Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

evet bn öglen 1de ordaydım ama göremedim senı bakındım. >Bnm kontrolumde cuma gunu malesefffff olsun napalım kısmet guzel haberlerınle gel bugun kontrolden inşşşşşş :)şimdilik hersey yolunda cuma gunu 3 kez gıdıcem ıgnelerı 2ye cıkardı vıtamınlere devam sen nasılsın hangı asamadasın

gonal-f bugün 150 yapacağım vitaminler tam takır devam ek olarak cetrotatide verdi bana da yarın tekrar ordayım %90 pazartesi opuya alırız dedi kesin olarak yarın belli olacak inşaalah hayırlı haberleri paylaşırız .....

1 tane 10 tane onemlı degıl cnm onemlı olan sagılıklı tek embrıupn olsun ananas kabak cekırdegı ıncır kuru kayısı ye cnm sıkı sıkı bırakmasın senı bebısın allah dualarını kabul eder ıns...

canım kusura bakma ben konuya dahil oldum ama ..magacc arkadaşımm
eğer claxcen iğne ve coraspin kullanıyorsa bence ananas yemesin ,çünki ananasın kan sıvılaştırcı özelliği var.
bu ilaçları kullanmıyorsanız tabiki yenmesinde fayda var..bende tarnsfer sonrası bu ilaçları kullanmaya başladım.
hatta ananasın bu etkisini bilmiyordumm.öğrenince yemeyi bıraktım..

merhaba canım,
ne güzel maşallah ilk denemede hamiş olan şanslı kişilerdensin..:nazar:
benim bu 4.denemem.
1.denememde taransferden 7 gün sonra adet oldum test günümü bile bekleyemedim..
2.denememde test günü gecesi adet oldum..sabah yine teste gittik ama sonuç belliydi..hatta 0.100 yazıyormuş kağıtta ben heycandan değeri 100 diye okudum hamileyim diye ağlarken eşim teste baktı niye seviniyorsun negatif sonuç dedi..2.kez baktığımda kağıda kahrolası sıfırı gördüm...
3.denememde test günü kanımı verdim hastaneden çıkmadan tuvalete girdiğimde adet olduğumu gördüm..sonuç yine koca bir sıfırdı..
diğer denemelerimde hiç önceden test vb birşey yapmadımmm...
ama bu denememde 10. gün bhcg baktıracağımmm kısmet olursa..umut bana 9 nisan test günün dedi ama ben 6-yada 7 nisanda baktırmayı düşünüyorum...
canım ,benim 5.günde tarnsferi oldu ama 4.5 günlük embriyolar dedi ulun bey..benim yumuşlar kalitesiz çıktı..
umutsuz olmamın nedeni şu : benim adet tarihime 4-5 gün kala hiç bir belirtim kalmaz geçerrr,ne bel ağrısı,ne göğüslerde hassasiyet,ne kasık ağrısı kalmazz..
sonrasın da hemen adet olurum..
diğer denemelerimde de aynısı oldu test tarihime yakın adet belirtilerimin hepis kaybolmuştu..
ve hep negatifti..
şimdide aynııı 2 gün öncesine kadar adet belirtilerim vardı .ama şimdi yine hiç birşey hissetmiyorum..
adet olmam yakındırr..tabii yineee şöyle düşünüyorumm çıkmadık candan umut kesilmez derlerrr..
allah büyükk ondan gelen herşeye boynum kıldan inceeee..hakkımda hayırlısı olsun diyip dulara sığınıyorum...

Hersey güzel olcak ınsallh arkadaslar moralınıZi yüksek tutunnnn B'nde pazartesı opu dayım dualarınızı esırgemeyınnn Allah hepımıZn yardımcısı olsunn ınsallahhh bızde anne olacağız beslenmelerınıze dıkkat edınnn enfalcımmm nezaman sonuc gunünün ınsallahhh bu sefer olcakmı hanı bana demıstın ya ılklerı unutttty sendeee güzel duşunun hayırlı haberlwrınızı beklıyorummm Allah'a emanetiniz bebıslerınızle bırlıkteeeew

gonal-f bugün 150 yapacağım vitaminler tam takır devam ek olarak cetrotatide verdi bana da yarın tekrar ordayım %90 pazartesi opuya alırız dedi kesin olarak yarın belli olacak inşaalah hayırlı haberleri paylaşırız .....
Insallahhh canımmmm hayırlı haberlwrımızı verıcez bızde bır gunünün B'nde dün kontroldeydımn pazartesı opu dedı bakalım bızı neler beklıoo dua ettt olurmu yaklaştıkça heyecan bastı başla sanki ılk kez yapıyormuşum gıbı 😗

