Ücretsiz izin hakkında

ysmturan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2023
5
-2
30
merhaba öncelikle umarım bilginiz vardır çalıştıgım yerden süt iznine ayrıldım bu ayın 26 snda bitiyor iznim ama eşim işten çıkmak durumunda kaldı eşim tekrar iş bulana kadar mecburen rapor almak istiyorum ama rapor sonrası ücretsiz izine ayrılacağım dersem onay alır mıyım yoksa hayır ücretsiz iznini artık kullanamazsın diyerek dönüş mü yaparlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ücretsiz izin hakkımı şimdi dondurayım, 2 ay sonra kullanırım olmuyor maalesef. Doğum yaptığınız tarih ve iznin başlama-bitme süresi otomatik olarak belli oluyor.

Ücretsiz izin hakkımı şimdi dondurayım, 2 ay sonra kullanırım olmuyor maalesef. Doğum yaptığınız tarih ve iznin başlama-bitme süresi otomatik olarak belli oluyor.
Hayır öyle degil süt iznim bitiyor ben sonrası 15 gün kadar rapor aldıktan sonra ücretsiz kullanma hakkım oluyor mu diye merak ediyorum şuan yoksa rapor aldın hayır ücretsize çıkamazsın mı denir tarafıma

ucretsiz izni sadece bebek bi yaşını doldurana kadar kullanabilirsin dediler sirketten. Bilginiz olsun

merhaba öncelikle umarım bilginiz vardır çalıştıgım yerden süt iznine ayrıldım bu ayın 26 snda bitiyor iznim ama eşim işten çıkmak durumunda kaldı eşim tekrar iş bulana kadar mecburen rapor almak istiyorum ama rapor sonrası ücretsiz izine ayrılacağım dersem onay alır mıyım yoksa hayır ücretsiz iznini artık kullanamazsın diyerek dönüş mü yaparlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Raporu nasıl alacaksınız keyfi?

Neden rapor aliyorsunuz? Gecmis olsun nasil bir hastaliginiz var?
Hastalıgım yok eşim rahatsız işten çıkartıldı şuan yeni bir iş bulana kadar ücretsize cıkmaya korkuyorum
ucretsiz izni sadece bebek bi yaşını doldurana kadar kullanabilirsin dediler sirketten. Bilginiz olsun
suan bebegim 3 aylık kiradayız eşim yeni iş bulana kadar tahmini 10-15 gün kadar kullanmak istiyorum raporu ama rapor sonrası ücretsiz izin hakkım var mı onu merak ediyorum

Keyfi derken ? Ortada bir bebek var doktorunuza gidince zaten rapor uzatabiliyor yardımcı olmıycaksanız boş yorum yapmayın lütfen
İllegal canım hastalık falan durumun yok ortada usülsüz rapor bu. Öyle doktorları bildiriyoruz :) plansız çocuk yapmıyoruz :)

İllegal canım hastalık falan durumun yok ortada usülsüz rapor bu. Öyle doktorları bildiriyoruz :) plansız çocuk yapmıyoruz :)
Gülüyorum sana sadece çocugu nasıl yapıcagım raporu neden alıcagım illegalini düşünmek çok güzel sana kalmış :) klavye başında artistlik yapıcagına kalk kiramı öde o zaman illegal bir rapor olmasın ee malum kiralar ortada :)) daha çok yazarım da sana neyyssseeeee

X