Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bugün tahlilimizi yaptırdık ama pek içacıcı değil salı günü Emre beyle görüşeceğiz bakalım ne diyecek.Bildiğim tüp bebek için 1 adet bile ollması yeterli eşim varikosel ameliyatı olmaya karar verdi fakat tüp bebek den sonra düşünüyoruz çünkü en az 3 ay beklemek gerekli imiş ama bizim vaktimiz yok

selam canım.problem neydi sizin. sizdedemi sperm azlığı vardı.

slm evet bizdede sperm sayısı çok düşük hareketli sperm sayısıda yok denecek kadar az

bizdede aynı problem var. yok denecek kadar az sperm sayısı bizde. Ekimde başlayacakmışsınız galiba inşallah canım herşey yolunda gider. bizlerde hamile kalırız inşallah . bende ekim-kasım gibi umut tüp bebekte başlayacağım. gittim gördüm. enver beyle başlayacağız tedaviye. umutluyum açıkçası.

bizdede aynı problem var. yok denecek kadar az sperm sayısı bizde. Ekimde başlayacakmışsınız galiba inşallah canım herşey yolunda gider. bizlerde hamile kalırız inşallah . bende ekim-kasım gibi umut tüp bebekte başlayacağım. gittim gördüm. enver beyle başlayacağız tedaviye. umutluyum açıkçası.
Belkide aynı zamanda başlarız tedaviye kim bilir biz Ekim 15 gibi start veriyoruz hayırlısı ile bugün sperm tahlili yaptırdık Umut tüp bebekte salıda Emre beyle görüşmemiz var .Bende açıkcası umutluyum çünkü Enver bey çok samimi bir doktor ayrıntılı olarak herşeyi anlattı .Kendisine güveniyorum ama tabi bir noktadan sonra herşey Allaha kalmış inş. emeklerimizi allahım boşa çıkarmazda bizide evlat sahibi yapar

hayırlısıyla gelir inşallah bebeğin comebaby .
bende bu ay başamayı düşünüyorum pazartesi günü reglimin 3.günü oluyo inşallah gidip konuşucaz.
eşimin işi nedeniyle doğudayız burdada imkanlar malum.
d.bakırda düşünüyorum bende

selam arkadaşlar. az kaldı umut tüp bebekte tedaviye başlamamıza ama içim içme sığmıyor.sürekli rüyalar görmeye başladım. allah sonumuzu hayır etsin.

selam arkadaşlar. az kaldı umut tüp bebekte tedaviye başlamamıza ama içim içme sığmıyor.sürekli rüyalar görmeye başladım. allah sonumuzu hayır etsin.

slm
canım bendede acayip bir heyecan var bu defa nedendir bilmiyorum biranönce tedavi olmak istiyorum ve hergece rüya görüyorum dün gecede hastaneye ve hastaları falan gördüm herhalde dün hastaneye gitmiştik ve çok kalabalıktı şöyle bir baktım da onun etkisinde kaldım sanırım

slm
canım bendede acayip bir heyecan var bu defa nedendir bilmiyorum biranönce tedavi olmak istiyorum ve hergece rüya görüyorum dün gecede hastaneye ve hastaları falan gördüm herhalde dün hastaneye gitmiştik ve çok kalabalıktı şöyle bir baktım da onun etkisinde kaldım sanırım

allah hayır etsin işallah. bekliyoruz bi başlasaydık tedaviye dimi

SELAM. RAPORDA GELİŞME YOK AYNI :çok üzgünüm: senden ne haber.

mirmirmirmir bende bekliyorum büyük bir sabırsızlıkla ..
ramazan sonuna dek beklicem baktım aramadılar ben hastaneyi aricam cnm ...
bi adım atsakdıy hayırlısı ile değilmi :teselli: bazen sabrım taşıyor gibi oluyor hemen dua okuyorum

kızlar yarın Emre beyle randevumuz var bakalım eşimin sperm sonucu hakkında bize ne diyecek

kızlar peki umutta histeroskopi ve kan pıhtılaşması varmı diye bakılan kan testlerini yaptıran varmı?bunlara ayrıca para ödüyormusunuz?ne kadar tutuyor?rapor karşılıyormu yoksa özelmi yaptırıyorsunuz?

slm arkadaşlar Emre beyle görştük eşimdeki spermlerin kalitesi çok düşükmüş o nedenle tese yapalım dedi galiba öyle yapılacak ama eşim korkmaya başladı şimdiden birde prostat olabilir dedi çünkü bizde birde volume çok az çıkıyor tahlillerde falan oda iltihap olabilirmişveya kist olabilirmiş onun içinde radyolojiye yönlendirildi birşey çekilecekmiş herşeyin hayırlısı artık

kızlar peki umutta histeroskopi ve kan pıhtılaşması varmı diye bakılan kan testlerini yaptıran varmı?bunlara ayrıca para ödüyormusunuz?ne kadar tutuyor?rapor karşılıyormu yoksa özelmi yaptırıyorsunuz?

Evet ayrıca ödüyorsun ben histeroskopi yaptırdım fakat tüp bebek yaptıracağım merkezde değil özel 750 ytl ödedim

slm arkadaşlar Emre beyle görştük eşimdeki spermlerin kalitesi çok düşükmüş o nedenle tese yapalım dedi galiba öyle yapılacak ama eşim korkmaya başladı şimdiden birde prostat olabilir dedi çünkü bizde birde volume çok az çıkıyor tahlillerde falan oda iltihap olabilirmişveya kist olabilirmiş onun içinde radyolojiye yönlendirildi birşey çekilecekmiş herşeyin hayırlısı artık

selam. geçmiş olsun. kalitesi düşük olması döllemeyi mi engelliyormuş. tesede sağlıklı spermler bulunabiliyor. hiç sperm olmayanlara bile tese de sperm buluyorlar. herşeyin hayırlısı olsun. kesin ne zaman başlıyorsun. ilaçlarını yazdılarmı.

slm arkadaşlar bende kasım ayında umut da tüp bebek yaptırıcam, ve orada bizden önce yaptırmış olanlar ve kasımdan önce yaptırıcak olanlardan lütfen güzel ve hayırlı haberler ve tecrübeler bekliyoruz, hepinize bol şans diliyorum ve bu hastane hakkında gerçekten çok güzel olumlu bilgiler veriliyor:)))

selam. geçmiş olsun. kalitesi düşük olması döllemeyi mi engelliyormuş. tesede sağlıklı spermler bulunabiliyor. hiç sperm olmayanlara bile tese de sperm buluyorlar. herşeyin hayırlısı olsun. kesin ne zaman başlıyorsun. ilaçlarını yazdılarmı.

birdahaki regl dönemimde başlıyorum oda sanırım Ekim 15 gibi şuan yapılmış birişlem yok

kızlar eşim şu ultrasyonu çektirdi hiç birşey çıkmamış salı yine gideceğiz emre beye yani prostatla ilgili problemi yokmuş şükür

X