Üst kat komşuyla adliyelik olmak

Apartmanın içinde kavga etsem kimse birşey anlamazdı o yankıdan, ama balkonda yaptığım tartışmada millet onun ne mal olduğunu anladı. Yaz günü, hamileyim ve küçük bir çocuğum daha vardı. Ramazan arefesi balkonumu yıkamışım bayramlık sofra örtüsünü asmışım kadın tutmuş deterjanlı su dökmüş benim balkona, akmış yani. Ben ne gidicem öyle zalımın kızının kapısına. İnsan olsa öyle yapmaz bir değil iki değil
Allah uyumlu insanlarla karşılaştırsın . Durup dururken zıvanadan çıkartıyorlar

ev sahibi ile konuşsanız cam balkon beya file vs mi yaptirsaniz acaba? tabi ki bu çözümleri üretmek zorunda değilsiniz o bu rahatsızlığı vermemeli ama bazen derler ya ne şeytanı gör ne salavat getir. bunlar belki çözüm olup sinirlerinizi harap etmenizi onler

ev sahibi ile konuşsanız cam balkon beya file vs mi yaptirsaniz acaba? tabi ki bu çözümleri üretmek zorunda değilsiniz o bu rahatsızlığı vermemeli ama bazen derler ya ne şeytanı gör ne salavat getir. bunlar belki çözüm olup sinirlerinizi harap etmenizi onler
Bugünkü gumburtuden sonra umarım yapmaz. Ama artık yapsa da o balkonu kullanmayacagim lanet olsun.

Mesleğimle ilgilenmek yerine kendi sağlık probleminize odaklanin demek oluyor. Daha merkezde olan konularınız var .bence enerjinizi ona harcayın.
Uzun süredir tüp bebek tedavisi görüyorum, beni buradan vurmak istediniz sanırım. İnşallah öğretmen değilsinizdir, sizin için söyleyebileceğim ve kendime yakıştırabileceğim tek yanıt bu olabilir.

Üst kat komşum sürekli balkonuma çöp, izmarit ,kılçık silkeliyordu. Tartışsam da daha üst kattan silkelendigini iddia etti. Bugün zaten cinlerim tepemdeydi. Onun üst katı benim kuzenim olduğu için ben de oturma bahanesiyle onun balkonuna sarkıp çöp attım. Beni gördü. Koşup eve girdim.
Kapımın önüne geldi neden balkonuma sarkıp çöp attın diye o sırada ses kaydı açmış .
Be de sen de benim balkonuma çöp attın empati yapmanı istedim dedim..
Oturdugum sitede kiraciyim.o ise ev sahibi. Yönetim toplanacakmis elinde kozu var attım diye. Sizce birşey olur mu? Kuzenim de bundan zarar görür mü? Kapıya sonradan polisle geldi. Tutanak vs tutuldu.
Evden atılır mıyım
Gizli ses kaydı almak suç değil mi. Bu arada o attığında da sizde çöpleri çekip saklasaydınız.

Olan olmuş niye neden geçtim bunu.Anlik sinir olunca az nefeslenin.Bisey çıkmaz mahkeme vs kolaymi öyle dünya para ile açılıyor en çok takipsizlik verilir geçilir.Evden çıkma durumu da yoksa ya karşılıklı bir özür ve anlayış yada böyle soğuk savaşa devam durumu olur.Yani mahkemelerin işi yok da....Balta ile giriyor millet birbirinede ne olaylar var

Olan olmuş niye neden geçtim bunu.Anlik sinir olunca az nefeslenin.Bisey çıkmaz mahkeme vs kolaymi öyle dünya para ile açılıyor en çok takipsizlik verilir geçilir.Evden çıkma durumu da yoksa ya karşılıklı bir özür ve anlayış yada böyle soğuk savaşa devam durumu olur.Yani mahkemelerin işi yok da....Balta ile giriyor millet birbirinede ne olaylar var
Yönetim Evden çıkarabilir mi diye korkuyorum

X