Üst bedenim benimse alt bedenim kimin?

Herkese merhaba. Maalesef bazı sağlık sorunları ve ailevi sorunlar sebebiyle moral, motivasyon, inanç ne derseniz artık; dibi gördüm. Diyet sürecinde ise başladığım noktaya geri döndüm. Yani hala sıfır noktasındayım.

Bu hafta aşırı halsizlik, yorgunluk ve uykusuzluk çekiyorum. Ödemin zirve yaptığı haftalardan biri yine. Dr'un yazdığı ödem sökücü ilaca yeniden başlamam gerekiyor; fakat tansiyonumu 7/4 8/5 şeklinde düşürüyor. Biraz vitamin takviyesi ile toparlanmam gerekiyor. Zira her diyet sürecinde olduğu gibi bağışıklığım düştü, bu sürede de ağır bir sinüzit geçirdim. Öksürükle devam eden hastalıkta kulağım da basınçtan zarar gördü. Vel hasılı kelam, kendime biraz zaman verip toparlanıp "yeniden" başlamak üzere geleceğim.

bu Ben olabilir I’m bacaklarım sürekli ağrıyor yaşlı teyze gibiyim :KK43:

dahiliye( romatizma), kalp damar (dolaşım bozukluğu) doktorlarına görünmenizi tavsiye ederim. Magnezyum (ağrı için olan formu) ağrıları hafifletebilir. Ben bir de kollajen başlamayı düşünüyorum. Dr/eczacı danışarak başlayabilirsiniz, faydasını gören fazlaca kişi biliyorum.

Merhaba ben de lipodem oldugumu dusunuyorum, Eskisehirde lipodemle ilgili bilgi sahibi onerebileceginiz bir doktor var mi? Simdiden zaman ayirdigini icin teşekkür ederim.

X