Ultherapy yaptıran var mı?

Bu konuda bilgilendirmeye devam edicem merak etme:) cunku Ben cok arastirdim AMA yaptiran gercek kisi yorumu bulamadim.
Yaptirdim diyenler inandirici gelmedi. Ben yeoman dala gittim burun icin. Ulthera brosuru gorunce sordum. 3000 dollar dedi.ilgili iyi bir doctor.
Coskun beyi telle aradim.3300 dollar dedi. Sonra emre cicek 4500 tl. Deyince on a yaptirdim.
Bence Adele etme. Belle biraz. Bakalim Ben Nolucam :KK43:
Su and a hic iyi bir gelisme yok. De gilet

iPad den Yazdim. Klavye hep yazdiklarimi degistiriyor.anlamsiz kelimeler olmus aralarda kusura bakma. Sevgilerrr

Bu konuda bilgilendirmeye devam edicem merak etme:) cunku Ben cok arastirdim AMA yaptiran gercek kisi yorumu bulamadim.
Yaptirdim diyenler inandirici gelmedi. Ben yeoman dala gittim burun icin. Ulthera brosuru gorunce sordum. 3000 dollar dedi.ilgili iyi bir doctor.
Coskun beyi telle aradim.3300 dollar dedi. Sonra emre cicek 4500 tl. Deyince on a yaptirdim.

nazcımmmm,,tamam,,bekliyelim hadi seni,,çokk güzwel ol lütfen yaaa,hadiii:))
şimdi kimbilir arkadaşa cevap yetiştiriyordum ben de o ,memnun kalmamış,sen kal da bari,ben de bana batan paralarımı gidip savurayım bi an önce,:))

peşindeyim bak ona göre,
sakın bırakma yazmayı,

:))

sevgiler,
teşekkürler vaktine,emeğine,ilgine canım.

Kimbilir ulthera yaptirmis mi ? Bana bahsetmemisti. Sadee forumlar da okudum demisti.
Yaptiripta memnun Kalmamis ha. Benimde kalacagim yok:KK43: 15 gun oldu hic bi gelisme yok

yok canım ,o vshape yaptırmış, ben yanlış anlamışım,,ondan da memnun kalmamış zaten,
sen acele etme realself de hatunlar ay ay ve en son 3.ay foto koymuşlar, yani sendeki değişime daha var bnce, ve içimden bi ses çok güzel olacak diyor:))

hadi gittim şimdilik.

Canım geçmiş olsun. İnşallah güzel sonuçlar alırsın da ben de gidip yaptırırım. Senin sonuçlarını dört gözle bekliyorum:KK53: Sabırlı ol netice biraz zaman alacak sanırım.

Ulthera yaptirali 3 hafta bitti. Sonuc 0.
15 gündür yurt disindaydim. Bugün dondüm.anneme sordum ilk is bir degisiklik varmi yüzümde diye.
Cevap hic bir degisiklik yok oldu.
4500 tl ver. Yüzün şişsin. 15 gun acıdan yüzünü yıkayamaz ol.
Ancak sisler insin.eski haline dönüş basarı sayılsın.
Moralim bozuk.yarın kontrolum var ama Cumartesi gidebilirim.randevumu erteliycem.zaten neyi kontrol edeceksek.
Resmen para tuzağı bisi bu.

Naz canım moralini bozma 3 ay demişler bekle bakalım belkide güzel değişimler olur inşallah

Ulthera yaptirali 3 hafta bitti. Sonuc 0.
15 gündür yurt disindaydim. Bugün dondüm.anneme sordum ilk is bir degisiklik varmi yüzümde diye.
Cevap hic bir degisiklik yok oldu.
4500 tl ver. Yüzün şişsin. 15 gun acıdan yüzünü yıkayamaz ol.
Ancak sisler insin.eski haline dönüş basarı sayılsın.
Moralim bozuk.yarın kontrolum var ama Cumartesi gidebilirim.randevumu erteliycem.zaten neyi kontrol edeceksek.
Resmen para tuzağı bisi bu.

