Ultherapy yaptıran var mı?

kimbilir e özel mesaj yollamak istedim. 100 mesajdan sonra hakkım varmış. benim 72 olmuş
kurallar biraz garip bence. belki de düşünemediğim bir gereklilik vardır bu kısıtlama için bilmiyorum

Naz canım ben senin profiline giriyorum orda fotolar yazıyor tıklıyorum bişey yok, yoksa başka yerdenmi girip bakıcam

kimbilir selam
birşey sormak istiyorum.
yanakların yan tarafında çene devamı kulağa doğru kısımlarda oluşan çöküntü için dolgu yapılabiliyor mu bilgin var mı?
yoksa sadece yağ enjeksiyonumu olabilir.

arkadaşlar
biraz önce bilgisayarımda ulthera işleminden 7 gün sonra Ciddeye gitmiştim. Oradaki resmimi buldum. resimde kızımın ödevi olan bir kağıttan bebek figürü var. Onu SON RESİMLERİM albümüne yükledim.
O resimde ödemlerim hala vardı. Ancak hafiflemişti. Baktım iyice simetri kaybı görünmüyor. Demekki ödemden değil. yanlardan daralma oldukça yüzde ortaya çıkmaya başladı simetri kaybı.
lütfen sizde bir bakar fikir verirmisiniz.
yoksa yüz aynı da ben mi kafayı yiyorum.

Naz merhaba resimlerini şimdi gördüm.Konuyu bildiğim için şişliği gördüm ama bilmesem inan farketmezdim.Bence gayet güzel görünüyorsun.Ama yağ enjeksiyonu falan bunları çok iyi düşün .Bu arada ben resim yükleyemiyorum henüz..Gerçi ben de daha bi gelişme yok.Sadece yanaklarım çok kaşınıyor sanıyorum içerdeki dokular iyileşiyor

Naz merhaba resimlerini şimdi gördüm.Konuyu bildiğim için şişliği gördüm ama bilmesem inan farketmezdim.Bence gayet güzel görünüyorsun.Ama yağ enjeksiyonu falan bunları çok iyi düşün .Bu arada ben resim yükleyemiyorum henüz..Gerçi ben de daha bi gelişme yok.Sadece yanaklarım çok kaşınıyor sanıyorum içerdeki dokular iyileşiyor

Yok canım. Yağ enjeksiyonu düşünmem. Belki juvaderm falan dolgu. Ama öncelikle yüzümde böldü bilmek gerek.
Presi bir plastik cerrahdan randevu aldım istanbulda. Oraya gidicem. Ben kocaelindeyimde.
Acaba cildiyeyede gitmemi diyorum. Acıbadem'de iyi bir cilt doktoru var. Ona gidebilirim belki. Ultrasonla yüze baktırsan demiştin. Kocaelinde yüze ultrasonla bakacak kimse bulamadım. Acıbademdeki cildiyeye gidip ultrasonla bakın demek istiyorum.
Benim doktora ilgileniyor. Bakalım bir gelişme olacak mı. Sevgiler

Yok canım. Yağ enjeksiyonu düşünmem. Belki juvaderm falan dolgu. Ama öncelikle yüzümde böldü bilmek gerek.
Presi bir plastik cerrahdan randevu aldım istanbulda. Oraya gidicem. Ben kocaelindeyimde.
Acaba cildiyeyede gitmemi diyorum. Acıbadem'de iyi bir cilt doktoru var. Ona gidebilirim belki. Ultrasonla yüze baktırsan demiştin. Kocaelinde yüze ultrasonla bakacak kimse bulamadım. Acıbademdeki cildiyeye gidip ultrasonla bakın demek istiyorum.
Benim doktora ilgileniyor. Bakalım bir gelişme olacak mı. Sevgiler

İpad fan yazdım. Kelimeleri çevirmiş otomatik olarak. Biraz anlaşılmaz olmuş kusura bakma

