Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

Eva Mendes,cıkmıs ojeleri,berbat yuzukleri ve Allah affetsin o benli benli koca burnuyla kadın bana tam bir felaket gelıyor...

mendeseva107.jpg

mendeseva109.jpg

Liv Tyler'in en yeni goruntusu...Insan içine cıkarken ben ustume ne gıyıyorum dıye bır bakar...aman Tanrım rezalet...Bizim kapıcı cam silerken boyle gıyınmıyor..

tylerliv102.jpg

tylerliv106.jpg

bunun iğrençlikle ne alkası varr..erken olmuş beklenmedik bir anda olmuşş..doğal bir olay kızlarr bazen hiiç başınıza gelmeyecekmiş gibi bazı olayları abartmıyormusunuz allah aşkınaa...sanırımm regl zamanında hiç biriniz beyaz giymiyorsunuzz...oda bile bile giymiştir kesinn böle bir durumla karşılaşmak içinn..

birazz daha hoşgörüüü..acımasızca yargılamak yerinee iğneyi kendinize batırın öncee...

bunun iğrençlikle ne alkası varr..erken olmuş beklenmedik bir anda olmuşş..doğal bir olay kızlarr bazen hiiç başınıza gelmeyecekmiş gibi bazı olayları abartmıyormusunuz allah aşkınaa...sanırımm regl zamanında hiç biriniz beyaz giymiyorsunuzz...oda bile bile giymiştir kesinn böle bir durumla karşılaşmak içinn..

birazz daha hoşgörüüü..acımasızca yargılamak yerinee iğneyi kendinize batırın öncee...

Topiğin ismi zaten Ünlü hataları felaketleri bu yüzden burda bunu paylaşıp konuşmamız gayet normal.
Başımıza gelmeyecek demedi kimse hatta paylaşırken de benim başıma gelse ne kötü bi durum diye düşündüm kendi adıma.Abartmaya, gerginliğe gerek yok bence.

Aman Liv her zaman öyle ben alıştım akannehir Eva'nın ojeleri feci duruyor akannehir

98407.jpg

98408.jpg

Bülent Ersoy Kaşsız Yakalandı, Çok Kızdı

Bülent Ersoy, kebap yemek gittiği Etiler'de makyajsız görüntülenince çok sinirlendi.

allah muhafaza yaratık gibi

Bülent Ersoy aracın içinden inmeden şef garsonu bekledi ve spariş verdi.

Sparişini beklerken kameraları gören Bülent Ersoy görüntülenmekten de rahatsız oldu.

Sadece rimeli ve göz kalemi olan Ersoy'un kaşını çizmemiş olduğu da gözlerden kaçmadı.

Sanatçı sorular karşısında "Böyle fabrikasyon işlere cevap vermem" diyerek televizyon ekibini tersledi....

İyi de biz buraya ünlülerin beğenmediğimiz hallerini koyuyoruz.
Bihtet olayı nedir ki? sempatiksalakcinni

makyaj insanı ne kadar değiştirebiliyo kızlar hepsi boya küpüne girip öle çıkıyo bizlerin karşısına bizde bayılıyoruz bunlara makyajsız halleri berbat aslında

X