Ultherapy yaptıran var mı?

Arkadlar sislikler epey indi. 2 gun once bir suredir gorusmedigim arkadaslarimla bulustum. Secn yuzune naptin cok iyi olmus dediler. Yanagimi sikiyorum elime yanak gelmiyo :) ki benim yuzum topluydu bayagi. İnceliyor bayagi. Umarim dahada iyi olur. Yeni yeni olumlu biseyler duyuor goruyorum.

cok sevindim canim dahada güzel olur insallah, sisler o kadar uzun sürüyormu

Arkadlar sislikler epey indi. 2 gun once bir suredir gorusmedigim arkadaslarimla bulustum. Secn yuzune naptin cok iyi olmus dediler. Yanagimi sikiyorum elime yanak gelmiyo :) ki benim yuzum topluydu bayagi. İnceliyor bayagi. Umarim dahada iyi olur. Yeni yeni olumlu biseyler duyuor goruyorum.

Naz70 yüzüm topluydu bayağı ama şimdi inceldi demişsin.O zaman bu işlemi yaptırdıktan sonra yüzündeki yağlar mı eridi?

Nazcım çok sevindim :) Ayy biraz daha zaman geçsin fotoğraflarını yükle nolur. Çok merak ediyorum yaa. Sevgiler.
:nazar:

Nazcımm,,,
çok iyi haberler,,
zaten benim konuştuklarım da ,bu zamana kadar gelmiş en güzel ve etkili yöntem ancak zaman içinde sonuçlar görülecek,acelee etmemek lazım demişti,,çok sevindim adına canım,,daha güzel olur inşallah,,sen de güle güle kullanırsın,,

yine gel,
yine yaz
hepsini yaz
herşeyi yaz

yaz bakk:)))))))

Arkadaslar mucize olmadi tabi. Oyle Allahim ne iyi yapmisim da ulthera uygulatmisim diyemiyorum daha.
Yuzumun ozellikle sag kulakdan asagi inen kismi daha cok olmak uzere cokukluk iki taraftada var. Ultheradan once yoktu.
Ancak yuz onden iyi gorunmeye basladi.
Evet. Yuz inceliyo. Ama neden bilmem. Yagmi eriyo. Baglar kuvvetleniyor diye okumustum. O sekildemi cekiliyo da kuculmus gibi duruyo bilmem.
Sislikler yeni indi. Malesef oyle hemen inmiyo. Ama o sislikler dikkat etmeyince anlasilmiyo. Ise falan hemen gidilebilir.
Amma acisi var ya. Hala gidik aciyor kin1.5 ay oldu.
Haftadonu kontrolum var gene.
Yazmaya devam .sevgiler:)

naz70 canım haftasonu doktor kontrolüne gittiğinde doktora sorabilirmisin işlem sonrası yüzdeki yağ dokusu eriyormu?Bu önemli bişey çünkü

ben bir doktorla görüştüğümde gıdık problemim için ve yüzümün alt bölümün incelmesi için ne yapabilirim diye sormustum ulthera önermişti, şu doktorların farklı sorunlar için tek yöntemi önermelerine bende anlam veremiyorum ..

Arkadaslar mucize olmadi tabi. Oyle Allahim ne iyi yapmisim da ulthera uygulatmisim diyemiyorum daha.
Yuzumun ozellikle sag kulakdan asagi inen kismi daha cok olmak uzere cokukluk iki taraftada var. Ultheradan once yoktu.
Ancak yuz onden iyi gorunmeye basladi.
Evet. Yuz inceliyo. Ama neden bilmem. Yagmi eriyo. Baglar kuvvetleniyor diye okumustum. O sekildemi cekiliyo da kuculmus gibi duruyo bilmem.
Sislikler yeni indi. Malesef oyle hemen inmiyo. Ama o sislikler dikkat etmeyince anlasilmiyo. Ise falan hemen gidilebilir.
Amma acisi var ya. Hala gidik aciyor kin1.5 ay oldu.
Haftadonu kontrolum var gene.
Yazmaya devam .sevgiler:)

Nazcım kontrolden sonra yaz mutlaka, yüzündeki değişimleri. Merakla bekliyoruz. Bir de gıdıktaki yağların erimesi falan güzel de, yüzün diger kısımlarındaki yağlar, elmecık kemileri, alın vb. erimesi çok sakıncalı bence. öyle bir durum oluyormuymuş acaba. Çok merak ettim.

