Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Arkadaslar merhaba, hangi merkeze gidecegime karar vermedim. Ama gecen gün email ile soru sormustum. Hemen cevap geldi. Ilgileniyorlar ve cok hesapli geldi bana. Microtese ameliyatini
emre bakircioglu yapiyormus diye ögrendim. O nasil doktor acaba bilginiz varmi?

Comebaby tatil nasil geciyor, insallah hersey yolundadir. Görüsemezsek iyi bayramlar canim.
Tabi diger arkadaslarin da bayramini simdiden kutlarim.

canımcım teşekür ederim tatilim güzel geciyor ama biran önce ist. dönüp tedaviye başlamak için gün sayıyorum
Emre beyle 2 kez görüştük biz ve bana çok samimi ve işinin ehli bir doktor gibi geldi ve ben çok araştırdım kendisini işinde başarılı bir doktormuş
sanada iyi bayramlar canım

kızlar merhabaaaaa..
bende dun ilaçlarımı aldım allahın zni ile :)
bi aksilik olmazsa ekım başı regl olunca tedvım başlıyorrr allh çok şükürrrrrrrrrrr
sizlerden ne haberrrrr
"inanmak başarmanın yarısıdır kızlar başaracağınıza inanın"

selam canım.tedavinin başarılı geçmesini ve mutlu sonuca ulaşmanı diliyorum. inandın ve başaracaksın . eminim buna. :Saruboceq: ekim ayı koşuşturmaca ile geçecek bizim. tamamlamamız gereken bazı şeyleri tamamlayacağız. aralıkta inşallah başlamış oluruz tedaviye bizde.bizi durumundan haberdar et. öptüm.

Bende umut yolcularındanım. Çok şükür allahıma şuan 6 haftalık hamileyim. Doktorum Enver Bey' di.Bütün ekipten son derece memnun kaldım. Bu ikinci denememdi. İnşallah sizlerde buradan güzel haberlerinizi vererek dileğinize kavuşursunuz. Fakat kesinlikle içiniz rahat olsun, kesinlikle maddi, manevi ve teknik açıdan harikalar.

Bende umut yolcularındanım. Çok şükür allahıma şuan 6 haftalık hamileyim. Doktorum Enver Bey' di.Bütün ekipten son derece memnun kaldım. Bu ikinci denememdi. İnşallah sizlerde buradan güzel haberlerinizi vererek dileğinize kavuşursunuz. Fakat kesinlikle içiniz rahat olsun, kesinlikle maddi, manevi ve teknik açıdan harikalar.

benımde doktorumenver bey .. çok cana yakın iyi tertipli ve titizbirdoktor
cnm allah bebeğini kucağına almak nasip etsin inşallah
bzede dua et :) bizde melekelerımıze kavuşalım benımde ilk denemem olcak rabbim kısmet ederse..regl olmyı bekliom :eek:

selam canım.tedavinin başarılı geçmesini ve mutlu sonuca ulaşmanı diliyorum. inandın ve başaracaksın . eminim buna. :Saruboceq: ekim ayı koşuşturmaca ile geçecek bizim. tamamlamamız gereken bazı şeyleri tamamlayacağız. aralıkta inşallah başlamış oluruz tedaviye bizde.bizi durumundan haberdar et. öptüm.

inşallah cnm benım ağzından bal akıyor.. şuan reglimi bekliyorum 5-7 ekım arası olmam lazım bakalım.. inşallah sende işlerini enkısa zamanda halledersin cnm ... ben hem heycanlı hem nedense ruh gibiyim -tatlicadiarzu- anlam veremıyorum bu ruh halıme .. bide aşırı bi gerginlik sözkonusubendee :eek:

arkadaşlar bende umut tüp bebek anne adaylarındanım. 1 hafta önce bhcg sonucum 155 çıktı son derece mutluyum tabi..... allah herkese nasip eder inşallah...
benim söyleyeceğim umut tüp bebek denilince hep enver bey ismi geçiyor(ki çok iyi bir dr) ama orada levent beyde var ve bence süper bir dr oda . benim rahatsızlık duyduğum şey sadece enver beyin adının geçmesi bence levent beyde son derece iyi ve güvenilir bir dr. kartını size veriyor ve isterseniz saat 24 te arayın mutlaka cvp veriyor ve sizi son derece rahatlatıyor allah için hakkını yememek gerek..
aaa gözünaydın bole gusel haberler duymak süper moral verıyor..allah kucağına almak nasip etsn darısı bizeee inşaalh

herkese merhaba bende umutluyum:)
bu ay tedaviye basladim ayin 20sinde enver beyle randevum var ilk denemem ins hepimiz icin hayirli olur

bu ay tedaviye basladim ayin 20sinde enver beyle randevum var ilk denemem ins hepimiz icin hayirli olur

hadı hayırlısı canım
allah yardımcın olsun ... hepımızın yardımcısı olsun inşallah

inşallah bebeğini kucağına alırsın. ben 17 sene sonra kavuştum ümidini kesme .tüm samimiyetinizle dua edin. allah boş çevirmez kullarını:CüvCüv:gamyoncuiremsu:1hug:

tesekkur ederim arkadaslar.. hepimizz icin hayirli olsun ins.. isteyen herkes icin:Saruboceq:

kizlar bu merkezde masraflari tamamen kisinin kendisi oderse cebinden cikacak olan miktar nedir???

canim 4 milyar ilaçlar dahil fiyat

canim sen kendin mi oduyorsun hepsini??fiyat iyi geldi bana peki buna kan testleri falan dahilmi benim butun testlerim var aslinda burdaki sansimi iyice denedikten sonra olmassa orada dusunebilirim..4 milyarsa cok iyiymis ben 7- milyara kadarsa olabilecegini dusunmustum..

canim sen kendin mi oduyorsun hepsini??fiyat iyi geldi bana peki buna kan testleri falan dahilmi benim butun testlerim var aslinda burdaki sansimi iyice denedikten sonra olmassa orada dusunebilirim..4 milyarsa cok iyiymis ben 7- milyara kadarsa olabilecegini dusunmustum..

canim fiyati bir yana çok profosyonel bir ekip benden sadece ilk başlarken dişarda yapilaca bir kaç test istediler onun dişinda arada e2 tetsti yapiyorlar para istenmedi
arti benim embroyolari dondurdular fakat bunun içinde para almadilar başka merkezler aliyormuş

merhaba bende temmuzdan beri umut t.bebek merk. ne gidiyorum doktorum enver bey ekimin 13 ünde transferim var
fiyat olarak 4000 ytl ye anlaşmıştık ama ek olarak sürekli bişeyler istiyoalr benim 5000 ytlden fazla gitti yol masrafları hariç ama olsun ne yapalım sonu iyi olsunda..

merhaba bende temmuzdan beri umut t.bebek merk. ne gidiyorum doktorum enver bey ekimin 13 ünde transferim var
fiyat olarak 4000 ytl ye anlaşmıştık ama ek olarak sürekli bişeyler istiyoalr benim 5000 ytlden fazla gitti yol masrafları hariç ama olsun ne yapalım sonu iyi olsunda..
Merhaba ben nerdeyse 1 yıldır umut'ta tedavideyim ve benden ekstra olarak başlangıc testler dışında ki onlarda dışarda yapılıyorlar öyle abartılacak birşey istenmedi sizden neler istendi merak ettim açıklarsanız sevinirim

Merhaba arkadaslar.Bu umut bebegin Bahceci klinigi ve Alman Hastanesiyle bir alakasi var mi.Kafam karisti.Alman Hastanesi Bahceci Umut bebk alakali gibi hatirliyorum.Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim

Merhaba arkadaslar.Bu umut bebegin Bahceci klinigi ve Alman Hastanesiyle bir alakasi var mi.Kafam karisti.Alman Hastanesi Bahceci Umut bebk alakali gibi hatirliyorum.Bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim
canım 3 merkezde prf.mustafa bahçecinin yönetiminde

X