Naz bir yerden basla bence de. Plastik cerrah daha mantikli,cildiyeye gelince onlar daha cok cilt ustu ila alakadar.tabi ben de uzman degilim sonucta,seni yaniltmak istemem. Ama benim dusuncem cilt alti dokuya bakilmasi lazim. Zaten bi muayene ol, bi problem varsa tani konsun gerisi kolay. (Bu arada gonlunu ferah tut gayet guzel gorunuyorsun ayrica bilmeyen hic kimse orada sislik var demez )iyi aksamlar sevgiler

bu ulthera barkod çizgileri denilen dudak üstü çizgilere de iyi geliyormu acaba?vede göz altındaki kırışıklıklara faydası oluyormu?

illa bi işlem yaptıracaksan ben yağ enjeksiyonu derim çünkü kendi yağın olduğu için allerji,ödem riski yok ben dolgu yaptırdığımda ödem,alerji olmuştu kendi yağımla dolgu yaptırdığımda hiç bi problemle karşılaşmadım ama fotolarda çökme falan görünmüyor fakat doktorda senle hemfikirse var bişey demekki ama zamanla geçer emin ol bu tip problemleri yaşarken hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor insana inan

illa bi işlem yaptıracaksan ben yağ enjeksiyonu derim çünkü kendi yağın olduğu için allerji,ödem riski yok ben dolgu yaptırdığımda ödem,alerji olmuştu kendi yağımla dolgu yaptırdığımda hiç bi problemle karşılaşmadım ama fotolarda çökme falan görünmüyor fakat doktorda senle hemfikirse var bişey demekki ama zamanla geçer emin ol bu tip problemleri yaşarken hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor insana inan

asinagüzel bak bugün taze taze bir resim daha çektim. koyuyorum SON RESİMLERİME. yandan. çökme o kadar bariz ki. üzüldüğüm ne biliyor musun 2, 3 günde bir çökmenin hızlanması.
böyle kalmıyor. kalsa o kadar kafama takmıycam.
önden görünen şişliği değil şimdi kafama bu çökmeyi taktım.

bu ulthera barkod çizgileri denilen dudak üstü çizgilere de iyi geliyormu acaba?vede göz altındaki kırışıklıklara faydası oluyormu?

göz altına yapılmıyor. kaz ayağı denen kısmına yapılabiliyor. dudak üstü çizgilere de uygun değil. bu yanakları toplama kaş kaldırma ve gıdı toparlamada uygulanıyor.
bak arkadaşım başka çözümler ara. ulthera yaptırma. samimiyetimle söylüyorum bunu. seni tanımam etmem. ama benim gibi üzülme sonunda.
herkez de benim gibi olmaz. benimki de bir şanssızlık ama kimbilir yazmıştı. okumuş bu tip şikayetleri o. ben inatla o yazmasına rağmen yaptırdım. şimdi durumum ortada.

ısrarla diyorum ki CİLDİ ÖNCE TAHRİP EDİP SONRA TOPARLADIĞI İDDİA EDİLEN İŞLEMLERDEN KAÇINALIM. cilt herkezde o tahribatı toparlayamayabiliyor.

tşk naz 70 zaten benim sorunum göz altı ve dudak üstü eğper oralrda işe yaramıyorsa hiç düşünmem zaten

resimleri bazen görüyorum bazen göremiyorum çözemedim bu siteyi tam inşallah görebilirim fotoğrafı canım

evet gördüm fotoğrafı ama çöküklük göremiyorum birde sen kendin mi çekiyorsun bu fotoları o şekilde çekilen fotolar çok başarılı olmuyor bence

dudak üstü çizgileri yani barkod çizgileri ile ilgil ibir form açmak istiyorum siteyi inceledim fakat nasıl yapabileceğimi çözemedim

kimbilir selam
birşey sormak istiyorum.
yanakların yan tarafında çene devamı kulağa doğru kısımlarda oluşan çöküntü için dolgu yapılabiliyor mu bilgin var mı?
yoksa sadece yağ enjeksiyonumu olabilir.