Gıdıkdaki yaglar eridigi zaman deride sarkma olusmazmı, ben bunu cok merak ediyorum

Gıdıkdaki yaglar eridigi zaman deride sarkma olusmazmı, ben bunu cok merak ediyorum

Kimbilir; Gıdıktaki yağları nasıl erittiğine ,(uygulanan yöntem ),cildin yapısı, yaş gibi değişkenlere bağlı. Ben bundan 5 yıl önce liposuction yöntemiyle gıdımdaki yağları aldırmıştım.Herhangi bir sarkma vb. olmadı. Tabii o zaman daha gençtim,cilt kendini kolayca toparladı. Ama şimdi 40 yaşındayım ve doktoruma gittiğimde, bu kez lipoliz yöntemini önerdi. Bu yöntem liposuction gibi cildi hırpalamıyormuş vb. Sanırım ulterapide öyle çünkü yağları ordan emmiyor, yani cildin içini boşaltmıyor. Bu yüzden de sarkma olacağını hiç zannetmiyorum.

Arkadaslar ulthera ile yag erimez dedi doktor.yapilan islem bag dokusu toparlasin diye isi verilmesiymis. Yuz sikilasiyor zayifladi saniyorsunuz dedi. Bilemiyorum artik. Yuzumun yan kismini sordum israla. Yuzunuzun sekli oyle ben orda bisey gormuyorum erimis gibi dedi. Ulthera 3 ayi doldurunca resim cekicem, ilk cektimlerimle bakicaz beraber merak etmeyin dedi.
Ben genede yuzumun yan kisimlarinin eskiden oyle olmadigini biliyorum. Ama neden oldu anlamadim . Neyse onden iyi hic olmazsa. Yandanda kotu bisi yok ama brn iyice inceliyorum o zaman da gozume batiyor o bolge. Gozume batikcada algida secicilik olur ya aynen oyle oluyor ve dahs da erimis gibi geliyor o kisimlar. Ozellikle sag kisim.
Bu arada dolguya biraz ilave yaptirdim. botoxuma bakti. 1.5 ay sonra koltrole cagirdi.

naz canim eski resimlerinle karsilastir, bu arada bizede resim sunarsan memnun olurum cok merak ediyorum

naz canim eski resimlerinle karsilastir, bu arada bizede resim sunarsan memnun olurum cok merak ediyorum

kimbilir resim eklemeyi bilmiyorum. ama bir inceleyip yapabilirsem koyarım.
etrafımın yüzümdeki iyileşmeyi görmesi dolgu ve botox dan sonra oldu. o yüzden şimdi düşünüyorum da sadece dolgu ve botox ile aynı sonucu alabilirmişim.
gıdım azaldı. bak bu konuda bişi diyemem. yandan resmimi çektirdim kardeşime dün. toparlanmış gıdım. tümden gitti mi hayır. ama azalma var.
yanlız yüzümün yan tarafına taktım. annem ve kardeşim çok belli bişi yok sen kafana taktın diyor ama ben aynada görüyorum. sinirim bozuluyor. sağ taraf gün be gün çöküyor sanki. sola göre fark oluşuyor.
bu arada o tarafta bir gerilme çekilme hissediyorum. arkadan bakıyorum o bölge biraz daha çekmiş. doktora anneme ve kardeşime göre bişi yok. ama emin olun var. çünkü dikkat eden inceleyen öncesini iyi bilen sonrasını pür dikkat inceleyen benim.
ulthera yaptırmayın sakın. benim 3. ayımı bekleyin lütfen. ben şimdi sadece gıdıya yaptırsaydım, yüzümede dolgu ve botox yeterdi diye düşünüyorum.

