Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

canım ben senın paylaştıgın yazıyıda okudum benım bahsettıgım baska bır sıtedeydı detaylı bır sekılde anltmıs bulursam paylaşırım kadınlar uzerınde testesteron hormonun fazla ve ya az olmasının etkılerı adında yazıyodu

hmm.. fazlası zarar işte herşey bu kapıya çıkıyor. bulduğun zaman paylaşınca bilgileniriz artık,bende bakarım. opuyorumnanaktan

fatmahakan2010 nerdesin guzelim, habr bekliyrz senden..
kendimde arayabilirim ama maden bulmusun, senden bekliyrm..

Kadında erkeklik hormonu testosteron fazlalığı
a) Adet düzensizliği
b) İstenmeyen bölgelerde kıllanma
c) Sivilce
d) Saç dökülmesi
e) Ciltte yağlanma
f) Ses kalınlaşması
g) Göbek bölgesinde yağlanma
h) Kısırlık
i) Takıntılı, hırçın ruh hali

Kadında erkeklik hormonu testosteron azlığı
a) Koltuk altı ve genital bölge kıllarında dökülme
b) Cinsel isteksizlik
c) Cinsel ilişkiden zevk almama
d) Kasların hacim ve güç olarak azalması
e) Ciltte erken yaşlanma belirtileri

kızlar bır okuyun bakım benmı yanlış anlamısım ama yınede doktoruma sorucam ben

kızlar bır okuyun bakım benmı yanlış anlamısım ama yınede doktoruma sorucam ben

hmm. cnm yaa senin yazdığına göre, evet.. az olması da çok olması da problemm. ama ben de demekki normal seviyesinden çok fazla ki, ordaki hemen hemen tüm sıkıntılar var. yani düşmesi benim için normal seviyesi inmesi olabilir (:-) ama doktora görünmek şart. test yaptırmadan bilemeyiz hangi hormon az çok. teşekkürler sağoll paylaştğn için

Kadında erkeklik hormonu testosteron fazlalığı
a) Adet düzensizliği
b) İstenmeyen bölgelerde kıllanma
c) Sivilce
d) Saç dökülmesi
e) Ciltte yağlanma
f) Ses kalınlaşması
g) Göbek bölgesinde yağlanma
h) Kısırlık
i) Takıntılı, hırçın ruh hali

Kadında erkeklik hormonu testosteron azlığı
a) Koltuk altı ve genital bölge kıllarında dökülme
b) Cinsel isteksizlik
c) Cinsel ilişkiden zevk almama
d) Kasların hacim ve güç olarak azalması
e) Ciltte erken yaşlanma belirtileri

tsk ederim cnm..
vayy demek kadinda biraz erkek hormonu olmali, dogrudur ama eksikligi bile faydasiz olacagi aklima gelmezdi.. ne gzl yaratilmisiz, karsi cinsel ile ne cok alakamiz varmis, hey gzl Rabbim...

rica ederım kızlar güzelleşelım derken başka saglık problemlerıyle ugraşmayalım ama yınede kıldan tuyden kurtulmak şart limon cok işe yarıyomu 3 defa denedım ama yıne kıllarım kalın sıyah ve nokta gıbıler uzamaya başlarken canım sıkılıyo bıraz

Soğan denemiştim tüm gün leş gibi soğan koktum yahu. sempatiksalakcinni Birde yapış yapış oldum. İğrençti. Denemeyin. Bir faydasını da göremedim zaten.

ben limon tuz iki kez denedim, daha once dedigim gibi tuyler gec felen cikmadi hatta daha hizli ciktilar ama daha ince ve yumusak. ciktiklarinda elimle cildimi oksadigimda anca tuyleri hissediyordum.
biraktim ben bu limon tuzunu, ugrastirici yaa yapis yapis offf..
ben sesu ilik agdama dondum ve sonuc gzl, tuyler uzun sure cikmiyr (bir ay oldu gecti bile...)
ustelik cildim cok yumusak pamuk gibi..

yaa bu turunçtan sonuç alan var mı??? acil yazarmısınız...sorunum çok çünkü çok kıllıyım yaa..lütfen...limon tuz falan bunlarla ilgili karışık yorumlar var.bu turunç kullananlar lütfen cvp yazın...kış mevismi geldi ve ben bi yerlerden bulmaya çalışacam sonuca göre.lütfen cvp yazın

yaa bu turunçtan sonuç alan var mı??? acil yazarmısınız...sorunum çok çünkü çok kıllıyım yaa..lütfen...limon tuz falan bunlarla ilgili karışık yorumlar var.bu turunç kullananlar lütfen cvp yazın...kış mevismi geldi ve ben bi yerlerden bulmaya çalışacam sonuca göre.lütfen cvp yazın

bahsettiğin turunc nedır ?

bahsettiğin turunc nedır ?