Evet canım dolgu yapılabiliyor bendede var aynı yerde

Evet canım dolgu yapılabiliyor bendede var aynı yerde

kimbilir selam
okudun mu başıma gelenleri.
şişlik derken şimdi de öbür tarafta çöküklük derdi oluştu. Allahım bu kadarla bırakır inşaallah.
dua ediyorum ultheranın etkileri 3 aydan sonra bitiyor olsun. yoksa iyice çökecek yüz.
yarın kocaelinde bir iyi doktor buldum. cildin altına ultrasonla bakıyormuş. ona gidicem.
ptesi de bir plastik cerraha. bakalım nolacak.
ancak madem dolgu olabiliyor hidrolorik asit dolgusumu ne alerji yapmayan ondan yaptırırım eridikçe tekrarlatırım. kalıcı yaptıramam öyle alerjik bir bünyem varki. mutlaka alerji yapar.
sevgiler

kimbilir selam
okudun mu başıma gelenleri.
şişlik derken şimdi de öbür tarafta çöküklük derdi oluştu. Allahım bu kadarla bırakır inşaallah.
dua ediyorum ultheranın etkileri 3 aydan sonra bitiyor olsun. yoksa iyice çökecek yüz.
yarın kocaelinde bir iyi doktor buldum. cildin altına ultrasonla bakıyormuş. ona gidicem.
ptesi de bir plastik cerraha. bakalım nolacak.
ancak madem dolgu olabiliyor hidrolorik asit dolgusumu ne alerji yapmayan ondan yaptırırım eridikçe tekrarlatırım. kalıcı yaptıramam öyle alerjik bir bünyem varki. mutlaka alerji yapar.
sevgiler

naz sana özelden mesaj attım bakarsın

Sevgili asinaguzel Allah cezalandırdı beni diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten diri bir yüzüm vardı. bana sorun diye görünen şeyler aslında hiç bir şeymiş.
Annem yalvarmıştı oynama yüzünle diye. Ama dinlemedim.
Şimdi doktorumla birlikte bir çözüm arıyoruz. Ancak yüzündeki çökük kısımlara yağ enjeksiyonu yapalım dedi.
bende yağ enjeksiyonu ameliyat ortamında yapılır ve yüzü gözü şişiren bişeydir. üstelik eriyor. tekrarlamak gerekiyor dedim. ben bir plastik cerrahımızla konuşayım dedi.
biraz moralim bozuldu. medikal estetikçide olsa yağ enjeksiyonunu bilmesi lazım diye düşünüyorum.
Genede ne gerekirse yapacağız merak etmeyin kendinizi üzmeyin 3,4 gün içinde sizi çağırıcam bir bakarız yüzünüze plastik cerrahımızda bakar gereken yapılır dedi. Yaklaşımı iyi, dürüstçe.
Ancak para ver, acı çek, yüz bozulsun üstüne birde yağ eriyen yerine yağ enjeksiyonu yapılmak zorunda kalsın. Bakalım o yağ enjeksiyonu ile durumum ne olur. Ya dahada kötü olursam.
canım çok sıkkın çokkk

nazcım yüzünde ne sorun varsa o sorun çözülmeden bence şimdilik başka işlem yaptırmasan diyorum dediğin gibi ya daha kötü olursa

Arkadaşlar önden ve 2 yandan resimlerimi yüklüycem. Lütfen sizde inceleyip durumum hakkında fikir verin.
Hepinizin desteği için teşekkür ederim.

nazcım resimlerine ben de baktım ama senin abarttıgın gibi kötü bir görünüm bende göremedim hafif bir cöküntü var ama anlattıgın ya da sorun edeceğin kadar büyük bişi değil moralini bozma zamanla ya da farklı bir işlemle düzelir bence

X