Hersey güzel olcak ınsallh arkadaslar moralınıZi yüksek tutunnnn B'nde pazartesı opu dayım dualarınızı esırgemeyınnn Allah hepımıZn yardımcısı olsunn ınsallahhh bızde anne olacağız beslenmelerınıze dıkkat edınnn enfalcımmm nezaman sonuc gunünün ınsallahhh bu sefer olcakmı hanı bana demıstın ya ılklerı unutttty sendeee güzel duşunun hayırlı haberlwrınızı beklıyorummm Allah'a emanetiniz bebıslerınızle bırlıkteeeew

Şimdiden hayırlı olsun opularınız, kaliteli yumurtlarınız, embriyolarınız olsun inşallah. Sonrası malum, sıkı sıkı tutunsunlar inşallah sonuna kadar, hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun. Allah yardımcınız olsun.

canım kusura bakma ben konuya dahil oldum ama ..magacc arkadaşımm
eğer claxcen iğne ve coraspin kullanıyorsa bence ananas yemesin ,çünki ananasın kan sıvılaştırcı özelliği var.
bu ilaçları kullanmıyorsanız tabiki yenmesinde fayda var..bende tarnsfer sonrası bu ilaçları kullanmaya başladım.
hatta ananasın bu etkisini bilmiyordumm.öğrenince yemeyi bıraktım..

merhaba canım,
ne güzel maşallah ilk denemede hamiş olan şanslı kişilerdensin..:nazar:
benim bu 4.denemem.
1.denememde taransferden 7 gün sonra adet oldum test günümü bile bekleyemedim..
2.denememde test günü gecesi adet oldum..sabah yine teste gittik ama sonuç belliydi..hatta 0.100 yazıyormuş kağıtta ben heycandan değeri 100 diye okudum hamileyim diye ağlarken eşim teste baktı niye seviniyorsun negatif sonuç dedi..2.kez baktığımda kağıda kahrolası sıfırı gördüm...
3.denememde test günü kanımı verdim hastaneden çıkmadan tuvalete girdiğimde adet olduğumu gördüm..sonuç yine koca bir sıfırdı..
diğer denemelerimde hiç önceden test vb birşey yapmadımmm...
ama bu denememde 10. gün bhcg baktıracağımmm kısmet olursa..umut bana 9 nisan test günün dedi ama ben 6-yada 7 nisanda baktırmayı düşünüyorum...
canım ,benim 5.günde tarnsferi oldu ama 4.5 günlük embriyolar dedi ulun bey..benim yumuşlar kalitesiz çıktı..
umutsuz olmamın nedeni şu : benim adet tarihime 4-5 gün kala hiç bir belirtim kalmaz geçerrr,ne bel ağrısı,ne göğüslerde hassasiyet,ne kasık ağrısı kalmazz..
sonrasın da hemen adet olurum..
diğer denemelerimde de aynısı oldu test tarihime yakın adet belirtilerimin hepis kaybolmuştu..
ve hep negatifti..
şimdide aynııı 2 gün öncesine kadar adet belirtilerim vardı .ama şimdi yine hiç birşey hissetmiyorum..
adet olmam yakındırr..tabii yineee şöyle düşünüyorumm çıkmadık candan umut kesilmez derlerrr..
allah büyükk ondan gelen herşeye boynum kıldan inceeee..hakkımda hayırlısı olsun diyip dulara sığınıyorum...

cnm sıkma canını ılk denememdı benımde fazla belırtı yoktu ama tutmustu rahat ol testı yaptınmı meraktan olcam yavv....

herkeze slm dun opu oldu 4 tane toplandı bugun arayacaz dedıler aramadılar acaba dollenme olmadımı???

biliyorsunuz tarnsferim oldu.ve test günüm salı günüydü..ve bu benim 4. ve son denemedi..
son diyorum çünki eşim 3. ve son kez tese oldu..diğer teselerde sperm kalitesi sorunlu olduğu için dondurulmuyordu.
bundada aynısı olur diye düşündük..ama bu tesede fazla bulundu ..dondurulan 2 tüp spermle 2 kez tüpbebek deneyebilirsiniz denildi..
ama bu deneme bizim için son değilmiş..

bugun transferimin 10.günü sabah bhcg baktırdımm sonuççç yine 0.1 yaniii negatiff....:KK50::KK50:
eğer bebişerim bana tutunsaydı 3-5 de olsa bir değer çıkardı..
doktor bile umutsuz konuştuu.2 günsonrada değişiklik olacağını sanmıyoruz dedi..
adet görmezsen gelip yeniden baktırsın dedi.

