Unutma Beni - Fox Tv

kayda değer bişey olmadı yaa.
hepsini izleyemedim gerçi..
şeker hala ilkay a sedat beyden duyduklarını söyledi o da ali yle konuşmak için onun yanına gitti..tartıştılar...rauf ve nazlı pek mutlu oldular...
barboros aynı işte aşık olmuş...şerif te onun peşinde...emine de kızgın...cırlak cırlak bağırıyor...
adalet şüpheli kocasına baskın yaptı..

evet yatakta uzanmış hem sohbet ediyolardı hemde oynaşıyolardı.
çetin tam çıkarken asu geldi.yavuzun odasına bi girdi bunlar şoke oldu hemen toparlandılar.allah ikinizinde belasını versin dedi ve gitti.

ya bu dizi acayip saçmalamaya başladı.ilkay ve alinin durumu yılan hikayesine döndü.sedatın gerçekten sevgilisi olabilir bu niye ilkayların evlenmelerine engel olsunki.herşey raufun planladığı şekilde gelişiyor hep.hiç bi sorun çıkmıyor.eliyle yazmış gibi oluyor sanki herşey.kendimi salak gibi hissettim bugün.dizide biraz mantık olur sonuçta gerçek hayatı yansıtıyo güya.şerif emineye inanmaz bi süre sonra emine şerife inanmaz.ali babasına inanmaz.ilkayın ailesi ilkaya inanmaz.offff acayip bunaldım yaa bune böyle.yavuz-tuğçe-asu üçgeni zaten tam bi komedi.bugün aldığım bi kararla artık diziyi izlemicem :enbuyukkk:

Ayyy bende patlamak üzereyim artık ne kadar saçma evli barklı şerif karısını falan bırakıp sabahlara kadar pavyonlarda barbarın peşinde hangi kadın buna razı olurki iyice saçmaladılar valla yok efendim barbarı yalnız bırakamazmışta sanki çocuk hayret ya,bu arada barbar kafede falan içmeye başladı ne kadar kötü örnek bunlar, bu sefer emine haklı bence:KK43:(

Ayyy bende patlamak üzereyim artık ne kadar saçma evli barklı şerif karısını falan bırakıp sabahlara kadar pavyonlarda barbarın peşinde hangi kadın buna razı olurki iyice saçmaladılar valla yok efendim barbarı yalnız bırakamazmışta sanki çocuk hayret ya,bu arada barbar kafede falan içmeye başladı ne kadar kötü örnek bunlar, bu sefer emine haklı bence:KK43:(

bencede ya kesin orda bi kavga cıkar biri bışçaklanır bişi olur saçma sapan işler

ayyy emine de artık şu şerif iii hizaya getirsin canım....

böyle çok öten horoz u keserler... :)

Nazlı da 9 aylııkkk hala geziyooo kötülük yaparken doğuracak kızını...

bende fanatıqıyım unutmabeninin, asu tuğçe yawuz üçlüsü we adletin durumnu cok merak edıyorum, nazlıdan we rauftan da hiç hazzetmiyorum,barborosada qıcıqm-tatlicadiarzu-

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

okumadığım yazıları okudum bugün anacım maşallah ne çok çalışmış elleriniz :)))

bu arada raufcuumu artık göremiyorum daha fazla görmeliyim geri planlarda kalmamalı :)) şeker bilem resti çekti ,pis gacii ::KK70: :eek:

ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

okumadığım yazıları okudum bugün anacım maşallah ne çok çalışmış elleriniz :)))

bu arada raufcuumu artık göremiyorum daha fazla görmeliyim geri planlarda kalmamalı :)) şeker bilem resti çekti ,pis gacii ::KK70: :eek:

hele şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canım beniiiiiiim...

meydanı boş bulmuşsunuz raufcuuumu eziklemişsiniz :))) korkma rauff ben geldim .... uyuz betik benizli ilkayın o uyuşuk hallerinden kurtarcam seni :)) sositososito

ama raufta cok gıcık :)) net baglandı mı evinize artık burda msn :))

ayyyyy offf nazlı doğursun artııkkk doğuramadı gitti yaaa:roflol:
asuda nasıl yakaladı ama yavuzla tuğçeyi salak yavuz hala bön bön bakıp duruyo gıcık oluyorum:nazar:

X