Üşüme erken hamilelik belirtisi mi?

3+4 deyken hamile olduğumu öğrendim, üşüme değilde yanma vardı bende, ateşim vardı. Hormon değişikliği yapıyor galiba, hala ateş basması devam ediyor.

Selamlar. Oncelikle sizin icin cok mutlu oldum. Bugun bu yorumlari ilk defa gordum cunku bugun usuyorum bu sicak havada. Suan uzerimde sal var hatta.:)) Ben universite bittignden beri 4 yildir kolay kolay usumem. Ofiste herkese normal bana soguk geliyor. 2 gun once acayip bir bel agrisi girdi ve 2 saat sonra kesildi. Simdidehafif bel ve kasik agrilarim var ve nerdeyse sabahtan beri usuuyorum. Vucut isimi olctum 37 cikti. Hep 36. 3 yada 36.5 cikardi bu saatlerde. Henuz adetim gecmdi ama. Canim insallah hamisimdr. :)) senin de aldigin guzel haberlr gibi bizde aliriz guzel haberler insallah

canım şimdi senin msjını okuyunca duygulandım.üstünden kaç ay geçmiş şu ana 22+3 haftalık hamileyim.Allahım isteyen herkese içindede seni evlat sahibi yapar.inşallah hamilesindir eğer hamileysen banada haber ver tabi üzerinden bu kadar zaman gecmeden :))) sana yazdıgımı unutmusum:))

canım şimdi senin msjını okuyunca duygulandım.üstünden kaç ay geçmiş şu ana 22+3 haftalık hamileyim.Allahım isteyen herkese içindede seni evlat sahibi yapar.inşallah hamilesindir eğer hamileysen banada haber ver tabi üzerinden bu kadar zaman gecmeden :))) sana yazdıgımı unutmusum:))

Insallah haber veririm hayirlisiyla. Ne zaman hamile olursam artik ozaman. karsidan cabuk geciyor gibi geliyor ama gercekten oylemi su gibi gecer bir an once kavusursun bebegine insallah canim

Ben şuan menapozlu kadınları geçtim sanırım ateş basmalarım çoğunlukta ama arada br üşüyorum nerederyse kışlık giyinicem o derece

Ben bi kaç aydır adet öncesi son bi hafta hep üşüyorum. sonrası da kırmızılar geliyo. Bu ayda gün sayıyorum ama yine üşümeye başladım. Sanırım yine olmadı :KK43:

Bende inanılmaz üşüyorum adetime 11 gün var ama elim ayağım buz gibi umarm hamişimdirrr :-)

iki haftalik benim de. ozellikle aksamlari artan titreme üşüme sitma ve kasik agrisi oluyor sizce neden 37yi gecmiyor ama cok yipratici..

merhaba arkadaslar 3 yıllık evliyim evliliğim 3. ayında hamıle kaldım fakat 6 haftalıkken kalp atışlarını duymadık ve kurtaj oldum. 2 senedırde denıyoruz fakat hamıle kalamıyorum suan adetıme 6 gun var asırı yorgunluk bas agrısı bel agrısı ve üşüme geliyor..acaba hamilemıyım sizdede boyle tepkıler oldu mu yoksa regl mı olcam :KK43:

merhaba arkadaslar 3 yıllık evliyim evliliğim 3. ayında hamıle kaldım fakat 6 haftalıkken kalp atışlarını duymadık ve kurtaj oldum. 2 senedırde denıyoruz fakat hamıle kalamıyorum suan adetıme 6 gun var asırı yorgunluk bas agrısı bel agrısı ve üşüme geliyor..acaba hamilemıyım sizdede boyle tepkıler oldu mu yoksa regl mı olcam :KK43:
Merhaba canım sen naptın gebelik var mı belirtilerimiz aynı çok merak ettim

Merhaba arkadaşlar..aranıza yeni katıldım..konu başlığı acılalı epey olmuş fakat yazmak istedim..adetim bugun yarın olmasi lazim ancak son 5 gündür tir tir titriyorum bilhassa aksamları..lahana gibi katkat giyiniyorum..midem cok hassas ve yorgunluk halim var..umarım hamileyimdir...:)

Arkadaslar cok tesekkurler ederim bende cok usuyorum ozellikle geceleri ondan suphelendim biraz ama emin delim. diğer arkadaslarında tecrubelerini bekliyorum bu baslik altinda
cok uzun zaman olmus sonucunuz neydi merak ettim

Kızlar merhaba✌ hepimiz umarım hayırlı haberler alırız. son iki gundur benimde çok usumem var valla ben de çok merak ediyorum hos havalarda soğuk ondan mi acaba falan diyomm...batta 13nisan günlerde geçmiyor içimden bi ses hem hamissin diyo hem de adet olucan takma kafaya diyor.Kendimi dinlemwyeyim unutayim diyorum hoop burda aliyorum soluğu her belirtiyi yazıp arıyorum deli gibi ...5yildir istiyoruz inşallah hayırlısıyla ve zamanında salglikluca haberini de kendisini de alırız yuvamiza ... :anneadayı::KK200::anne:

Kızlar bende de fena bı üşüme var kan değerlerım normal adetıme 11 gun var alt karın bölgemde sertlik ve hafif ağrı var fena halde donuyorum normal mi sizce hamile olabilirmiyim

daha yumurtlama dönemındesın cnm bırgun arayala degerlendir.
Yumurtlama oldu cnm ilaç kullanmıştım aşılama için bir hfta erken çatladı yumurta fazla folikül oldugu için aşılama olmadı ama doktora gıttıgım gun kendıliğinden çatladı benimki aşırı sancılı olur çünkü hem doktorda dedı zaten 4 gundur bu aşırı üşüme şişkinlikye var sence nedır bu

X