Tylere kkten zm, limon, tuz ve nane

arkadaşlar su deydirin bişey olmuyo sadece tedavi biraz uzuyo onun için deydirmeyin dedim ben limon tuzu değil kalın tuz eğer yoksa normal tuzda kullanabilirsiniz ve limon suyu limonu kesin ve öyle uygulayın aiti kaçmasın nane çayı ise kıl hormonlarının fazla salgılanmamasını sağlıyo o yüzden içilse iyi olur ama kısırlığada yol açıyomuş içmeyin evli bayanlar siz ben malesef aksiliklerden dolayı fazla kullanamadım ama bendede çok azalma var bakalım görelim sonuçlarını yazalım birbirimize

tabiki olur zaten tüylerimi adet günümüz bittikten 3 gün sonra alacakmışız bunu sakın unutmayın

MERHABA HERKESE.
sEVGİLİARKADAŞIM NİYEEE,BU ADET DÖNEMİ BİTTİKTEN SONRAKİ 3. GÜN OLAYINI BENDE DUYDUM SİTELERDEN. EVET BİR DOKTORUN KARISI YAPMIŞ AMA NE KADAR İNANILIR?kENDİ NE KADARSÜREDE KURTULMUŞ ACABA?
BİRDE ADETİN TANM BİTME GÜNÜNÜ AYARLAMAK ÇOK ZOR BENCE. BAŞKA SİTE FORUMLARINDA DA HERKES BUNU SÖYLÜYORDU.YANİ TAM ANLAMIYLA PIRIL PIRIL OLANA KADAR MI? YOKSA (KIRMIZIZNIN EN SON GELDİĞİ GÜNMÜ BİTİŞ?)
bİRAZ AÇIK OLDU AMA NE YAPALIM.BU FORUMADA ERKEKLER GİRMESİN :))))):smiley-cool:

[COLOR="SeaGreen"]SEVGİLİ NİYEEE
FORUMA BUGÜN GİRDİM. 12 SAYFA FALAN OKUYABİLDİM.AYNI SORULRA 50 KERE CEVAP YAZMAKZORUNDAKALMIŞSIN TEBRİKLER SABRINA:)))))
AMA HOŞGÖR SEN HERKES OTURUP 18-19 SAYFAYI OKUYAMAYABİLİR. HER NEYSE
BU ARADA BEN BİR FORUMDA OKUDUĞUM BAYAN 5 GÜN YAPIYORUM DİYORDU.bİR BAŞKASIDA AĞDADAN SONRA BİR KERE 10.DK.OVUN YETER DİYORDU.YANİ 1-3 VE 5 GÜN MUALLAK GALİBA BEN ORTALAMA 3 GÜN YAPIYORUM.aDET BİTİMİNDEN SONRAKİ3.GÜN YAPIYORUM . YANİ 1 TAŞLA 2 KUŞ VURMAYA ÇALIŞIYORUM YAKLAŞIK ÜÇ(3) AYDIR YAPIYORUM. GEÇ ÇIKIYOR.TAM AZALMA DAHA YOK.AMA BUNA BAŞLAYAN HERKES LÜTFEN SABIRLI OLSUNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ÇÜNKÜ BİRİSİ 1 AY YAPMIŞ, BİŞEY YOK BIRAKSAMMI DİYORDU. NE KADAR KOMİK:)))
K.YY NA DA5GÜN DİYORLARDI ACABA 5'İN BİR HİKMETİMİVAR?
[U]TÜM BAYANLAR SESLENİYORUM kARINCA Y.Y HİKAYE 3 AY KULLANDIM .0 SONUÇ ZATEN ARTIK HERKES UYANDI KİMSE ALMIYOR. DÜKKANLARDA KALDI...
[/U])[/COLOR]