biliyormusunuz hiç ağlamadım.diğerlerinde ağlamaktan heder olmuştum ama bunda 1 damla gözyaşı dökmedim..
sabahtan beri eşimi teselli etmeye çalışıyorumm ,çok üzüldüü .
maddiyat dışında ne kaybettikk kii,,çocuk olsaydıı ekstra mutlu olacaktık..ama kısmet olmadı şimdilik..
o yüzdende hiç bir kaybımız olmadı dedim.çok çükür sağlığımız mutluluğumuz yerindeee..allah başka dert göstermesin dedimm..haklısın dedi..
ben deneme şansıız var diyincede
birdaha demeyelimm sana yazık değilmi onca ilaçç iğneee mahvoldunnn.kıyamam sana dedi..( bu arad tamm 48 iğne oldum kalça göbek dahil olmak üzreee, göbeğimde ve kalçamda beze ve morluklarım varr..):KK14::KK14:
bende dedimkii ama sende tam 3 kezz en hassas noktanı kestirdin dedimm:KK1::KK1:daha ne olsunn.başkalarının kocası teseye razı gelmiyor sen gönüllü oldun dedim..buda büyük birşey benim için.bu güne dek beni kırmadan onca ilaç kür vs kullandınn,hiç itiraz etmedinn..çaba gösterdin..bunca şeye rağmen benimm aldığım ilaç hormon umrumda değil dedim....

nasılsa dondurulmuş spermlerle 1 kez daha deneme şansım varr.
bugun yeniden plan yaptımm..öncelikle maddi anlamda yeniden kendimizi toparlayıp aynı zamanda
vucudumdan hormonları atıp allahın izniylee yaza tekrar deneyeceğim kısmetse..yılmak yokk yola devammm inşallah:KK9:

Okumak mı yazmak mı

sonunda yazmaya karar verdim öncelikle en yaşlınız benim galiba geç evlendim evlenir evlenmezde çocuk sahibi olmak için merkez merkez dolaşmaya başladım son olarak şansımı umut tüp bebek merkezinde deneyeceğim tabi benim gibi birine çok şans verilmiyor.

Ulun beyde diğerleri gibi şans vermedi amh testi istedi bu testin sonucuna göre şansımın çok düşük olduğunu söyledi ama ben bir kez daha şansımı denemek istiyorum çünkü her kadının istediği gibi bende anne olmak istiyorum .

biliyorsunuz tarnsferim oldu.ve test günüm salı günüydü..ve bu benim 4. ve son denemedi..
son diyorum çünki eşim 3. ve son kez tese oldu..diğer teselerde sperm kalitesi sorunlu olduğu için dondurulmuyordu.
bundada aynısı olur diye düşündük..ama bu tesede fazla bulundu ..dondurulan 2 tüp spermle 2 kez tüpbebek deneyebilirsiniz denildi..

bugun transferimin 10.günü sabah bhcg baktırdımm sonuççç yine 0.1 yaniii negatiff....:KK50::KK50:
doktor bile umutsuz konuştuu.2 günsonrada değişiklik olacağını sanmıyoruz dedi..

biliyormusunuz hiç ağlamadım.diğerlerinde ağlamaktan heder olmuştum ama bunda 1 damla gözyaşı dökmedim..
maddiyat dışında ne kaybettikk kii,,çocuk olsaydıı ekstra mutlu olacaktık..ama kısmet olmadı şimdilik..
o yüzdende hiç bir kaybımız olmadı dedim.çok çükür sağlığımız mutluluğumuz yerindeee..allah başka dert göstermesin dedimm..haklısın dedi..
birdaha demeyelimm sana yazık değilmi onca ilaçç iğneee mahvoldunnn.kıyamam sana dedi..( bu arad tamm 48 iğne oldum kalça göbek dahil olmak üzreee, göbeğimde ve kalçamda beze ve morluklarım varr..):KK14::KK14:
bende dedimkii ama sende tam 3 kezz en hassas noktanı kestirdin dedimm:KK1::KK1:daha ne olsunn.başkalarının kocası teseye razı gelmiyor sen gönüllü oldun dedim..buda büyük birşey benim için.bu güne dek beni kırmadan onca ilaç kür vs kullandınn,hiç itiraz etmedinn..çaba gösterdin..bunca şeye rağmen benimm aldığım ilaç hormon umrumda değil dedim....

bugun yeniden plan yaptımm..öncelikle maddi anlamda yeniden kendimizi toparlayıp aynı zamanda
vucudumdan hormonları atıp allahın izniylee yaza tekrar deneyeceğim kısmetse..yılmak yokk yola devammm inşallah:KK9:

enfalcim okurken inanki gözlerim doldu....ama sabrını hayran kaldım...ben inanıyorum olcak bigün..demekki kısmet değilmiş buzaman cnm....bütün kalbimle dularım senle herzaman....rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşlh.....sabır ve dua ile yola devam enfalcim...

sabrına hayran kalmamak elde değil. allah bu sabrının karşılığını elbette verecektir. ne denir bilemiyorum. benim de ilk tüp denemem negatifti. sonucu öğrendiğimde öleceğimi sanmıştım. içimin acısından bedenimi hissetmiyor gibiydim sanki.hani kanım çekildi derler ya öyle bişey. ama geçiyor işte bir şekilde. rabbim hiç birimize tekrarını yaşatmasın o kötü anların..
.