Evet dur bakalım daha zamana ihtiyacın var. İnşallah çok güzel olacaksın canım. Moralini bozma.

Ben de aslında gıdımdan yağ aldırmak ve gerdirmek istiyorum ama eşim şiddetle karşı çıkyor :KK43: Boşarım seni diyor. Estetik ameliyat konusunda çok tutucu. Ultherapy e izin veriyor. İnşallah işe yarar bir uygulamadır. Spor ve diyetle fıstık gibi vücut yaptım :) ama yüzüme bir çare yok ki. Naz70 in neticesini bekliyorum. İnşallah fayda görür. Kızlar, biz de yaptırırız.

Ben de aslında gıdımdan yağ aldırmak ve gerdirmek istiyorum ama eşim şiddetle karşı çıkyor :KK43: Boşarım seni diyor. Estetik ameliyat konusunda çok tutucu. Ultherapy e izin veriyor. İnşallah işe yarar bir uygulamadır. Spor ve diyetle fıstık gibi vücut yaptım :) ama yüzüme bir çare yok ki. Naz70 in neticesini bekliyorum. İnşallah fayda görür. Kızlar, biz de yaptırırız.

arkadaşlar tekrar selam
benim yüzümün sağ tarafı kulağa yakın olan kısım içine çöktü. yani nasıl anlatsam yüzümün sağ yan tarafı bayağı eridi gibi. ya oradan başladı bir işe yarayacak bu. veya yan etkisi :KK43: yüzümde çökme yaptı :KK43: artık bilemiyorum.
bu ctesi kontrolüm var. gidip konuşacağım doktorla.
doktorların para için bazı şeyleri söylememeleri çok sinir bozucu. yaptırılması düşünülen işlemlerin etki yan etki vs. sini, ne kadar sürede yan etkilerinin geçeceğini dürüstçe söylemeleri lazım. ama pek öyle olmuyor.
şimdiye kadar 6-7 estetik doktoruna gittim. hepsi de endoskopikm germe yapalım dedi. ısrarla kaç zamanda yüzüm düzelir diye sormamam rağmen kaçamak olarak 15 günde işe dönersiniz dediler. işe dönerim de peki yüzümün şişlikleri, ağrı acı ne zaman geçer denince cevap vermeyip kişiye bağlı vs. geçiştirdiler. oysa yaptığım araştırmalar yüz germe neticesi en az 2 ay suratın tuhaf göründüğü, şişlik, duyu kaybı, ödem vs. olduğu, kişinin aynaya bakmak istemediği şeklinde. doktorlar para için kesip biçelim gerisi Allah kerim diyorlar. sinir olmaya başladım. hiç bir cerrahi işlem olmamasına rağmen 3 haftadır suratımla ilgili sıkıntım gitmedi. şişlik azaldı hala var. acı azaldı ama hala var. his kaybı var.
sonuç ? inşaallah olur :) bekliyoruz :)

Naz canım gecmis olsun, endoskopik yüz germenin oturması 6 ay sürüyor ilk 3 ay saklanarak yasamak zorunda bile kalıyorsun, su an bahsettiğin yanaktaki çökme acaba diğer yanağın şişleri indide ondanmı sana bi taraf cöktü gibi geliyor yoksa yanak yağlarında erimemi oldu. Tamamen şişler inince neticeyi daha iyi anlarsın, inşallah sonuç arzu ettiğin gibi olur sabret.

Naz canım gecmis olsun, endoskopik yüz germenin oturması 6 ay sürüyor ilk 3 ay saklanarak yasamak zorunda bile kalıyorsun, su an bahsettiğin yanaktaki çökme acaba diğer yanağın şişleri indide ondanmı sana bi taraf cöktü gibi geliyor yoksa yanak yağlarında erimemi oldu. Tamamen şişler inince neticeyi daha iyi anlarsın, inşallah sonuç arzu ettiğin gibi olur sabret.

