üstüne adet görüpte hamile kalan varmı kızlar

slm asya nedemek istediğini pek anlayamadık....

kizlar , ben kücük kiima hamile kaldigimi 2,5 aylikken ögrendim.
benim 3 cocugum var, ikincisi 1 yasindaydi ve onu emziriyordum , ozaman kanamda baslamisti ikinci kanamadan sonra artik hep ruh gibi geziniyordum evde, en azindan doktora gitmeyi düsünüp gittim ,tabii doktor bana ne desin siz 2,5 aylik hamilesiniz ve hemen cocugunuzu emzirmekten keseceksiniz, bir an sok oldum ama Allah verdi cok sükür .....
yani anliycaginiz Allah isterse veriyor , ne kanama önlüyor nede baska birsey....

biraz uzun oldu kusura bakmayn...::))

slm arkadaşlar. bebnimde bu ay adetim çok kısa sürdü normalde 5 gün gelen kanamam bu ay 1 gün geldi ve ikinci gün lekelenme oldu kesildi şu andada akıntım var.... acaba üstünemi gördüm diye şüpheleniyorum olabilir mi .... adetim 5 gün geç gelmişti. 3 gün geçe test yapmıştım negatifti ama....

anlaşılmıycak bişey yok bende aynı şeyi yaşadım ama sonucu hüsran oldu diyorum ve adet zamanında gelmişse kısada sürse diyorum hani üstüne görme gibi olursa testler kesin sonuç verir diyorum benmde öyle oldu adet 2 gün sürdü kaldım zannettim test yaptım negatifti dr gittim ultrosonla baktı hamile değilmişim stresten adet az gelmiş dedii bunu anlatmaya çalışyıyorum inş.benm gibi değildir sonuc cnm

mrb arkadaşlar ben eylün sonundan beri hamilekalmayı istiyorum
denedik çok belirti oldu gögüslerim şişti çok sık vc gidiyorum ve karnımın alt tarafı şişti adat iki gün geçti reng li oldum acaba üstüne hamile kalmış olabilirmiyim kızlar cevap bekliyorum.teşekkürler

Ben 2 ay evvel kürtaj oldum ve 1.5 ay sonra korunmayı bıraktım, dr. bu dönemde korunmazsam çok yüksek ihtimalle hamile kalabileceğimi söyledi.Adetim 3 gün geçti, 3. gün akşam üzeri adet oldum.Yani dün.Ama o kadar az ki anlatamam, bugünde hiç kanamam yokk.Şüphe duyurtan şey ise mide bulantım çok fena,halsizim, bel ağrım fena,idrara çok sık çıkıyorum, bide normalde kanamam yoğundur.m,de bulantısı üşütmedende oabilir dedim önemsemedim ama sizleriokuyunca acabalarım arttı.Hamile değilim diyebileceğim tek konu ise; göğüslerimde hiç şişkinlik olmadığı gibi sızıda hissetmedim.Sanırım birazdan test yaptırcam.Hayırlısı olacaksa, yeni bi kayıp olmayackasa var olsun yok eğer yeniden üzeleceksek inş diğer aya gelsin minik melek.Herkesin gönlündekine kavuşması dileğimle.

Son düzenleme:
Ben 2 ay evvel kürtaj oldum ve 1.5 ay sonra korunmayı bıraktım, dr. bu dönemde korunmazsam çok yüksek ihtimalle hamile kalabileceğimi söyledi.Adetim 3 gün geçti, 3. gün akşam üzeri adet oldum.Yani dün.Ama o kadar az ki anlatamam, bugünde hiç kanamam yokk.Şüphe duyurtan şey ise mide bulantım çok fena,halsizim, bel ağrım fena,idrara çok sık çıkıyorum, bide normalde kanamam yoğundur.m,de bulantısı üşütmedende oabilir dedim önemsemedim ama sizleriokuyunca acabalarım arttı.Hamile değilim diyebileceğim tek konu ise; göğüslerimde hiç şişkinlik olmadığı gibi sızıda hissetmedim.Sanırım birazdan test yaptırcam.Hayırlısı olacaksa, yeni bi kayıp olmayackasa var olsun yok eğer yeniden üzeleceksek inş diğer aya gelsin minik melek.Herkesin gönlündekine kavuşması dileğimle.

tatlım test yaptırdın mı bende aynı durumdayım merak ediyorum

Evet bende üstüne gördüm.Yalnız normalde 6 gün sürüyodu bu sefer 3 gün sürdü şüphelendim test aldım.Testte çok silik çift çizgi çıktı 1 hafta sonra tekrar denedim çizgiler bariz belliydi.Gerçekten üstüne görülüyomuş.
bu durum ve belirtiler bndede var acaba diyorum.demekki olabiliyo böle şeyler.

Kizlar adetim 5gun gecikti kasiklarin agriyo 2gun leke geldi azcik oda agir kaldirdim bide pembeli kirmizili bi akinti geldi devami yok tertemizim hamis olabilirmiyim acaba hic boyle olmazdi ne yapsamki:/

Yasemin şahin hanim bu mesaja cevap verirseniz sevinirim sizin yıllar önce yaşadığınız durumu ben şuan yaşıyorum. Sizin sonuçta bir hamileleginiz oluştu mu? 2 Aydır regl gününden 5 gun öncesinde siyah kahverengi renkte 3 gün suren bir reglim oldu. Üstüne görmek bu mudur bilemiyorum. Çok da merak ediyorum açıkçası.

Slm öncelikle allahım anneligi hepimize tatdirsin sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin arkadaşlar bende 3 yıldır çocuk olmuyor çok istediğimden mi bilemedim ama bu ay 1 buçuk gün adet gördüm iki gündür damla lekeli geliyor hiç bir belirti yok gazım var sadece bide iki haftadır kalbim tüm vucumda atiyo

X