Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

Niye böyle kötü etki etti anlamadım. İnşallah düzelir hemen. Ben bir kere yaptım onda da 3 gün beklemedim 4-5 saat beklettim sadece. Bacaklara etki etmedi ama kollarım seyreldi sanki. Yeniden yapıyorum. Geçen hafta koltuk altı ve bıyık bölgesine yaptım. Hala çıkmadı bıyıklar. Devam edeceğim ben.

Merhaba kızlar,
Bende duydum nane yemenin tüyleri azalttığını. Bi arkadaşım hamileyken taze nane aşerdiğini ve hergün bir dal taze nane yediğini söyledi. Ve sonuç olarak hamileliğinin sonlarına doğru vücudundaki tüylerin çoğunun döküldüğünü fark etmiş. Şu an yemiyormuş ama bacaklarında çok az bir bölümde tüyler kalmış. Ve kız çocuğuda sıfır tüyle doğmuş, hemde saçsız :)

Bu referanstan sonra nane yemeye başladım. Sonuçları paylaşırım :)

Sevgiler,

Arkadaşlar tuz limon sürülür mü ya?Leke olur diyorum inanmıyorsunuz...Beyaz lekeler olur üzülürsünüz çok geç çözüm bulamazsınız öylece kalır..!Cildi yakar..Bunu bir doktora sorun şaşırır kalır..Tuz zaten zararlı bir madde belki kansere bile yol açabilen etkisi olabilir mermere dökülüyor biraz suyla karışınca oranın yapısını değiştiriyor düşünün..Bir de limonla birleşince oh! mahvolur cilt..Diyet yaparken sirke su limon muydu tam hatırlamıyorum içen bir bayan öldü haberlerde dinlemiştim..Niye böyle şeyler yapıyorsunuz yazık değil mi?:KK53:

arkadaşlar çok güzel şeyler paylaşiyorsunuz ben yeni katıldım aranıza limonude denicem bakalım sonuç ne olcak...

bugün ilk defa ağda sonrası limon ve tuzu denedim.anlatılması mümkün değil müthiş bi yanma yaşadım.hayatımda böyle bi acı görmedim diyebilirim.umarım sonuçları tüm bu yanmalara değecek bişeydir.belirtmek istediğim,karışımla masaj yaparken batıklarımın çıkmasında tuzun büyük etkisi oldu.ağda sonrası bile deri altında kalan batıklarım tuzun sayesinde deri üstüne çıktı.şimdilik bu kadar sonucu gördüğüm zaman onu da yazmayı düşünüyorum...

kızlar bn daha yenı dahıl oluorum konuya aama ıse yarıyor ne varsa bıtkılerde var ahmet marankı onun dısında bıle herkez artık bıtkısel tedavıler uyguluyor ve tavsıye eduyor yapılan ılaclar bıle bıtkıler sayesınde lımon asıtlı ama bırcok faydası var cok hassas cıltlerde sakıncalı sadece tuyu gecıktırıo bn denedım cok azalma var ben sır agdayla aldım lımon tuzu krstrrıp pansuman yapar gıbı hafıfce srdum hatda 2 gun yptım gozle gorulur azalma var ama sunuda unutmaın cıltten cılde fark vardr ... umarım yararlı olmusumdr:KK9:

Kızlaaar, ben limonu buradan duyup ağdadan sonra uygulamaya karar vermiştim, nene,tuz falan denemedim, yalnızca limon...

Yaklaşık 6 aydır 1 veya 2 ayda bir her ağdadan sonra limon sürdüm. Yandı falan;ama sonuçlarını resmen şu an gözle görülür bir şekilde alıyorum. Resmen incelmiş haldeler. O eski yoğunluk yok artık. Rengini mi kırdı da ondan görünmüyolar artık eskisi kadar çok, bilemiyorum;ama sonuçta işe yaradı yani :KK76:

evet ben de limonu denedim sadece, işe yarıyor; asitli olduğu için cildi kurutuyor ve tam bilmiyorum ama mutlaka zararı vardır cilde. o yüzden en fazla 10 dk bekliyorum.

kızlar limonu sürerken sir ağda kalıntılarını nasıl temizliyosunuz? direk sürdüm heryerim battı ya :KK43:((((

ayyy ben bi çok yorumu okudumda bi çok kişi ağdadan hemen sonra limon sürmüşşş sakın yapmayın yara olur kabarırsınız :)
Ağdadan 2 saat sonra yada ertesi gün limon ve tuzu pamuk yardımıyla yada parmaklarınızla daireler çizerek sürmelisiniz.. Ben denedim ve gözle görülür şekilde azaldı ve
çıkmıyo :)))

bugün aynaya bakarken yüzümde tüylenmenin arttığını gördüm, bunun üzerine düşündüğümde, ağda yaptıktan 1 hafta sonra tüylerimin çıktığı fark ettim. kışın böyle bir sorunum yoktu. bu ay gözle görülür biçimde fark var. ben de hemen araştırmaya koyuldum, basit bi hormon yükselmesi yaşadığımı düşünüyorum, çünkü stres halindeyim, evin sorumluluğu vs =)
bugün taze nane yemeğe başladım, taze nane, nane çayı ve bol su ile düzelmeye çalışacağım.

ağdadan 1 hafta geçti ama bu akşam da bacaklarımdaki batıklar için tuzla peeling yapıp üstüne limon süreceğim. bu sefer umutluyum ergenliğimde yüzüme tuzla peeling yapıp limon sürerdim, sivilcem hiç çıkmazdı. ne zaman kozmetiklere başladım o zaman yandım =(

hepinize başarılar diliyorum. umarım çabalarınızın karşılığını alırsınız.

ağda yerine krem yada tüy dükücü spreylerden sonra denesek olur mu? deneyeniniz var mı?

ben denedım limon tuzu bikini bolgesine cok yakıyo ama gercekten faydasını gorum sımsıyahtı bosluk yoktu afedersnız ama suan cok seyrek derim goruluyo yani :KK9:D kesınlıkle tavsiye ederım oyle benım canım tatlıdır yakar falan demeyın vlla

bunu deniyim dedm. bikaç gün nane çayı içtim. ben de sivilcelenme yaptı. nane çayını bıraktığım günden sonra sivilceler gitmeye başladı. acaba hormonları değiştirdiği için mi böyle oldu. hiç anlamadım :KK43:

bende denedim limon ve tuzu memnun kaldım.tuzun pleng etkisiyle batık olan kıllarda bile azalma var.bacaklarım yapıyorum ben pürüzsüz görünüyolar.nane çayını yapmıyorum çünkü böyle bitkisel çaylara alerjim var.

Son düzenleme:
ağda yerine krem yada tüy dükücü spreylerden sonra denesek olur mu? deneyeniniz var mı?

Uzman diilim;ama bence faydası olmaz. Köküne gitmiş olmuyo ki o zaman. Tüyleri kısaltıp yapmış oluyosun o zaman. Yüzeyde görünmüyor;ama derinlerde kıl yine var zaten. Galiba etkisi, köke limon suyunun ulaşıp yakmasıyla ilgili. Bi acı hissediyosun çünkü

X