Haklısın kimbilir. Endoskopik germede aylar suruyomus sıkıntılar. Ama hic bir doktor söylemiyor. Sıradan cok kolay bı olay gibi keselim biçelim diyorlar. Estetik doktorlarına hic güvenim kalmadı.
Kimbilir Alman forumlarında memnun değiller diye yazmıştın. Yüzde çökme şikayeti yazan varmiydi?
Benim ki çökmemi anlamadım. İs yerinden arkadasıma hergun inceletiyorum yüzümü. Arkadasım o çökme degil, yüzün o kısmı normale dondü on kısımlarında hala ödem var ondan oyle dürüyor diyor ama bilemiyorum. Bakalım Fred'i doktor nediyecek.

arkadaşlar tekrar selam
benim yüzümün sağ tarafı kulağa yakın olan kısım içine çöktü. yani nasıl anlatsam yüzümün sağ yan tarafı bayağı eridi gibi. ya oradan başladı bir işe yarayacak bu. veya yan etkisi :KK43: yüzümde çökme yaptı :KK43: artık bilemiyorum.
bu ctesi kontrolüm var. gidip konuşacağım doktorla.
doktorların para için bazı şeyleri söylememeleri çok sinir bozucu. yaptırılması düşünülen işlemlerin etki yan etki vs. sini, ne kadar sürede yan etkilerinin geçeceğini dürüstçe söylemeleri lazım. ama pek öyle olmuyor.
şimdiye kadar 6-7 estetik doktoruna gittim. hepsi de endoskopikm germe yapalım dedi. ısrarla kaç zamanda yüzüm düzelir diye sormamam rağmen kaçamak olarak 15 günde işe dönersiniz dediler. işe dönerim de peki yüzümün şişlikleri, ağrı acı ne zaman geçer denince cevap vermeyip kişiye bağlı vs. geçiştirdiler. oysa yaptığım araştırmalar yüz germe neticesi en az 2 ay suratın tuhaf göründüğü, şişlik, duyu kaybı, ödem vs. olduğu, kişinin aynaya bakmak istemediği şeklinde. doktorlar para için kesip biçelim gerisi Allah kerim diyorlar. sinir olmaya başladım. hiç bir cerrahi işlem olmamasına rağmen 3 haftadır suratımla ilgili sıkıntım gitmedi. şişlik azaldı hala var. acı azaldı ama hala var. his kaybı var.
sonuç ? inşaallah olur :) bekliyoruz :)

Nazcım yüzünde çökme olacağını hiç zannetmiyorum. Neden olsun ki? Yağ filan aldırmadın yüzünden sonuçta.Arkadaşının da dediği gibi o kısımlardaki ödem inince, göze öyle görünüyordur. Sabırlı olmalısın. Tamamen bir şişliklerin insin bakalım, sonra da kolajen etkisini göstermeye başlayacaktır. Ha mucize olacak mı hayır. Ama eskisinden iyi olacağını düşünüyorum ben.

Haklısın kimbilir. Endoskopik germede aylar suruyomus sıkıntılar. Ama hic bir doktor söylemiyor. Sıradan cok kolay bı olay gibi keselim biçelim diyorlar. Estetik doktorlarına hic güvenim kalmadı.
Kimbilir Alman forumlarında memnun değiller diye yazmıştın. Yüzde çökme şikayeti yazan varmiydi?
Benim ki çökmemi anlamadım. İs yerinden arkadasıma hergun inceletiyorum yüzümü. Arkadasım o çökme degil, yüzün o kısmı normale dondü on kısımlarında hala ödem var ondan oyle dürüyor diyor ama bilemiyorum. Bakalım Fred'i doktor nediyecek.

