üniversite hastanelerinde tüp bebek yaptıranlar

larende70

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
3
0
27
merhaba konya selçuklu tıpta tüp bebek düşünüyoruz. burada veya başka bir üniversite hastanesinde tüp bebek ücretleri ne kadar oluyor bilgisi olan var mı?
birde selçuklu tıp fakültesinde tüp bebek yaptıranlar tecrübelerini paylaşabilirler mi memnun kaldınız mı acaba şimdiden teşekkür ederim

merhaba konya selçuklu tıpta tüp bebek düşünüyoruz. burada veya başka bir üniversite hastanesinde tüp bebek ücretleri ne kadar oluyor bilgisi olan var mı?
birde selçuklu tıp fakültesinde tüp bebek yaptıranlar tecrübelerini paylaşabilirler mi memnun kaldınız mı acaba şimdiden teşekkür ederim
Merhaba biz Pamukkale üniversitesinde tedavi gördük 2022 sonunda fikriniz olsun diye yazayım ücretler şu şekildeydi,

ilaçlar 11 bin tuttu (8 ini devlet karşıladı raporlu yaptrdık 3 kendimiz ödedik),

opu günü üniv 10 bin yatırdık (raporsuz yaptıranlar 20 bin ödedi),

embriyo dondurmak için 900 ödedik,

ilk transfer kimyasal oldu 2. Transfer şubatta oldu ve çok zam gelmişti sadece transfere 8 bin ödedik.

Paü bence çoğu tüp bebek yapan üniversiteye göre pahalı, nerdeyse özele yakın geldi bana ücretler.

Merhaba ben de selçuklu tıpta tüp bebek yaptırdım.

X