Unutma Beni - Fox Tv

Su nazlinin hamile kiyafetlerinede bayildimm haa turlu turlu giyiyoo doguramiyasica
leyla bende çok beğeniyorum onun hamile elbiselerini...hatta diyorumki ikinci hamilelğimde ankaraya gidip alsam nasıl olar?CADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU...şaka bi yana bu arada mağaznın reklamınıda ii yaopoo

biraz değil çok acayip saçma olcak ama yavuzun arkadaşı(çetin)yavuzdan karızmatik bee asuyada o yakışırr:CüvCüv:

Ay bu eminenin olay banada vajinismus gibi geldi acaba şeriften korktuğundanmı olduki garibime,gerçi çok çekti kız o şerifle kim olsa geçinemez adam kabus gibi emineyede hiç yakışmıyo

Ay bu eminenin olay banada vajinismus gibi geldi acaba şeriften korktuğundanmı olduki garibime,gerçi çok çekti kız o şerifle kim olsa geçinemez adam kabus gibi emineyede hiç yakışmıyo
bencede hiç yakışmıyolar şerife sinir oluyorum ben boğasım geliyo adamı yaaa ıyyy

nazlıyı göstermiyolar artık fazla ya şiğmdi meral selçuk filan kesin çıktılarmı diziden

ilkaya taciz edenin işyerine gitti aorda adamla tartışırken adam kalp krizi geçirdi herlade

bu arda bence ölmez babası

Rauf Çetin'e bu şirkette emek sahibi olmadan biryerlere gelemezsin bir şey sahibi olamazsın ben bile oturarak gelmedim buralara dedi ya:Ben neden öyle dediğine takıldım.Bu Çetin Rauf'un kimsenin bilmediği oğlu ya da kardeşi olmasın.Yani arkadaşı olsa ona neden öyle desin di mi?
Bir de şu Çetin baya yakışıklı ama bu dizide kıyafetleri bozmuş adamı.
mirmirmirmir

ya ben de küpeleriii anımsayamadım.....
sallanan küpeydiii resmini beklerim yaa...

ay kızlarr evet nazlı nın cicilerini en kısa zamanda hamile kalıp almak istiyorum...
kısmetse ... ay ben siz hamile kalırsanız alır yollarım size :))))

malibu saat 3 te izle bu kadın her bölümde değişik ve güzel küpeler takıyor birde tarzı da hoş yani:)
yüzü güzel diyemem ama tarzı yerinde:eek:

malibu saat 3 te izle bu kadın her bölümde değişik ve güzel küpeler takıyor birde tarzı da hoş yani:)
yüzü güzel diyemem ama tarzı yerinde:eek:

ahh cnm izleyeblsem keşke okuldan izleyemiyorum kii
pzartesi izleyeblcem amaa delikafadulden hihoyyyt
kadın güzel fln değil hatta itici gelio bana

bi de adoş normalde kimseeyi semez
herkese gıcık olur
bunu seveceği tuttuukaydirigubbakcemile3

bence çetin pörsümüş:KK70:
eskiden
göbek yoktu
bişey yoktu adamda
çok çrikinleşmiş