Ultherapy yaptıran var mı?

sevgili naz 70 fotoğraflarını gördüm ama ulthera yaptırmadan önceki fotoğrafların olmadığı için tam olarak kıyaslama yapılacağını düşünmüyorum ve yüzün bana göre gayet iyi görünüyor çöküntü yada şişlik göremedim ben

arkadaşım orada benim eski resmim var.
ayakta bana mikrofon gibi bişi tuttukları bir resim. işimle ilgili demeç verirken çekilmişti. yakın plan başka bulamadığım için onu koydum.üstümde siyah kaban var.

canım benim baktım resimlerine, inan senin dediğin ölçüde bir farklılık göremedim. mutlaka sen yüzünü daha iyi bildiğinden aradaki farkı biliyosundur. ama dışarıdan bakan bir göz için inan bana sorun gözükmüyor. sadece üsten ikinci resme çooook dikkatli bakınca sol tarafta bi şişlik var gibi. ama o da sen söylediğin için, bir şey bulmaya zorladığım için kendimi buldum.

bana moral verdin arkadaşım.
ancak sağ yanımda hiç olmayan bir çöküklük sol ön çenemde de şişlik var. dişim orada şişmiş gibi duruyor.
eski halimi ben iyi bildiğim için tabiki çok fark var. ama genede çok kötü değil demen bile bana moral oluyor.
dün beni epeydir görmeyen bir arkadaşıma rastladım. iyice bak yüzüme dedim. baktı. bişi göremedi.
sonra şiş kısmı ve yan çöküklüğü gösterdim. oralara bakınca evet çok belli oluyor ama sen demeden anlayamadım. sen deyince oraya odaklandım o zamanda bariz fark görmeye başladım dedi. sanırım yüzümle ilgili kafayı yiycem.

naz cnm fotolarını ben de gördüm cidden cok fark var işe yaramıs cnm ya evet biraz şişlik var ama belki oda zamanla gecer ayrıca süper görünüyosun daha neyi sorun edip dert ediyorsun kendine:) ya ben napım bende 1 haftadan beri şiş şiş geziyorum ayrıca bi gelişme de olmadı aynaya bakmaktan kendimi alamıyorum düzeldi mi diye pişman oldum aslına bakarsan offf ne diyim bilmiyorum ki fena gerginim tek sorun bu değil ki herşey üstüme üstüme geliyo belki bu şekilde mutlu olurum dedimdi ama olmadı ne bilim düzelir umuduyla bekliyorum

ysem resimde görünmüyor mu yaa. sol yanak çene kısmındaki şişlik.
burada herkes bişey görÜnmüyor abartıyorsun değince seviniyorum ama sonra da acaba ben anksiyete mi yaşamaya başladım yani kafamı yüzümle bozdum diye korkmaya başladım

Arkadaşlar yeni bir albüm açtım. SON EKLENENLER.
siyah kabanlı olduğum 2 resim eski resimlerimdir.
diğer ikisi yeni.
çok oluyorum ama lütfen eskilere yenilere bir daha bakıp yüzüm hakkında fikir verin bana.
Özellikle yeni resimlerimde ki şişlik ve simetri bozukluğu eskiye göre nasıl?

Bu arada doktorum tekrar Amerikadaki kendi eğitim aldığı doktoruna resimlerimi yollayıp danışıyor.

geçen sene erbium yag lazer yaptırmıştım estewordde mezotorapi ve lazeri paket almıştım toplam 7 seans 4.000,00 TL ödedim ve hiç bir işe yaramadı ultherada böyle bişeymi acaba

yani maaşlı çalışan insanım kesin çözümle rolmadıkça para vermek itemiyorum açıkçası.Acaba bir süre bekleyip yüz gerdirme mi yapmak daha iyi hiç değils ekesin sonuç?