kimbilir resim eklemeyi bilmiyorum. ama bir inceleyip yapabilirsem koyarım.
etrafımın yüzümdeki iyileşmeyi görmesi dolgu ve botox dan sonra oldu. o yüzden şimdi düşünüyorum da sadece dolgu ve botox ile aynı sonucu alabilirmişim.
gıdım azaldı. bak bu konuda bişi diyemem. yandan resmimi çektirdim kardeşime dün. toparlanmış gıdım. tümden gitti mi hayır. ama azalma var.
yanlız yüzümün yan tarafına taktım. annem ve kardeşim çok belli bişi yok sen kafana taktın diyor ama ben aynada görüyorum. sinirim bozuluyor. sağ taraf gün be gün çöküyor sanki. sola göre fark oluşuyor.
bu arada o tarafta bir gerilme çekilme hissediyorum. arkadan bakıyorum o bölge biraz daha çekmiş. doktora anneme ve kardeşime göre bişi yok. ama emin olun var. çünkü dikkat eden inceleyen öncesini iyi bilen sonrasını pür dikkat inceleyen benim.
ulthera yaptırmayın sakın. benim 3. ayımı bekleyin lütfen. ben şimdi sadece gıdıya yaptırsaydım, yüzümede dolgu ve botox yeterdi diye düşünüyorum.
Evet nazcım ben senin neticeni bekliyorum ve inan dua ediyorum inşallah iyi sonuçalırsın da bende gidip yaptırayım:KK1:

arkadaşlar resim yükledim. şimiki halim.
ancak gangaster gibi çıkmışım. kendim o kadar çirkin görünmüyorum :)
gerçekten resimler çok yakın plan çekildi ondan mıdır nedir iyi çıkmamış ama yüzüm hakkında bilgi veriyor biraz.
3.ayın sonunda gene çekip koyarım

Arkadaslar merhaba,

ben yeniyim forum da, acaba Nazin yükledigi resmi nasil görebilirim?

Tesekkür ederim:)

Naz canim resimleri görebilmem için beni arkadas olarak eklemen gerekiyor sanirim, ben sana arkadaslik daveti gönderdim beni eklersen sevinirim.
Resimler herhalde profilindedir.

arkadaşlar resim yükledim. şimiki halim.ancak gangaster gibi çıkmışım. kendim o kadar çirkin görünmüyorum :)gerçekten resimler çok yakın plan çekildi ondan mıdır nedir iyi çıkmamış ama yüzüm hakkında bilgi veriyor biraz.3.ayın sonunda gene çekip koyarım
Nazcım ben de sena arkadaşlık daveti gönderdim, eklersen sevinirim. Resimlerini de görebilirim. Sevgiler.

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ama her aradıgım cvbları burada buluyorum yönetime cok teşekkür ederim
ben bugun Ultherapy yaptırdım offf çok canım yandı acısız ya da az acı hissediliyor diyenlere inanmayın 4400 tl yaptırdım
uygulama bittikten sonra da sanki yüzüm de güneste yanarsın da gerilir ya öyle acılar hissettim bir süre ama şimdi o acı gecti
şimdi daha rahatım ufaklı şişlikler var doktorun söylediğine göre en gec 48 saate o şişliklerde gececek

ve 1 hafta sonra karbon peling için çagırdılar ve bu ücrete dahil 1.5 ay sonra da ultherapy için kontrolum var
doktor bana cok güven verdi sonucu cok merak ediyorum ama yinede korkuyorum sormak istediklerinize cvp verebilirim

Nazcım ben de sena arkadaşlık daveti gönderdim, eklersen sevinirim. Resimlerini de görebilirim. Sevgiler.

Ysencim geçmiş olsun canım. Güzellik için buacılara değer üzülme. İnşallah en kısa sürede toparlanırsın.Ara sıra bizi bilgilendir olur mu? Merak ediyorum sonuçları.

X