Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

bende limon ve tuzu denicem ama nane içmicem çünkü emziriyorum nane sütü kesiyormuş......

Son düzenleme:
yav kızlar bu yöntem etkilimi yani etkisini görenler varmı ona göre denicem bende .. bide ne kadar beklenio sürdükten sonra.. ayrıca ölçü nedir ? ne kadar limon suyu olucak tuz kaç kaşık ona göre yanlış bişi yapmayalım .. -tatlicadiarzu-

iyide arkadaşım 3 gün su sürmeden nasıl duracaz..kaydirigubbakcemile3

ben naneyi agzima sürmem kaldiki cayini iceyim :KK43: yandim desene :KK43:

kızlar yemeklerinizde zaten nane yi ne kadar çok kullanırsanız o kadar tüyleriniz geç uzar bu tıbbi bişeydir çünkü nanenin östrojeni azaltma etkisi var:)

Nanenin östrojeni azaltma değil, arttırma özelliği vardır.
Tüy fazlalığı hormonal bir sebeptense eğer,
testesteron hormonu fazla, östrojen hormonu az salgılanıyordur.

Son düzenleme:

nanenin içerdiği bazı kimyasal aktiviteler(kıllara olumlu etkisi olabilecek)
5-Alpha-Reductase-Inhibitor (5 aktivite)
Antiandrogenic (4 aktivite)
Osteogenic (1 aktivite)
Lipolytic (1 aktivite)
Ornithine-Decarboxylase-Inhibitor (4 aktivite)
Antiprolactin (1aktivite)

bende aynen dediğin gibi bi hormon bozukluğu var nane çayı içiym mi??yani östrojen testesterondan fazla salgılanırsa belki etkisini azaltır biraz :uhm: saçmaladım mı?? ohaoldumsmile

:roflol: hakkaten yaa:) yıkadıkça bi daha süreriz napalımxD
ya bi de nane çeyı içmesek olur mu çünkü tüyleri tersine çalıştırıyosa saçları da kötü yapabilir CADIARZU

ever arkadaşın dedği qibi ya saclara da etki ederse sac ckışını enqellerse tüylerimzden kurtulcaz diye kel kalmayalımkaydirigubbakcemile5

Ben de bu yöntemi denemiştim, hala uyguluyorum ve gerçekten istenmeyen tüylerim azaldı. Fakat ben 2 günde bir yıkanıyorum, yine de gayet iyi sonuç veriyor. tuz ve limon dışında işlemi uyguladıktan en az 1 saat sonra çok az zeytinyağı kullanıyorum böylece derim tahriş olmuyor ayrıca haftada 2 kere karınca yumurtası kremi sürerim. Bunlar bana 6 ayda sonuç verdi. Ayrıca çeşitli üniversitelerde olumlu sonuç verdiği açıklandı. piyasa da satılan çeşitli ürünleri de kullanabilirsiniz bunun yanında. ama emin olun doğal yöntem uzun vadede daha çok olumlu etki veriyor.

Ben de deneyeceğim kesinlikle,

Nane çayını içmeyi düşünmüyorum ama limon tuzu yapıcam,

Sonuçları her ay yazıcam bekleyin...

Bu arada bikini bölgesinin alt iç tarafları için SAKIZ kullanabilirsiniz arkadaşlar,

Çok basit acısız pratik ve uzun vadede kesinlikle bitiriyo tüyleri

İspatı var yani ablam on yıldır kullanıyo,

Şu an üç beş tane çıkıyo bikini bölgesinde,

Baktım gördüm vallahi üç beş taneydi üsstte,deneyin,

Ben üç yıldır kullanıyorum acaip azalttı,yemin ederim işe yarıyo,

Sakızın yarısını alın çiğneyin,

Elinize alın ikişer üçer çekin,

İlkinde acıyo biraz,ama sonra alışıp vazgeçemiceksiniz,

Kesinlikle tavsiye ederim...

Sağlıklı günler hepinize...

bende bu yöntemi denemeyi düşünuyorum ama korkuyorum canım yanacak diye cesaret edemiyorum açıkçası.

Kıl köklerinin yanmasına ve çıkmamaya başlıo galiba zamanla bunu uygulamak çok uzun süre imiş ama nasılsa epilasyon yapıoruz yaptıktan sonrada sürelim bakalım limon ve tuz nane çayı içmesek olmamı ya alerjim var benim

nanenin içerdiği bazı kimyasal aktiviteler(kıllara olumlu etkisi olabilecek)
5-Alpha-Reductase-Inhibitor (5 aktivite)
Antiandrogenic (4 aktivite)
Osteogenic (1 aktivite)
Lipolytic (1 aktivite)
Ornithine-Decarboxylase-Inhibitor (4 aktivite)
Antiprolactin (1aktivite)

oestrojen var evet, "gogus buyutme" forumunda nane'yi tavsiye ediyrlardi bazi arkadaslarimiz.
ben sahsen iki hafta oldu, tuz ve limon suyu uyguladim, 3 gun sonra yikadiktan sonra nemlendirici krem surdum.. bacaklarimda biraz farkini gordum ama iki hafta icinde evet bu formul bende iyi yanit veriyr demek icin erken.. bir kac hafta gecsin yorumumu yaparim.

bende biraz önce sürdüm canm yandı ama dayandık iste sadece bikini bölgeme uyguladm sonucları mutlaka yazarım herkez yazarsada sevınırım
bu arada bn bunu gunde 1 kere 3 gun mu srcem 1 kere surup 3 gun yıkamıcammı??? cevplarınızı beklıyorum bayanlar cünkü artık bıktımmmm kıllardan,,

canım ben kullanan arkadasların yazılardan okudum.3 gün sürmeye devam edilecek artı yıkanmayacak da.henüz denemedim ama bende denicem mutlaka :1rolleyes: umarım kurtuluruz bu lanet şeylerden :sm_cool: iyi günler.......

selam kızlar. ben kaç aydır duyuyorum bu limon ve tuzu ama hiç yapmadım henüz. dün yaptım epilasyonumu yarın 3. günü. yarın yapacağım inşallah. benim tüğlerim ince ve açık renkli, umarım etki eder banada, gelişmeleri yazarım ara ara. hadi hepimize kolay gelsin:)))

canım ben kullanan arkadasların yazılardan okudum.3 gün sürmeye devam edilecek artı yıkanmayacak da.henüz denemedim ama bende denicem mutlaka :1rolleyes: umarım kurtuluruz bu lanet şeylerden :sm_cool: iyi günler.......

teskkrler canm :))

Tahriş etmiyor mu açık gözeneklere bir anda bu kadar etkili şeyleri sürünce? CADIARZU

X