Unutma Beni - Fox Tv

Rauf Çetin'e bu şirkette emek sahibi olmadan biryerlere gelemezsin bir şey sahibi olamazsın ben bile oturarak gelmedim buralara dedi ya:Ben neden öyle dediğine takıldım.Bu Çetin Rauf'un kimsenin bilmediği oğlu ya da kardeşi olmasın.Yani arkadaşı olsa ona neden öyle desin di mi?
Bir de şu Çetin baya yakışıklı ama bu dizide kıyafetleri bozmuş adamı.
mirmirmirmir

çetin raufun arkadaşı değil.arkadaşının oğluuu..sölimm dedim yanlış olmasın

bizim Nazlı sezon sonunda doğuracak heralde.....

ya da bunun günü mü geçti nedir... 10 aydır hamile yanii :)))

bence çetin pörsümüş:KK70:
eskiden
göbek yoktu
bişey yoktu adamda
çok çrikinleşmiş
rüyanın aşkı çocuğu eritmiş
birde hep bizim evin hallerindeki mekanlar var
aynı yerler
aynı pastaneler...

Çetin nevaya aşık değilmiydi gerçi sonradan rüyayla evlenmişti sanırımdelikafaduldenAman herneyse ama cidden o çetin gitmiş yerine başkası gelmiş sanki b.e.h.nde ne kadar yakışıklıydı bu arada saç şeklini falan değiştirmiş bide hafif kirli sakalı olucak o zaman iyi oluyo şimdi göbek yapmış bide spor kıyafetler gitmemiş bu dizide beğenmedim:nazar:

Çetin nevaya aşık değilmiydi gerçi sonradan rüyayla evlenmişti sanırımdelikafaduldenAman herneyse ama cidden o çetin gitmiş yerine başkası gelmiş sanki b.e.h.nde ne kadar yakışıklıydı bu arada saç şeklini falan değiştirmiş bide hafif kirli sakalı olucak o zaman iyi oluyo şimdi göbek yapmış bide spor kıyafetler gitmemiş bu dizide beğenmedim:nazar:

evet kurabiyeeem
haklısınkaydirigubbakcemile5

ayyyyyy konu bulamadıkça saçmaladılar artık ...levent nerden buldu hemen o kızı daha dün geldi...

o değilde
nasıl çrikin
nasıl itici bir kız
birde çekinmesi gereken çetin
niye yavuz kız modunda anlayamadım ki!

şu şerifte gıcıktı,iyicede gıcıklaştı
tuçede yavuz içn arkadaşına ihanet ediyor

tuğçeye bak ya ne kadar dürüstmüş hemen öttü ne anlatıldıysa valla boşuna dememişler insanlar çiğ süt emmiş diye sinir oldum yavuza yaranmak için hayret yani........

çok salak bir bölümdü
elelediler nerdeyse ali ilk yakaladığında
ne lan bı
herkes aptala yatıyor
asu da daha düne kadar ölüyordu
cart diye unuttu yeni aşklara yelken açtı

evet kazucm haklısınn
kadın dibine girmiş sedatın ali salağa yatıo halaa :mymeka:
bunlarda jeton paraşütle inio zatenn

asu yada gıcık oldum yaa :eek:klava:

bugünki bölümde babasının ilkayı affetmesi sahnesine bittim o kadar
tabiii abisine uyuz oldum her zamanki gibi o ayrı :mymeka:

Nasıl uzatacaklar işte sürekli saçmalayıp duruyolar bu arada nazlıda ikiz doğuracak heralde o kadar büyük karın anca ikizde olur hem hamileliğin son zamanlarında insan ağırlaşır maşallah nazlı keklik gibi ordan oraya sekip geziyo hayret valla:)

yaa kızlarrr sormayınn tuçee asu ya şaşırdııı ( çetinn olayın)) olur mu öyle şey felan ne çabuk dedi....

kendisi asu nun gittiği gün, yavuz la yattı, bir de hamile kaldı,
ha bir de düşürdü...

bari o da söylese yaa "" sen yavuzun ev arkadaşını ayarttın asucum,sorun yok

ama o sana kızamaz çünkü o da senin en iyi arkadaşın olan benim lee , bebek de ondandı ama düştüüü""""eheheheh

hadi hadiii desin de görelimmm beklioozzz hadeeee hade hadiiii..( fatih ürek şarkısı geldi ıcımden

pat diye dese de asu nun suratını görsekkk :)))

birkere
ona karşı hislerinin olduğunu bile bile
yavuz tuçe yi çağırdı
o gece içkiyi o aldı
kızın günahına o girdi
tuçe gercekten vazgeçmişti ondan
bu işte tamamen yavuz hatalı

asu zaten kalite bir kız değil bence

ya şu diziye az nazlı gibi emoş gibi kızlar gelsin
ne o öyle alev bugun çetinin atıığı kız falan
böööö
:KK43:

ay sormayın çetinin attığı kız arkadan güzel görünüyodu yüzünü dönünce şok oldum:)
ama kazuletçim tuğçenin hiçmi suçu yok yani.gazozuna haptı attı yavuz zaten niyeti belliydi çocukmu tuğçe.şimdi doğruya doğru tuğçe yavuzu elde etmek için herşeyi yapar dostunu bile satar.kötükedihüso
ama asuda az değil daha dün yavuzun aşkından ölüyodu gitmiş avus. sevgili yapmış bide geldi çetine aşık oldu alla allahh bu gençlik nereye gidiyor.:eek:klava:

Nasıl uzatacaklar işte sürekli saçmalayıp duruyolar bu arada nazlıda ikiz doğuracak heralde o kadar büyük karın anca ikizde olur hem hamileliğin son zamanlarında insan ağırlaşır maşallah nazlı keklik gibi ordan oraya sekip geziyo hayret valla:)

hehe kaydirigubbakcemile3 kızlar çok komiksiniz ha ama haklısınız valla nazlı bu gidişle doğurmıycak patlıycak hehe bende iki haftadır izleyemiyorum burdan takip ediyorum :nazar:

X