yüz gerdirme ile ilgili formlarıd aokumaya başladım bu işlemi yaptıran kims ememnun değilim demiyor her biri en az 10 yaş gençleştiğini söylüyor oysa medikal estetik yaptıran kimsede % 100 memnuniyt görmedim açıkçası

yüz gerdirme ile ilgili formlarıd aokumaya başladım bu işlemi yaptıran kims ememnun değilim demiyor her biri en az 10 yaş gençleştiğini söylüyor oysa medikal estetik yaptıran kimsede % 100 memnuniyt görmedim açıkçası

ben haricinde burada iki kişi daha ulthera yaptrdı. onların sonucunu bekle lütfen. 3 ay geçsin. onlar bir yazsınlar durumlarını. inşaallah iyi olurlar sende yaptırırsın.
ben 2.5 ay önce yaptırdım bende iyi sonuç olmadı. param gitti üstüne sıkıntı çekiyorum.
sakın acele etme 2 arkadaşın sonucunu bekle.
ulthera yaptıran çok. ama yazan yok malesef :KK43:
ben ulthera için 3 ayrı yere gidip görüşme yapmıştım. orda ikien yaptıran hastalar gördüm.
bana yapılırkende benden önce ve sonra ulthera oluyordu insanlar. ama noldular bilemiyoruz ki.

şimdi show tv de showkulüp diye bir programda estetik yaptırıp mahvolan yabancı ünlüleri veriyordu. görünce sinirim zıpladı.
güzelleşmek için para verip acı çekip bir de rezil olmak var :KK43:
bende onlar gibi olucam diye ödüm kopuyor. çünkü ulthera 2 aydan sonra 3 aylıkken etki yapar dendi. maşaallah bendeki çöküklükler tavan yapıyor gün be gün. öndeki şişlikte aynı kalınca aynaya bakmak istemez oldum.

haklısın naz 70 biraz daha beklemeyi düşünüyorum bende ayrıca burada fotolarından dolayı ben dahil sana şişlik göremiyoruz diyoruz ama senin doktorun kendi hocasına fotolarını yolladığına göre bi terslik var demekki yani o bizden daha iyi bilir sonuçta inşallah 3 ay gibi bir süre geçtikten sonra herşey normale döner

bu estetik olayları böyle bişey malesef herkezde aynı sonucu vermiyor ben göğüs toparlama ameliyatı oldum ve göğsümde keloid oluştu çok çektim,br keresinde yüzüme dolgu yaptırmıştık ve bendede ödem yaptı ödemi kırmak için doktorum apranax vermişti bi süre sonra geçmişri inşallah seninde öyle olur naz 70

ve doktorumun bana göğsümde oluşan bu keloidle ilgili açıklaması şu olmuştu meslek hayatımd ailk kez başıma geliyor ve malesef tıpta herzaman 2x2=4 etmiyor

fotolarına tekrar baktım naz 70 bence senin öncedende dolgun bi yüzün varmış ve ihtiyacın yokmuş gibi böyle bi uygulamaya

fotolarına tekrar baktım naz 70 bence senin öncedende dolgun bi yüzün varmış ve ihtiyacın yokmuş gibi böyle bi uygulamaya
Sevgili asinaguzel Allah cezalandırdı beni diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten diri bir yüzüm vardı. bana sorun diye görünen şeyler aslında hiç bir şeymiş.
Annem yalvarmıştı oynama yüzünle diye. Ama dinlemedim.
Şimdi doktorumla birlikte bir çözüm arıyoruz. Ancak yüzündeki çökük kısımlara yağ enjeksiyonu yapalım dedi.
bende yağ enjeksiyonu ameliyat ortamında yapılır ve yüzü gözü şişiren bişeydir. üstelik eriyor. tekrarlamak gerekiyor dedim. ben bir plastik cerrahımızla konuşayım dedi.
biraz moralim bozuldu. medikal estetikçide olsa yağ enjeksiyonunu bilmesi lazım diye düşünüyorum.
Genede ne gerekirse yapacağız merak etmeyin kendinizi üzmeyin 3,4 gün içinde sizi çağırıcam bir bakarız yüzünüze plastik cerrahımızda bakar gereken yapılır dedi. Yaklaşımı iyi, dürüstçe.
Ancak para ver, acı çek, yüz bozulsun üstüne birde yağ eriyen yerine yağ enjeksiyonu yapılmak zorunda kalsın. Bakalım o yağ enjeksiyonu ile durumum ne olur. Ya dahada kötü olursam.
canım çok sıkkın çokkk

X