YANİ KISACASI TÜM BAYANLAR, BEN OLAYI BİR ÖZETLEYEYİM İSTERSENİZ ,NİYEEE YORULMUŞTUR:)))
1-ADET BİTİMİNİZDEN SONRAKİ 3.GÜN TÜYLERİNİZİ KÖKÜNDEN İSTEDİĞİNİZ BİR YÖNTEMLE ALIN.
2- HEMEN ARDINDAN GÖZENEKLERİNİZ AÇIKKEN AVUCUNUZA SIKTIĞINIZ LİMON SUYUNU SÜREREK OVMAYA BAŞLAYIN VE BU ARADA TUZUDASERPİN VE BERABER KURUYANA KADAR OVUN. KURUYUNCATEKRAR İŞLEMİ YENİLEYİN. YAKLAŞIK8-10 DAKİKA OVUN.
3- BU İŞLEMİ TOPLAM 3 GÜN İSTERSENİZ 5 GÜN YAPIN.BU SÜRDE ASLA SU DEĞDİRMEYİN.
4-BİRDAHAKİİŞELMİ YİNE SONRAKİ ADET DÖNEMİNİZİN BİTİMİNİN 3.4 VE 5. GÜNLERİ YAPIN. VE HEP BÖYLE DEVAM EDİN.
5- BEN ÇAY İÇMİYORUM. NİYEEE ÇAY DA İÇİN DİYOR. SİZ BİLİRSİNİZ.
LİMONLU VÜCUDUNUZA DAYANABİLİRSİNİZ YIKANMADAN.KOKMAZSINIZ KORKMAYIN ZATEN LİMONLA TUZLA OVULMUŞSUNUZ YAHU:))))
BU KADAR BASİT. YIKANMA OLAYINI ÇOKABARTANLAR VAR BNENCE.İŞLEMİ YAPMADAN ÖNCE BANYONUZU YAPIN. SONRA ZATEN 3 GÜN SONRA BANYO YAPACAKSINIZ.
HEPİNİZE SEVGİLER KOLAY GELSİN..... NİYEEE'CİĞİM ÖPTÜM .....

değimişsin ya şimdi ilk gün tüyleri iyice alıyoruz işlemi yapıyoruz diğer gün aynı yere aynı işlemi yapıyoruz dimi?

yüz için soruyosanız eğer 1 limon bitene kadar arkadaşım yok bacak içince artık ölçüsüne göre 5 limon suyu felan anca yeter her epilasyondan sonra su deydirmeden sürmeye başlıyoruz 3 gün boyunca çünkü 3 gün sonra daha sonra 1 erkere sürülse iyi olur ama sürülmesede olur tabiki nane çayını demalı içecez

walla sabırla tekrarlıyorsun tebrik ederim... ben daraldım bi an...
tavsiyeni uygulıcam önerin çok mantıklı geldi...

Tebrik ederim Sevgili Niye,

Yani daha iki üç konuyu okumadan üstte yazanı okuyup habire sana aynı soruyu soran insanlara aynı sabır ve çabayla tekrar tekrar cevap yazdığın için tebrik etmek için yazdım. Aynı sorudan 17 adet var.. Pessssssssss

bu arada1 ve 5 limon suyundan söz ediliyor. yahu 8-10 dk masaj yaptığınızdabile bu kadarlimon gitmez. Limon hemen emilmiyor cilt tarafından zaten. elinize döktüğünüz limon suyunu sürün kuruyana kadarovun .bu en fazla 2-3
dk.sürer.sonra tekrar sıkın devam edin 8-10 dk. devam edin.ben 1 limonu koltuk altı,kollar ve bacaklarıma kullanıyorum.
5 limon ne demek yahu??? manavla anlaşmanız var galiba:))))

kızlar ben daha ikinci sefer denedim
yalnız tembelim ben biraz
ağdadan sonra bacaklarımı 3-4 dakika tuz ve limonla ovuyorum
tüylerde bi azalma henüz yok zaten ilk aldığım gün ve sadece 3-4 dakika
ama baska inanılmaz bir sonuçla karşılaştım
8 aydır duran batık lekemin rengi açıldı

YANİ KISACASI TÜM BAYANLAR, BEN OLAYI BİR ÖZETLEYEYİM İSTERSENİZ ,NİYEEE YORULMUŞTUR:)))
1-ADET BİTİMİNİZDEN SONRAKİ 3.GÜN TÜYLERİNİZİ KÖKÜNDEN İSTEDİĞİNİZ BİR YÖNTEMLE ALIN.
2- HEMEN ARDINDAN GÖZENEKLERİNİZ AÇIKKEN AVUCUNUZA SIKTIĞINIZ LİMON SUYUNU SÜREREK OVMAYA BAŞLAYIN VE BU ARADA TUZUDASERPİN VE BERABER KURUYANA KADAR OVUN. KURUYUNCATEKRAR İŞLEMİ YENİLEYİN. YAKLAŞIK8-10 DAKİKA OVUN.
4-BİRDAHAKİİŞELMİ YİNE SONRAKİ ADET DÖNEMİNİZİN BİTİMİNİN 3.4 VE 5. GÜNLERİ YAPIN. VE HEP BÖYLE DEVAM EDİN.
5- BEN ÇAY İÇMİYORUM. NİYEEE ÇAY DA İÇİN DİYOR. SİZ BİLİRSİNİZ.
LİMONLU VÜCUDUNUZA DAYANABİLİRSİNİZ YIKANMADAN.KOKMAZSINIZ KORKMAYIN ZATEN LİMONLA TUZLA OVULMUŞSUNUZ YAHU:))))
BU KADAR BASİT. YIKANMA OLAYINI ÇOKABARTANLAR VAR BNENCE.İŞLEMİ YAPMADAN ÖNCE BANYONUZU YAPIN. SONRA ZATEN 3 GÜN SONRA BANYO YAPACAKSINIZ.
HEPİNİZE SEVGİLER KOLAY GELSİN..... NİYEEE'CİĞİM ÖPTÜM .....

