Unutma Beni - Fox Tv

CNMM ASU YU NİE BIRAKTI GİTTİİİ gamyoncuiremsu[/QUOT

levent asuyu öpmek istedi o da ben senin bildiğin kızlardan değilim dedi...tartıştılar biraz sonra levent giderim bak dedi asu da git deyince orda sap gibi kaldı asu ertesi gün gene aradı ama bide dalga geçti levent müstehak bence......artık kabak tadı vermeye başladı dizi.......

deve ile diken ilişkisi
asunun anladığı birseydi
iyi oldu ona
mrak etmeyin
yavuzdan daha çok aşık olur ona

CNMM ASU YU NİE BIRAKTI GİTTİİİ gamyoncuiremsu[/QUOT

levent asuyu öpmek istedi o da ben senin bildiğin kızlardan değilim dedi...tartıştılar biraz sonra levent giderim bak dedi asu da git deyince orda sap gibi kaldı asu ertesi gün gene aradı ama bide dalga geçti levent müstehak bence......artık kabak tadı vermeye başladı dizi.......

saol cnmmm Şeniz

deve ile diken ilişkisi
asunun anladığı birseydi
iyi oldu ona
mrak etmeyin
yavuzdan daha çok aşık olur ona

becede valaa ölüp biter aşkından :ecrin_bebek:

emine nin nesi var peki??birşey anlamadım neden dokundurtmuyor kendine?ilginç...
evet asu da kaşınıyor..bu adamda ne buluyorsa...
kaçan kovalanır misali oluyor onlarda da amaaan..

eminenin durumunu vajinusmus diyecekler bence ama alakasıııı yok.vajinusmusda dokununca kaçılmazzzzz ne yapacaklarını şaşırttılar benceee

ay kanalın sesi gitti hiçbişi duyamıyorum ya sizdede öylemi acaba görüntü var ses yok

şerifle barbar içki içmişler ya barbar da bi kadınla aşk yaşamış aya şerifte yaşamış olmasın bide kadın hamile kalırmış alsana yeni atraksiyonlar

ne cırlak bu emine ya kulağım tırmandı resmen nasıl bağırıyo şerifle barbara

ay evet ne cart yaa cart cart bagırıoo
:mymeka: :mymeka: :mymeka:

şerifle barbar içki içmişler ya barbar da bi kadınla aşk yaşamış aya şerifte yaşamış olmasın bide kadın hamile kalırmış alsana yeni atraksiyonlar

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
olur olurrr

kızlar ya nazlı lar nie merallerin evine taşındı gene

nazlı şirketin hissedarı ya raufa dediki bana o evi vereceksin araba vereceksin para vereceksin ancak imzalarım bu belgeleri dedi şimdi o ev nazlının üzerine anlıcan o evi istemesinin amacıda bilindik o ev dedi annesine alıştık o eve dedi hemde büyük orası dedi cnm

Tabiki Nazlıııı inat olsun diye meral in evini aldı....

tabi şu da var şimdii Yapımcı yeni ev döşerse masraf olurr ehueheuhe :))))))

ayy bu Alev hanım da giymiş file çorabıı , kısa eteğii.... kalçama bakın der gibi :)))
töööbee tööbeeeee Alev tam ALev olmuşş... YAKIOO

ay kızlar şu yeni gelen çocuğun adı neydi leventmi asuya sulanan daha doğrusu her gördüğüne sulanan dün çok güldüm ona asuya diyoki bak 3 e kadar sayıcam diyo sonra saymaya 3 griye gibi 3ten başlıyo:roflol:
nazlının karnıda davul gibi oldu patlıcak valla doğuramadı:tomato:

adalet in ilkay la derdi ne kızlar ben bu dizinin başlarını izlemediğim için anlayamıyorum...
ama ne yalan adalet iyi hatun yaa...kocasını nasıl savundu nazlı ya karşı...zamanında nazlı ya da çok iyiydi..
bu alev ne zaman pes edecek bakalım??yazık sedat beye acıyorum adama..
ben bu barbaros olayını kaçırdım ya neyse şerif le ne işleri var anlamadım kızım sağolsun:)
sevmedim leventi ne işi var onun dizide durduk yerde aaa...

adalet in ilkay la derdi ne kızlar ben bu dizinin başlarını izlemediğim için anlayamıyorum...
ama ne yalan adalet iyi hatun yaa...kocasını nasıl savundu nazlı ya karşı...zamanında nazlı ya da çok iyiydi..
bu alev ne zaman pes edecek bakalım??yazık sedat beye acıyorum adama..
ben bu barbaros olayını kaçırdım ya neyse şerif le ne işleri var anlamadım kızım sağolsun:)
sevmedim leventi ne işi var onun dizide durduk yerde aaa...

Adalet mahsus öyle yaptı nazlıya daha büyük kozlar vermemek için kocasına inanır göründü aslında adalet artık sedatın tamamen kendisini aldattığına inanıyo ama kadının kim olduğunu bilmiyo,nazlının çocuğunun aliden olmadığını öğrenincede doğal olarak nazlıya cephe aldı,adalet ilkayı oğluna layık bulmuyo aslında aliyle ilkay çocukluk arkadaşları ilkay aliyi çocukluğundan beri seviyomuş adalet ilkaydan hiç hoşlanmıyo işte ailesine ve aliye yakıştıramıyo yani benim bildiğim bu başka bişey varmı onu bilemiyorum canım:uhm:

evet kızlarr Alii okumuş felan ilkay ailev nedenlerde dolayı üniv. i yarım bırakmış...
işte ogluna yakıştıramıyor .. bence bu dizi de...
ıLkay ın annesi yok yaa yakında çıkar mı çıkarr.... belli olmaz...

evet kızlarr Alii okumuş felan ilkay ailev nedenlerde dolayı üniv. i yarım bırakmış...
işte ogluna yakıştıramıyor .. bence bu dizi de...
İLkay ın annesi yok yaa yakında çıkar mı çıkarr.... belli olmaz...

Benim bildiğim ölmüş canım ilkayın annesi sanmıyorum ama bu dizide her an herşey olabiliyosengözlerimebaksanab

X