ümraniyede dogum yapan ve hamıleler yardım

herkes orası için çok iyi diyo ama ssk geçmemesi kötü işte
ama çok temiiizzz

Son düzenleme:
bende erdem hastanesınde dogum yaptım 3 yıl önce... keşke gıtmeseymısım oraya. dogumum felan hersey cok ıyıydı yanı ben bır sey anlamadım . ama benım sorunum doktorum olacak hanfendı dogumda rahımımı dıkmemıs ve ben onun yaptıgı hatayı cekıyorum benım ıkıncı bır cocuk yapma yapmadan amalıyat olmam sart... kesınlıkle ımkanınız varsa gıtmeyın derım bıde benım o rahmıme spral takmıs yok böle ınsanlar ya hala aklıma geldıkce cıldırıyorum... allah yardımcımız olsun kıme guvenecegımızı sasırıyoruz

nasıl dikmemiş peki sen bunu farketmedinmi sonrasında? we doktorun adını werirmisin ltfn

ümraniyedeki arkadaşlar aklınızda bulunsun sakın ha sakın medicana adil hakan ilhana gitmeyin ben haziranda doğum yaptım doktorum oydu şişlideydi sonradan medicanaya geçti 9 ay 10 günlük hamileyken ve sezaryana alınmama 1 gün varken bana tel açtı ve ben giremicem doğuma başının çaresine bak dedi geçirdiğim snir krizlerini size anlatamam son gün ofofff aman diyeyim aynı şeyleri yaşamayın

Benim doktorum Ümraniye Hospitalium dan Ferda Uygur Özalp, ilgili iyi bir bayan kesme biçme meraklısı değil. Tavsiye ederim.

X