Gelinlik Modelleri Ünlülerin Gelinlikleri

favorilerim avrill özellikle duvağı
heidi montag
sarah jessica parker ve kate husdon'ın da filmlerindeki gelinlikler

favorilerim avrill özellikle duvağı
heidi montag
sarah jessica parker ve kate husdon'ın da filmlerindeki gelinlikler

heidi ve kate'in ki benimde giymek istiyceğim gelinlikler

Obamanin ki cok komikmiskaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 evt çok garip ya.. bi de şimdi ne kadar güzel giyiniyo, çok zevkli bir kadın gib gözüküyor ama eskiden diilmiş demekki CADIARZU

özlem yildiz in gelinligi süper

bende beğendim özlem yıldızınkini ama eteği biraz daha yukarıdan olsa daha iyi olurmuş gib geldi..

bi tane daha eliyorum..

OZAN DOĞULU VE EŞİ
ozanecedogulu1.jpg

SEREN SERENGıL
1357551.jpg

serenserengil.jpg

SEMA ŞıMŞEK
semasimsek.jpg

ESRA ERON
esraeron.jpg

EMıNE TÜRKCAN
eminaturkcan.jpg

GAMZE ÖZÇELıK
gamzeozcelik.jpg

inanmiyorum bu yabanci gelinlerin zevkleri sifir sifir sifir, hic güzel gelinlik yok, bizim türk gelinlerin gelinlerikleri daha güzel bence, hosuma giden vardi...

Ay Grace Kelly gelinligine oldum bittim bayiliyorum. Zaten peri gibi kadinmiş. Digerleri fasa fiso

Bizim ünlülerimizin gelinlikleri çok daha güzel bence. Ben en çok Ayşe Özyılmazelin ablası Zeynep Özyılmazel'in gelinliğine hayran kalmıştım. Bulursam ekleyeceğim arkası çok hoştu.

Son düzenleme:
Buyrun bakalım arkadaşlar kabarık sevmeyenler için bence çok hoş zaten magazin programlarından izleyenler olduysa çok zarifti o gün birçok gazetecide yazmıştı. Resimleri buldum ekliyorum.

724.jpg

Bu da tüm gazetecilerin bayıldığı sırt dekoltesi.:asigim:

731.jpg

Grace Kelly asaletiyle muhteşem taşımış bencede gelinliği.diğerleri pek hoşuma gitmedi nedense hepsi nasıl en çirkin gelin olurum diye uğraşmışkaydirigubbakcemile3

Buyrun bakalım arkadaşlar kabarık sevmeyenler için bence çok hoş zaten magazin programlarından izleyenler olduysa çok zarifti o gün birçok gazetecide yazmıştı. Resimleri buldum ekliyorum.

724.jpg

Bu da tüm gazetecilerin bayıldığı sırt dekoltesi.:asigim:

731.jpg

paylaşım için sağol canım gerçekten çok sade duru bir görüntü olmuş kaydirigubbakcemile5

Grace Kelly asaletiyle muhteşem taşımış bencede gelinliği.diğerleri pek hoşuma gitmedi nedense hepsi nasıl en çirkin gelin olurum diye uğraşmışkaydirigubbakcemile3

Cnm Grace Kelly çok asil olmuş gerçekten ama o kadar güzel bir kadınki ztn çuval giysede yakışır ona :roflol:

BERDAN MARDıNı'NıN EŞı
altinlari-zor-tasidi_413_b.jpg

altinlari-zor-tasidi_55247_b.jpg

DEMET AKALIN
demet-akalin-dugun-fotograflari-4-300x255.jpg

KELLY RIPA EVLENıRKEN GELıNLıK GıYEMEMıŞ, BUNU ONA PROJECT RUNWAY YARIŞMACISI TASARLAMIŞ.. değişik benim hoşuma gitti..
kelly-ripa-300x400.jpg

jessica simpson ve kate hudson gelinliği tam benlik paylaşım için teşekkürler buyrunnnnnnnnn

X