Ünlü Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Fotoğraflı

Hepsi grubu üyesi Cemre.

dsc0000562oe9qa6ls0jf11oa7.jpg

hepsi-cemrenin-makyajs%C4%B1z-hali.jpg

çok çirkin zaten bana göre :63:

çok çirkin zaten bana göre :63:

Ben de hepsi grubu içinde bu kızı en hoş diye nitelendiriyorum. :))

Değişik bir tipi var. Güzel değil ama çirkin de değil, farklı geliyor. :)

Üstteki fotoları da ne diye eklemişim anlamadım. Makyajsız da güzel çünkü cildinde kusuru yok.

Son düzenleme:
Ben de hepsi grubu içinde bu kızı en hoş diye nitelendiriyorum. :))

Değişik bir tipi var. Güzel değil ama çirkin de değil, farklı geliyor. :)

Üstteki fotoları da ne diye eklemişim anlamadım. Makyajsız da güzel çünkü cildinde kusuru yok.

en o grubu hiç sevmiyorum ama zaten ısınamadım :26:

şu seda sayanı hiç sevmem,beğenmem de..
80lerde sansasyonlar kraliçesi denirmiş kendisine..
bugünlerde nasıl oluyo da en güvenilir insanlar içinde baş sıralarda yer alabiliyo hayret :KK47:

göz boyuyor.öyle sinsi ki bence yapacağı şeyi alttan alttan yapıyor.hiçbi iyiliği felan yok medyaya yansıtıldığı gibi.. hepsi gösteriş,palavra

nefret ediyorum...

ben buraya dun gece bakmistim bastan sona, bu aksam yemekte aklima helena bonham carter in disleri geldi, midem bulandi yaa keske bakmasaydim:KK53:

göz boyuyor.öyle sinsi ki bence yapacağı şeyi alttan alttan yapıyor.hiçbi iyiliği felan yok medyaya yansıtıldığı gibi.. hepsi gösteriş,palavra

nefret ediyorum...

aynen tam bir gösteriş meraklısı ve hala kenar mahalle kültüründen kurtulamamış bunu kıyafetleriyle kapatmaya çalışıyor insanları aşağılayarak kendisini tatmin ediyor çok kınıyorum.

98407.jpg

98408.jpg

Bülent Ersoy Kaşsız Yakalandı, Çok Kızdı

Bülent Ersoy, kebap yemek gittiği Etiler'de makyajsız görüntülenince çok sinirlendi.

allah muhafaza yaratık gibi

Bülent Ersoy aracın içinden inmeden şef garsonu bekledi ve spariş verdi.

Sparişini beklerken kameraları gören Bülent Ersoy görüntülenmekten de rahatsız oldu.

Sadece rimeli ve göz kalemi olan Ersoy'un kaşını çizmemiş olduğu da gözlerden kaçmadı.

Sanatçı sorular karşısında "Böyle fabrikasyon işlere cevap vermem" diyerek televizyon ekibini tersledi....

fotoğrafı gördüğüm anda, "acaba öldüğünde, gasilhanede kim yıkayacak ve de yıkayabilecek mi?!!" şeklinde düşündüm Allah affetsin de

BU NE YAAAAAAAAAA ! ! !

Ay kizlar alemsiniz yaaaaa maasallah sizlere nelerde bulmussunuz nelere dikkat ediyorsunuz yaa sasirdim süpersiniz

bütün sayfalari gezdim ve resimlere tek tek baktim :KK37:

X