2-3 Sayfa önce turunç-zeytinyağı karışımında bahsediliyor yaa...ondan kullanan ve sonuç alan oldu mu merak ettim..bu kıldan tüyden başım belada...netice alan varsa lütfen yazsın...çünkü manavdan turunç getirmesini isteyeceğim duruma göre..

Arkadaşlar konu başlığına yapacağım yorum ile belki sizleri üzeceğim ama söylemek zorundayım. İğneli epilasyon yöntemi dışında hiçbir yöntemin tüylere kökten çözüm sağlaması mümkün değildir. İğneli epilasyon yönteminde bile kökten çözümün şartı vardır ki O da işinin eğli bir uzman. Sağlıcakla kalın.

ayşe hanım ben zsaten muhakkak iğnelıyede gıtmeyı dusunuyorum şu anda ila tedavısı gordugum için başlayamdım yalnız sıze bır şey sormak ıstıyorum iğnelı eıplasyonda 6 ayda baya bir yol alırmıyım azalırmı gobegımdekı tuyler ınce ve acık renklı inş görüpte cvp verırsenız sevınırım

Bebe pudrası ve limonla uyguluyorum bunu ve tüylerim geç çıkıyor, hatta limon&tuzdan daha çok yakıyor ve sonucu çok daha etkili:))

Bebe pudrası ve limonla uyguluyorum bunu ve tüylerim geç çıkıyor, hatta limon&tuzdan daha çok yakıyor ve sonucu çok daha etkili:))

Tatlım nedir kullandığın nasıl kullanıyorsun? Ne kadar zamandır kullanıyorsun? :kedi:

ya arkadaslar benim sorularim olacak bu limon tuz yöntemiyle ilgili:

limon tuz karisimi kac defa arka arkaya kullanacam? (yani sürülüp kuruduktan sonra)
3 gün kullanilacak dediniz ama haftada 3 gün mü ?

şu tüylerimize bi türlü çare bulamadık ya :uhm: zırnık tan tutun soğana kadar herşeyi sürdüm :roflol: karınca yağınıda düzenli kullandım ama sonra bi eczaneden öğrendim ki sahtesini kullanıomuşum o öğrenci halimle altı ay boyunca kullandım ona para verdim :eek:klava: yani kullanacak olanlar dikkat etsin piyasada çok sahtesi varmış.neyse yılmadım devam edeceğim bide bu limon ve tuzu deneyeyim zaten bugün aldım tüylerimi hemen sürdüm.Allah hepimizin yardımcısı olsun bayanlar kurtulalım artık bıktım yeminle yaa

Ben bacaklarımda 3 gün üstüste limon-tuz uygulayabildim ve arkadaşlar şu an dizimden aşağı bölgelerde tüyler yok denecek kadar azaldı:86: Halen inanamıyorum ama öyle, konuyu açan arkadaşıma çok ama çok teşekkürler... Aylarca Bioder sonrasında da karınca yağı/kremi kullandım. Ama kremi bırakır bırakmaz tüyler eski haline döndü. Bir de hergün hergün sür içim bayıldı. Olmuşken tüm vücut olsun diyordum ama hem madden hem fiziken çok zor oluyordu o kadar krem, zaman vs. Serum da denedim ama o da vıcık vıcık yapışkan birşeydi zamk gibi oluyordu sabah kalkınca. O da bırakınca aynıı... Ama bu limon-tuz inanılır gibi değil valla. Habire şehir fırsatlarına rastlıyorum, %90 ve üzeri indirimli lazer epilasyon için. İnsan tav oluyor o ucuz rakamları görünce ama açıp bakıyorum azalan tüylere ve vazgeçiyorum her seferinde:KK9:

X