formdaki yazıları okumaya erindikleri için böyle oluyo tşkederim toparladığın için inŞAllah tez zamanda kurtuluruz kıl derdinden

açıkçası bu işlemi genital bölgeye uygulamay korkuyorum .. çünkü hassas ciltler için zararlı oalbilir.. alma yönteminin her türlüsü bende yan etki yapıyo . ve örneğin 1, günü limonla tuzu yaptık ovaladık bitti bu işlemi 1, günü birkezmi yapıcaz? 2, günde aynı şekilde 3, günde. ama işte limonla tuzu karıştırıp birkezmi sürcez yoksa yaptıktan sonra ardından tekrarlamak gerekirmi ?
3 gün su değmemesi imkansız genital bölge için o yüzden sanırım daha uzun bir süre beklicz

Son düzenleyen: Moderatör:
nanenin kılları azalttığını bende duymuştum arkadaşlar.her gün 1fincan nane çayı içmek gerekiyormuşçama ben hiç sevmedim:KK43:gerçekten faydası olcaksa deneyelim bakalım.

bunu hamilelerde yapabilirmi acaba. bi dr.a falan sormak lazım.

şimdi sorularım var yeni gördüm sayfalarr bayaa çok daha önce sorulmuş ve cevaplanmış olabilir
1 yakıyormu
2 su değdirmeyin demişsinn kaç saat değmiycek su
3 tüyler tekrar çıkıncaya kadarmı bu işlem yapılacak
4ölçüsü neee

iyide ya saçları dökerse nolcak!?

şimdi sorularım var yeni gördüm sayfalarr bayaa çok daha önce sorulmuş ve cevaplanmış olabilir
1 yakıyormu
2 su değdirmeyin demişsinn kaç saat değmiycek su
3 tüyler tekrar çıkıncaya kadarmı bu işlem yapılacak
4ölçüsü neee

ben sana cevap verem baci:teytey:
1-yakmaz olurmu acayıp yakıor helekı malum bölgeyınaniknanik(neyse senınkını belkım yakmaz ben sölerım torpıl gecer)
2- ben o gun ıcın su degdırmedım ama kendımden ıgrendım şutarafagitti
3- cıkıncaya kadar yapıolar ama sen ve benım gıbı tembel karı ısı degıl bu ıs:teytey:
4- ölcusu yarım lımon uzerı bolca tuz yaksın bol bol dıe hehehehe:teytey:

acele cevap verdım kestanemı ısterım :) :teytey:

Ben inanmıyorum tüyleri azaltacağına, üstelik cilde zararlı bir işlemmiş gibi geldi, ne yani siz bu formulü farkettinizde o zaman neden büyük firmalar farketmiyor ve bunu ticarete dökmüyor??

ben sana cevap verem baci:teytey:
1-yakmaz olurmu acayıp yakıor helekı malum bölgeyınaniknanik(neyse senınkını belkım yakmaz ben sölerım torpıl gecer)
2- ben o gun ıcın su degdırmedım ama kendımden ıgrendım şutarafagitti
3- cıkıncaya kadar yapıolar ama sen ve benım gıbı tembel karı ısı degıl bu ıs:teytey:
4- ölcusu yarım lımon uzerı bolca tuz yaksın bol bol dıe hehehehe:teytey:

acele cevap verdım kestanemı ısterım :) :teytey:

ama wc ihtiyacıı sonraa abdesttt:roflol::roflol:

ben dendim ciddi azaltıyor daha önemlisi rengini açıyor (zaten çok koyu değilse)

X