Canim arkadasinin dedigi doğru olabilir, şişler her taraftan orantılı inmiyor bekle biraz, diğer forumdaki yorumlara gelince boşver şimdi canını sıkma güzel olur inşallah. 10 gün sonra sıkıntıların geçer olumlu düşün, Dr. ödemin ne kadar zamanda ineceğini söylemişti

Canim arkadasinin dedigi doğru olabilir, şişler her taraftan orantılı inmiyor bekle biraz, diğer forumdaki yorumlara gelince boşver şimdi canını sıkma güzel olur inşallah. 10 gün sonra sıkıntıların geçer olumlu düşün, Dr. ödemin ne kadar zamanda ineceğini söylemişti

Bugun kontrole gittim.doktor yanlardaki cokuntu icin yuzunun sekli dedi:)
Daha once boyle degildi deyince ultheradan olmaz dedi. Anlamadim valla.asla onceden boyle degildi.umarim arkadasimin dedigi dogrudur ve on kisimlar biraz daha odemlidirde inince duzelir. Yuzun toparlaniyor daha yeni basliyor 3.ay resim cekicem ilk resimlerle karsilastiririz dedi.
Bu arada botox ve dolgu yaptirdim biliyormusunuz. Hic niyetim yoktu ama ikna etti beni. Dudak kenarinadki cizgilerine sart dedi bende tamam deyince ilk dolgumu yapti. Vede begendim su an. Sonra nolur bilmem. Boyle mi kaliyor yoksa inerken falan bi taraf orantisiz inermi bulmem sansima.cunku yaptiranlarda oyle bisioer okumustum sanki. Su an iyi ama. Botox da daha once yaptirmistim. Bende azicik goz altinda odem yapiyo. Ama kirisiklarim azaliyor hic olmazsa. O nedenle botoxu kendim istedim.
Umarim her sey iyi olur. 15 gun sonra gene cagirdi.

Naz canım dolguyu nereye yaptı senin cöktü dediğin yeremi, öyle ise gercekten cöktü ve bunu düzeltmek icin yaptı. Belkide benim forumda okudugum gibi o bölgede yag erimesi oldu. Dolgu ile olacaksa o zaman ultherapy'e ne gerek vardi.
Birde sana hangi dolguyu yaptı, o bölgede şişme oldumu, gecmis olsun canim hersey istedigin gibi olur insallah

Naz canım dolguyu nereye yaptı senin cöktü dediğin yeremi, öyle ise gercekten cöktü ve bunu düzeltmek icin yaptı. Belkide benim forumda okudugum gibi o bölgede yag erimesi oldu. Dolgu ile olacaksa o zaman ultherapy'e ne gerek vardi.
Birde sana hangi dolguyu yaptı, o bölgede şişme oldumu, gecmis olsun canim hersey istedigin gibi olur insallah

Kimbilir yanlis anladin. O coktu dedigim yere yapmadi dolgu. Benim nazobiyal cizgilerim vardi. Ulthera icin gittigimde yapalim demisti.ama acidan gozum bisey gormemisti istemedimdi. Bu sefer gene israr etti. Hydolorik asid dedi.allerji yapmaz dedi.yaptirdim.burundan agza inen kisimlara yani. Hemen erimez umarim, iyi oldu cunku.
Sen forumda cokmemi okdundu:KK43: yani yuzumde erimemi olduki. Doktor yuzunun yapisi oyle diyor ama onceden yoktu. Anlamadim bende. Yanliz sol kisimdada olusmaya basladi cokuntu. Sanirim arkadasimin dedigi gibi odemler iniyor ama bir ordan bir burdan iniyor, orantili inmeyince gozume tuhaf geliyor.

Arkadlar sislikler epey indi. 2 gun once bir suredir gorusmedigim arkadaslarimla bulustum. Secn yuzune naptin cok iyi olmus dediler. Yanagimi sikiyorum elime yanak gelmiyo :) ki benim yuzum topluydu bayagi. İnceliyor bayagi. Umarim dahada iyi olur. Yeni yeni olumlu biseyler duyuor goruyorum.

X