Üşüme erken hamilelik belirtisi mi?

aay umutlandım valaa bende reglime 10 gün var dünden beri çok üşüyorum yaa inşallah hamişlik belirtisidirrrrrr

Bende adet günüm gelmeden önce birkaç gün üşüyüp titreme olmuştu, birkaç gün sonra öğrendim hamile olduğumu.

benim adet gecikmesinden hemen sonra ve öncesinde de olmuştu...

bende donuyorum resmen 8 haftalık hamişim bi yandan terliyorum bi yandan üşüyorum özellikle ayagımı bu sıcakda ısıtamadım çorapla gezşiyorum utanmasam patik giyecem :)
gece üşütme geliyor bazen uyandıgımda donuyo titriyor oluyorum

Ayy kızlar herkesde farklı oluyo ya.. Ben de 2-3 gündür ateş yükselmesi var hatta dün 37yi geçti ama ayaklarım donuyo.. çok üşüyorum. Daha adetime de 1 hafta var... ? : / acaba mı diye çatlıyorum yahu...

bak nası heyecanlandım şimdi kalbim pır pır:asigim: Allahım hayırlısıyla ümitlerimizi boş çıkarma. aminn:1hug:

tatlım bu senein 2008 de yazdığın bi yazıydı. o belirtiler sonucunda hamile kaldınmı sen? aynı belritiler şuan bende mevzutt. acayip üşüme var akşamları..

yüzüme ateş basarken, ben donuyorum.... :KK59: elim ayaklarım buz tuttu.

valla gebelik belirtisimidir bilmiyorum ama bende felaket üşüyorum vucudum sıcak eşim dokunduğu zaman ateşinmi var diyor ama ben donuyorum.
yarında adet günüm.

ben duymustumki kiz olursa usuyor insan erkek olursa sicak basiyor bende ilk zamanlar usudum sonra ara ara hem usudum hem sicak basti terledim hem oglum var hem kizim demekki dogruymus

Son düzenleyen: Moderatör:
valla bende çok üşüyorum sonra biran ateş basıyor

içim yanıyor bunlar hamilelikte olağan şeyler

arkadaşlar 21 yaşında ve evliyim.ben adet dönemlerımde hep ağrılı geçer ama bu seferkı çok tuhaf şeyler oldu.cuma günü adet oldum ve ıkı gün süedü ıkıncı gün gece yarısı felaket bir ağrıyla uyandım ama bu seferkı başka bı ağrıydı aralıksız gece 2:30 dan sabah 5 e kadar çokkk şiddetli olarak devam etti sağ bacağıma ve sırtıma vuran agrı ve kramplar ve kasık ağrım ıkı ilaç sonrasında 1 saat sonra geçti ve ogünden sonra kanamam bitti.bugun çok az leke şeklinde geldi.akşamları ellerım ateş basıyo ve gece midemın yandıgını hissediyorum ne tuhafkı hamıle oldugumu düşünüyorum test yaptı bişey çıkmadı şuan heryerım agrıyo yardım edin bu gibi şikayetleri olan ve ya yaşayan varmııı?????

Meğer bu bekleme işi ne zormus! Günlerdir kendimi tutayim,burada gelip belirtilerek dair başlıkları okumamaliyim diyorum dayanamıyorum. Daha 2-3 gün var ama bu ay her aydan biraz daha farklı gibiyim. Ya da psikolojik. Birkaç gündür de özellikle ellerim buz kesmiş durumda. Her adet de göğüs hassasiyeti bel ağrısı gibi sikayetlerim olur o yüzden emin olamıyorum. Haziran ayında kimyasal gebelik oldu. Kokulara hassasiyet,kramplar,terleme gibi bir sürü şey yaşadım ama hamilelikten haberim yoktu. Şimdi bunlar yok illa aynı belirtiler olacak diye birşey var mi bilmiyorum ama bu ay çok feci umutlanmis durumdayim. Hüsrana uğramaktan korkuyorum:KK43:

İlk iki ay o kadar üşüdüm ki, nisanın ikinci yarısı-mayıs dondum. Haziran ortasında hava ısındı allahtan da kendime geldim, iliklerim ısındı. Benim eşim dedi, acaba sen hamilesin ondan mı bu kadar üşüyosun diye. Çünkü kendisi balkonda kısa kolluyla otururken ben içerde polar battaniye altındaydım.Şimdi internette bakim bi neymiş ne değilmiş dedim ve biçok hamilenin ortak şikayeti olduğunu gördüm:KK43: Ama neyseki uzun sürmedi ve geçti, umarım herkesin de böyle geçer hemen.:nazar:

ya inş gebelik belirtisidir 6 gün oldu adetim gelmedi.
ilk defa bu kadar gecikti henüz test yapmadım korkuyorum tek çizgiyi görcem diye.
pzt doktora gitmeyi düşünüyorum inş başka sebeplerden dolayı gecikme olmamıştır.
2 3 gecedir bu sıcaklarda acayip üşüyerek uyanıyorum.
sahurdan sonra resmen donuyorum hele bu sabah önce ter döktüm sonra resmen sıtma tuttu bütün camları kapattım üzerime battaniye alıp yattım.

ya inş gebelik belirtisidir 6 gün oldu adetim gelmedi.
ilk defa bu kadar gecikti henüz test yapmadım korkuyorum tek çizgiyi görcem diye.
pzt doktora gitmeyi düşünüyorum inş başka sebeplerden dolayı gecikme olmamıştır.
2 3 gecedir bu sıcaklarda acayip üşüyerek uyanıyorum.
sahurdan sonra resmen donuyorum hele bu sabah önce ter döktüm sonra resmen sıtma tuttu bütün camları kapattım üzerime battaniye alıp yattım.

Ben de cok usuyordum test yap bence. hemen 2 dkda sonuc veriyor

X