Üst kat komşuyla adliyelik olmak

Ölümüne inkar.
Aslında sorduğunda ben değilim üst kattan geliyodur deseydiniz onun gibi

Tutanak ne şekil tutuldu?

Ölümüne inkar.
Aslında sorduğunda ben değilim üst kattan geliyodur deseydiniz onun gibi

Tutanak ne şekil tutuldu?
Maalesef biraz da onu caydırmak için bak yapan benim bir daha yapma demek istedim ama gereksizdi zaten anladı. Başımı hızlı çektim ama gördü veya görmedi ben itiraf edince ayyuka çıkmış oldu

Biri benim balkonuma aşağı sarkarak çöp atsa ve bunu görsem önce şok olurum, sonra kavga ederim. O anın öfkesiyle çıkarıp ses kaydı, görüntü almak aklıma gelmez. Bu çok fazla kez yaşadığım ve son raddeye geldiğimde kullanacağım bir yol olur. Bence kadının balkonu da batıyordu sizinki gibi bu da son damla oldu. Diğer türlü aha çöp attı, çıkarayım da hemen ses kaydı alayım, şikayet edeyim demek uçuk bir hareket gibi geliyor.

Keşke inkar etseydiniz. Başımın üstünden sigara külü bile döküldüğü için size haksızsınız diyemicem, haklısınız ama keşke yakalanmasaydiniz. Sizde o biseyler döktüğü zaman videoya alıp sikayet etseydiniz

Üst kat komşum sürekli balkonuma çöp, izmarit ,kılçık silkeliyordu. Tartışsam da daha üst kattan silkelendigini iddia etti. Bugün zaten cinlerim tepemdeydi. Onun üst katı benim kuzenim olduğu için ben de oturma bahanesiyle onun balkonuna sarkıp çöp attım. Beni gördü. Koşup eve girdim.
Kapımın önüne geldi neden balkonuma sarkıp çöp attın diye o sırada ses kaydı açmış .
Be de sen de benim balkonuma çöp attın empati yapmanı istedim dedim..
Oturdugum sitede kiraciyim.o ise ev sahibi. Yönetim toplanacakmis elinde kozu var attım diye. Sizce birşey olur mu? Kuzenim de bundan zarar görür mü? Kapıya sonradan polisle geldi. Tutanak vs tutuldu.
Evden atılır mıyım
Keşke siz de aynı şeyi yapıp çöp atmasaydınız Peki onun attığından Emin misiniz

Size bisey olmaz da pek izinsiz kayıt alması sorun üstüne bir de bunu toplantıda paylaşırsa daha da artar onun için yaptırımı. Umarım böyle bisi olmaz çünkü cezası var onun

Üst kat komşum sürekli balkonuma çöp, izmarit ,kılçık silkeliyordu. Tartışsam da daha üst kattan silkelendigini iddia etti. Bugün zaten cinlerim tepemdeydi. Onun üst katı benim kuzenim olduğu için ben de oturma bahanesiyle onun balkonuna sarkıp çöp attım. Beni gördü. Koşup eve girdim.
Kapımın önüne geldi neden balkonuma sarkıp çöp attın diye o sırada ses kaydı açmış .
Be de sen de benim balkonuma çöp attın empati yapmanı istedim dedim..
Oturdugum sitede kiraciyim.o ise ev sahibi. Yönetim toplanacakmis elinde kozu var attım diye. Sizce birşey olur mu? Kuzenim de bundan zarar görür mü? Kapıya sonradan polisle geldi. Tutanak vs tutuldu.
Evden atılır mıyım
Cinayet işleyenin hapse girmediği bir ülkede size ne olabilir ya

Komşular görsün diye niye yaptınız
Apartmanın içinde kavga etsem kimse birşey anlamazdı o yankıdan, ama balkonda yaptığım tartışmada millet onun ne mal olduğunu anladı. Yaz günü, hamileyim ve küçük bir çocuğum daha vardı. Ramazan arefesi balkonumu yıkamışım bayramlık sofra örtüsünü asmışım kadın tutmuş deterjanlı su dökmüş benim balkona, akmış yani. Ben ne gidicem öyle zalımın kızının kapısına. İnsan olsa öyle yapmaz bir değil iki değil
Komşular görsün diye niye yaptınız

X