yaşımda olmama rağmen enerjiğimdir bazıları gibi hayattan bıkmış gibi yaşamayı sevmiyorum. Teşekkürler

Biliyorum ama ben 17 yaşımda olmama rağmen enerjiğimdir bazıları gibi hayattan bıkmış gibi yaşamayı sevmiyorum. Teşekkürler
Hayattan bıkmamış gibi yaşamak için birinin kişisel alanına müdahale etmene gerek yok 😅 iyi yap bari sonra cümbüşü izle saç başa girersiniz belki

X