Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

evet yüz içinde geçerli ama öyle bir imkanımız olmadığı için değiyo o yüzden hemen kurulamak lazım benim çene altı olduğu için pek su problemim yok deneyin ve görün eminim memnun kalacaksınız

kesimlikle evet ben daha önce başka bişey kullanmıştım bacaklarıma aşırı yanma olmuştu en iyi çözüm limon tuz ve düzenli tüketilecek olan nane çayı deneyin ve görün devamlı bu işkenceyi çekmektense bence biraz yanmaya değer arkadaşlar

devamlı derken sadece 3 gece dimi arkadaşım.epilasyondan sonra 3 gece limon tuz sürüyoruz nane çayımızı da içiyoruz.bide anlamadığım kurudukça tekrarla yazmışsın ama kaç kez tekrarlamalıyız ki acaba?? cevap verirsen sevinirim.a.s.

yüz için soruyosanız eğer 1 limon bitene kadar arkadaşım yok bacak içince artık ölçüsüne göre 5 limon suyu felan anca yeter her epilasyondan sonra su deydirmeden sürmeye başlıyoruz 3 gün boyunca çünkü 3 gün sonra daha sonra 1 erkere sürülse iyi olur ama sürülmesede olur tabiki nane çayını demalı içecez

sevgili niye dediğin maskeyi şimdi bıyıklarımı alarak uyguladım ve pek yanmadı sadece kolanya sürmüş gibi yandı peki hergün mü uygulamamız gerekiyor

evet 3 gün boyunca ağırlık diğer günlerde ise hafif olarak uyguluyoruz

arkadaşlar bende yıllarca epilasyona gittim bioder kullandım ama hiçbir faydasını görmedim neden zor olanı seçiyoruz anlamıyorum zaten hiç bir tahriş edici özelliğe sahip değil 3 gündür yıkamadan geziyorum hem çene altımdaki siyah nokları bile azalttı hem ucuz hemde kolay bir yöntem
hangi epilasyon türünden sonuç alamadın arkadaşım iğneli epilasyonamı gittin ?

evet 4 sene gittim ama hep hileli oluğu için bir sonuç alamadım şimdi erkek gibi traş oluyorum yani epilatör aletiyle sonrada limon ve tuz tabiki nane çayı

Peki bu nane çayını aksatmadan hergün mü içeceğiz yoksa sadece 3 gün mü içeceğiz?

bence verdiginn karişim sakıncalı cildee ben karınca yumurta yagini kullandımm çokta memnun kaldımm yan etkiside yokk.....

Peki bu nane çayını aksatmadan hergün mü içeceğiz yoksa sadece 3 gün mü içeceğiz?

ISPARTA - Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Dahiliye Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Numan Tamer, hirsutizm tedavisinde doğum kontrol hapları veya başka haplar kullanıldığını orta şiddette hasta olan kadınlar için nanenin doğal bir alternatif tedavi olabileceğini söyledi.

alıntı

hormonal tüylenme için günde 2 bardak içmek gerekiyormus

naneyi devamlı içecez eylos_25 canım yağ kıl köklerini besler kyy içindede bakalım nekdar yumurta var sen pirince giderken evdeki bulgurdan olma istersen bu çok doğal bir yöntem farkındaysan hiç katkı maddesi yok hepsi doğadan

Normal yağlı ciltler için; 2,3 havuç 4,5 çay kaşığı bal havuçları pişirin ve ezin (havuçları rendeleyein)balla karıştırın ve cildınıze surun10dk bekletip ılık suyla yıkayın pamuklada silın

ELMALI YÜZ MASKESİ(akneli yağlı ciltler için ) 1 adet orta boy rendelenmiş elma 5 çay kaşığı bal ikisini karıştırıp 15dk bekleyip yıkayınız pamukla siliniz bunu 2 günde bir tekrarlayın emin olunki etkisini görüceksiniz

inşallah tavsiyenizle bende tüylerden kurtulurum,deneyeceğim.Tşk

Bu tavsiyen için tşk ederim a.s. ..bende uygulayacağım..inş faydasını görürüm...yalnız nane çayını nasıl içeceem bilmiyorum.... :bbo:

bu yöntemi denemeyi dusunuyorumda, 3 gun sus deydirtmemek biraz garibime gitti... dus felan alinmiyacakmi? yuzumu kullanmiyacam, ama yuzune kullananlar, yuzlerini yikamiyacaklarmi mesala sabah kalktiklarinda CADIARZU

arkadaşlar ben nerdeyse bu konuda doktora yaptım karınca yy kesinlikle denemeyin hem cebinize hemde size zarar zaten yağ kıl köklerini besliyo nasıl bitirecekki için asit yok bişey yok ama limonun içinde strik asit var su deymemesinin sebebi ise suyunda kıl köklerini beslemesi onun için uzmanlar 3 gün deymeyecek diyo yinede siz bilirsiniz saçınızdan pay biçin kendinize arkadaşlar su ile uzama gerçekleşmiyomu ben oyüzden dedim yinede siz bilirsiniz kyy öven arkadaşım lütfen başka başlık açıp oraya yaz burayı limon suyu için açtım ben bu arada nane çayını sakın ihmal etmeyin

offf offfffff......
ömrümüz kil; tüyle geciyo ya....
nolcek bu bizim halimiz?????CADIARZU

limon suyu tuz peelingi ve nane çayıyla bitecek inŞAllah:)

X