Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

ben bugün ilk defa denedim ve hala yanıyorum cayır cayır bidaha denermiyim bilmiyorum ama sırf nane çayı içsem olmazmı acaba...

ya arkadaşlar ben 2 senedir bikini bölgemi eldivenle ve bacaklarımı falanda epilatörle alıyorum denemeyen varsa eldivenide denesin bende çok azalttı ve inceltti :eek:bende bir işe yaramış olurum belki bu arada 6 aydırda bioder serum kullanıyorum cıks eldiven rahat alıştım artık ve 1 ay çıkmıyor acıya gelince iki üç almadan sonra inanın çok rahat geliyor alışana kadar yanişakkıdı

ya canımcım eldivenle cekerek mi aliyosunuz bana biri anlatsin ne olur :eek: :1shok:

genital bolgede alt kisimlari yani aferdesiniz dudaklarin oralari da mi eldivenle aliyosunuz :a015:

ya canımcım eldivenle cekerek mi aliyosunuz bana biri anlatsin ne olur :eek: :1shok:

genital bolgede alt kisimlari yani aferdesiniz dudaklarin oralari da mi eldivenle aliyosunuz :a015:

Bak canım eldiveni takıyosun eline tüyleri dayanabiliceğin kadar tutup hızlıca çekiyosun çıkış yönünün tersine çekme ağda gibi değil düz çek ben tuttum mu baya bi tutarım ağda yaptığım için sürekli acımıyo ama tek tek 4 5 saat uğraşan arkadaşlarımda var. o şekilde temizliyosun dayanabilirsen dudak kısmınada öyle yap tahmin ediyorum ki bi çoğumuzun oralarda daha fazladır kendimden biliyorum acıya dayanamayıp çok kez jilet yaptım...

limonu iki ye bölüp sürün üstüne de tuz serpin biraz masaj yapın... ben limon ve tuzdan sonuç alanlar die bi konu açtım düzenli olarak yapıyorum sonuçları oraya yazıorum merak eden varsa orayıda ziyaret etsin

limonu iki ye bölüp sürün üstüne de tuz serpin biraz masaj yapın... ben limon ve tuzdan sonuç alanlar die bi konu açtım düzenli olarak yapıyorum sonuçları oraya yazıorum merak eden varsa orayıda ziyaret etsin

canım genital bolgene ve bikini bölgesine de yapiyor musun tuzu :jeyyar: sırnaşık şey

nanenin cok tüketildiginde kisirliga yol actigi söyleniyor hatta benim halam cok icerdi nane limon menapoza girmedigi halde testlerden girmedigi anlasildi adetini kesti hic olmuyor o yüzden dikkatli olmak gerekir diye düsünüyorum

canım genital bolgene ve bikini bölgesine de yapiyor musun tuzu :jeyyar: sırnaşık şey

canım ben sadece koltuk altım ve kollarım da denedim bikini bölgem için bişey diyemiycem zararı olacağını sanmıyorum üst tarafa sürebilirsin ama genital bölgeye sürmesen daha iyi olur tuzu

deneyen var mı ıcınızde bana cok can yakıcı gıbı geldı

ay gerçekten işe yarıyorsa çok sevindim:lepi: deniycema.s

topiğin açılmasından bu yana neredeyse 8 ay geçmiş, yapanlar elbet sonuçları almaya başlamışlardır. paylaşabilirler mi?

tekrar söylüyorum ben sonuç alanlar die bi başlık yazdım orda tecrübelerimi yazıyorum şu kadarını söylim bende ilk seansta azalma oldu en önemlisi geç çıktı

nane çayından neden korkuyosunki anlamadım

nane çayı erkeklerde kısırlık yapıyormuş kadınlarda tüy dökücü etkiye sahipmiş. yani kadınlardada kısırık etkisi yapar diye korkuyodum ama dün içtim iğrenç bi tadı var ama tüylerimin yok olacağını düşünerekten her ağda yaptığmda içmeyi düşünüyorum.

bu arada papatya linki atarmsn açtğn başlığn ben 1 aydır yapıyorum ve gözlemlediklerimi paylaşmak isterim:KK66:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
şimdi tam çözemediğim noktalar var
1 :ağdadan sonra yüzümüzü suyla temizliyomuyuz temizlemiyormuyuz
2 :limonu ikiye bolerek direk sürüyomuyuz yokda suyunu sıkarak psmuk yada elle masaj mı yapıyoruz
3 :günde üç keremi yoksa gece yatmadan önce yapsak yetermi
değişik değişik yazıldığı için kafam karıştı yöntem farklılığımı ikiside işe yarar mı cevap verirseniz acaip sevinirim

merhaba arkadaşlar
şimdi tam çözemediğim noktalar var
1 :ağdadan sonra yüzümüzü suyla temizliyomuyuz temizlemiyormuyuz
2 :limonu ikiye bolerek direk sürüyomuyuz yokda suyunu sıkarak psmuk yada elle masaj mı yapıyoruz
3 :günde üç keremi yoksa gece yatmadan önce yapsak yetermi
değişik değişik yazıldığı için kafam karıştı yöntem farklılığımı ikiside işe yarar mı cevap verirseniz acaip sevinirim

1 :ağdadan sonra yüzünü temizle ve iyice kurula su kalmasın.
2 :limonu ikiye böl yüzüne masaj yaparak iyice yedir sonra üzerine tuz serp tekrar msaj yap. ama yüzüm dediğin için biraz korktum açıkcası tuz falan yüz daha hassas istersen yüzüne tuz dökme.
3 :günde üç kere yap daha etkili oluyor artı yatmadan öncede yap

teşekkürler papatya valla en önemli yer yüzüm şu an o yüzden yüzüme yapıyorum tuzuda basıyorum valla ben de aynı dediğin gibi yapıyorum en mantıklısı bencede bakalım yeni başladım umarım işe yarar lazer yüzünden yüzümde kaş gibi kıllar çıktı şimdide sıkıntısını çekiyorum

4 yıl önce lazere gitmiştim dudak üstü için bilincli değildim ve de tek makine kullanılıyodu o zaman bide çenemde bi tane tüy vardı gitmişken onuda aldırayım dedim o bi tüy şimdi sakal ordusuna dönüştü her seansta azalacağına daha koyulaştı ve bölgesel olarak ta arttı ayrıca 50 faktörlük krem kullanmamam ragmen lekeler oluştu tabi bunda suç bilinçsiz olan beni aydınlatmak yerine sömürmek isteyen ve sömüren kişilerde bırakmak zorunda kaldım işte bu:)

off çok kötü canım yaa gerçekten güvenilir dürüst insanların olduğu yere gitmek lazım böyle bişey için insan kendini riske atamaz. şimdi daha iyi bi yere gitsen tavsiye üzerine araştırarak o zaman tamamen kurtulabilirsin

şimdi öğrendim artık geç olsa da:) o olaydan sonra allahtan iyi bi iğneli epilasyon yapan bi yer buldum kadın despot bişeydi ama süperdi nerdeyse bitiyodu maddi nedenlerden o dönem bırakmak zorunda kaldım şimdide çocuk düşünüyorum yapamam böyle şeyleri deniyorum umarım işe yarar bu arada 1 hafta önce aldığım dudak üstü hala çıkmadı haberiniz olsun:)

X