Gelinlik Modelleri Ünlülerin Gelinlikleri

heidi montag gelinliği güzel

tek bunu beğendim diğerlerininki pek hoş değillülülülülülü

YELıZ YEŞıLMEN Saçı biraz daha az kabarık olsa daha mı iyi olurmuş acaba :eek:
Kelebek&

I15054136.jpg

merhaba kızlar benim mayıs ayında düğünüm var ve gelinliğim hazır değil daha..bir de gönderdiğinizi resimleri ben göremiyorum.nasıl açmam gerekiyor.

merhaba kızlar benim mayıs ayında düğünüm var ve gelinliğim hazır değil daha..bir de gönderdiğinizi resimleri ben göremiyorum.nasıl açmam gerekiyor.

canım sayfada direk gözüküyo olması lazım sende neden gözükmüyor ki :uhm: sayfa açılınca beklesen belki açılır? internetinde engelleyici bir programmı var acaba? normalde resimleri görüyormusun sadece bu topictemi sorun var ??

başka resimleri görmeyen var mı, ve bu konuda napılabilir fikir vericek? :uhm:

bu arada mayısa az kalmış canım ne mutlu sana, umarım istediğin gibi güzel bir model bulursun yerimseniben yerimseniben

AVRIL LAVIGNE
04.jpg

gelinliğiyle,saçıyla,duvağıyla,çiçeğiyle aralarında tek favorim...

Son düzenleme:
avrilden ben pembe gelinlik bekliyordum
beni cok sasırtmıstı
bayanssulusmile

GAMZE ÖZÇELİK
gamzeozcelik.jpg
[/QUOTE]

gamze özçeliğni gelinliğine bayılmıştım ..zaten hemen bir kaç foto bilgisayarıma yüklemiştim ben çok beğendim hatta hayrann kaldımm..tam hayalimdeki gelinlik bile diyebilirim..ben sade ,duru ve asil seviyorum ..özellikle kollarda ve omuzlarda fransız tülünü (yada dantelini herneyse işte) çok beğeniyorum çokk..bence bu gelimlik bir numara!

Pamela Anderson direk gelinliğin altına giyilen iç çamaşırıyla çıkmış ki,
düğünden sonra vakit kaybetmeyelim diye boshayallersmile

Jennifer Lopez in ki hoşuma geldi :hulya:

bunlarda tonla para giydikleri gelinliklere bak bide beh hiçbiriciğini beğenmedim giyseler ya michael cincodan felan gösterişli bişeyler.

X