Okumak mı yazmak mı

sonunda yazmaya karar verdim öncelikle en yaşlınız benim galiba geç evlendim evlenir evlenmezde çocuk sahibi olmak için merkez merkez dolaşmaya başladım son olarak şansımı umut tüp bebek merkezinde deneyeceğim tabi benim gibi birine çok şans verilmiyor.

Ulun beyde diğerleri gibi şans vermedi amh testi istedi bu testin sonucuna göre şansımın çok düşük olduğunu söyledi ama ben bir kez daha şansımı denemek istiyorum çünkü her kadının istediği gibi bende anne olmak istiyorum .

allah yardımcın olsun. benim de doktorum ulun bey. sana söyledikleri fazla umutlanmaman ve sonra hayal kırıklığı yaşamaman için iyi olmuş. ama bu forumlarda biraz takılırsan anlarsın ki bu iş ne yaşla, ne yumurta sayısıyla ne de embriyo kalitesiyle bağlantılı. kalitesiz embriyolarla ya da zoraki döllenen 3. kalite emriyolarla hamile kalan kişiler de var. benim gibi 5 tane blostokist embriyosu oluşan ama yine de hamile kalamayanlar da var.
naçizane tavsiyem, şansın az da olsa dene bir kez.aklında kalmasın acaba yapsam olur muydu diye. ama olmazsa da kendini fazla yıpratma.. olacağı varsa oluyor zaten.. allah yardımcın olsun.

bacım Allah senden razı olsun

benim evım umranıyede eurofertıl tüp bebek dusunuyordum fakat bu son ıkı haftadır umuta yoneldım acıbadem ile fulyayı karsılastırsak % bakımından hangısı nasıl hıc bılmıyorum bana yardımcı olunn..lütfennn bu ay baslamak daha fazla gec kalmak ıstemıyorum saolun şimdidenn bana anlatabılırmısınz

konuya damdan düşer gibi atlamış oldum ama eurofertille umut arasındaki mesafe çok uzak değil. eurofertili bilmiyorum iyi midir değil midir ama umutun hastasıyım ve memnunum. ümraniyeden ulaşımın da çok zor olmaz.hem umutta raporlu yaptırabilirsin tedavini. allah kolaylık versn .

Son düzenleme:
canım.sayıya takılmaa inşallah 4 düde döllenmiştir..
aramaları gerekiyordu ilginç..istersen sen ara merkezi.

aramışlar ulasamadılar bugun aradılar sadece 1 tanesı donlenmışşş dr rıca etmıssım 5.cı gunune transferım olsun dıye sagolsun kırmamıs benı suanda beklemedeyız ıns gelısır....cok kotu oldum

Okumak mı yazmak mı

cnm uzme canını bende gec evlendım 32 yasında 1 normal gebelık dusukle sonuclanan sonra tuplerı alındı yumurta bırı kısten dolayı alındı 5 kere hısteroskopı laporoskopı ve en son2 sene once dıyer yumurtada kıst amelıyatı gecırdım yumurta yarıda kaldı yanı ben suleyman beyın hastasıyımve sormak ıstıyorum benım kadar mı sansın az?? 4 tane yumurta yumurtam toplandı 1 tanesı dolendı hakımızda hayırlısı rıcamın uzerınde 5.cı gunune akadar bekletılecek bakalım...

Insallahhh canımmmm hayırlı haberlwrımızı verıcez bızde bır gunünün B'nde dün kontroldeydımn pazartesı opu dedı bakalım bızı neler beklıoo dua ettt olurmu yaklaştıkça heyecan bastı başla sanki ılk kez yapıyormuşum gıbı 

meraba canım opun nasıl geçti benim yarın opum inşallah hayırlı haberlerimizi verebiliriz......

mrb arkadaşlar sizlere birşey soracağım cumartesi günü e2 ve p4 testleri yapıldı, yapılan testlerden biri yüksek çıktı dr. bey transferi erteleyebiliriz dedi bu değerlerden hangisi yüksek bilmiyorum bunu düşürmenin bir yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim......

meraba canım opun nasıl geçti benim yarın opum inşallah hayırlı haberlerimizi verebiliriz......

Merhaba canım
Sagolasın bıraz ağrım varrr öle uzanıyorum evde opu da 14 tane yumos varmış ilaçları aldık yarın arayacaklar bakalım hakkımızda hayırlısı artık canım sanada sımdıden hayırlısı olsun dıyorummm yarın ıcın bol bol yumosların olur ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

X