Uyku Açma Yöntemleri

Tabiki de kola+kahve :)

bende üniversite sınavına hazırlanıyorum bi bardak kolaya bi tatlı kasıgı nescafe at ama karıstırırken dikkat et köpürüyo lavabonun içinde yap

far görmüş davşan gibi açılıyo gözlerin mucizevi bişey :KK70:
ben tadınıda sevdim kahve içer gibi içiyodum kafein bombardımanı mubarek :KK70:

Tam benlik konu olmuş bu.
Bende aynı durumdayım ve aksi gibi bu gece sabaha kadar çalışmam gerek.
Kola, kahve işe yarar umarım :/

Kahve ve enerji icecegi ile acardim uykumu, Kolayi daha hic denemedim zaten kola icmiyorum.

Yalniz enerji icecegi bende kalp carpintisi yapiyordu cok sonra fark ettim dikkatli olmakta fayda var

Uyku bastırınca yüzü ve enseyi soğuk su ile yıkayıp 45 dk da bir odayı havalandırıp yanına kahveyi de alınca işler yoluna girmeye başladı. Hepimize kolay gelsin :)
Cevap yazan herkese de vakit ayırdıkları için çok teşekkür ederim :)

Eğer çalıştığınız ortam müsaitse yüksek sesle çalışın bu uykunuzu daha geç getirir

Tabiki de kola+kahve :)

bende üniversite sınavına hazırlanıyorum bi bardak kolaya bi tatlı kasıgı nescafe at ama karıstırırken dikkat et köpürüyo lavabonun içinde yap

far görmüş davşan gibi açılıyo gözlerin mucizevi bişey :KK70:
ben tadınıda sevdim kahve içer gibi içiyodum kafein bombardımanı mubarek :KK70:

İçtiğinde hemen etki gösteriyor mu yoksa öncesinde yarılanma süresi düşünülerek önceden mi içmek gerekli ?
Uykun geldiği zaman olan yorgunluğu alıyor mu yoksa uyuyamayıp yine de o yorgunluk oluyor mu ?
Bir de normalde çok kahve içiyor musun ? Ben çok içtiğim için etkisini azaltır mı diye düşünüyorum.

X