Uyurken ağızdan sıvı akması olan var mı?

akıyor evet
hatta gece yarısı uyanıyorum diyorum suratımı kim ıslattı silip uyuyorum mirmirmirmir

sırnaşık şeysırnaşık şey çok iyi ya sırnaşık şey
bende de oluyo bazen ...
ayrıca öyle çok da tiksindirici bişey değilki ...naniknanik

benmde öle oluyor ama ben doktora gittiğimde burnmda kemik eğriymiş oda nefes almamı zorlaştırıyomuş tabi bu durumdada ağzım açık uyuyorum ve akıntı oluo

bende çok nair oldu bu 2-3 defa hatırlıyorum...dişlermi fırçalarım düzenli olarak onunla ilgili bşey olduğunu sanmıyorum...ama dikkatimi çeken şu oldu 1 defa arabada giderken uyuyup kaldıgımda b defa masa basında uyuyup kaldığımda oldu..uyku sırasındaki pozisyondan olsa gerek..?

ben bağırsakta parazit yada kurttan kaynaklandıgını bılıyorum...öyle duymuştum..

bendede vardı küçükken bağırsak parazitinden kaynaklanıyor.yan uyuduğum zaman ağzımdan sıvı akardı.doktor bağırsak parazitinden kaynaklandığını söylemişti.

bende bağısak parazitlerinden olduğunu duymuştum çok şikayeti olanlar dr'a görünsün kurt düşürücü ilaç veriyo dr geçiyor diye biliyorum

Canım benim de bildiğim sürekli oluyorsa, kurt olma ihtimali yüksek. Diğer belirtisi de sık sık acıkma ve açlığa tammülsüzlük .

ayyyyyyyyyyyyyy kizlar korkuttunuz beni valla hic ciddiye almiyordumakannehir allahtan sali günü randevum var doktorla mideme ve karnima makinayla bakilacak o zaman anlasilir kurtmu var böcekmi ayyyy offf icimde kurtmu varrrrrr??????? her zaman olmasada arada oluyor yastigimda yas dislerimide düzenli fircalarim ama bence rüyamda cok konusuyorum ondan hahahaaaaaaa byyyyyyy

ben bağırsaklarında KIL KURDU olanlarda olur diye biliyorum bunu ..........bir dr a git bence

ayy ben de korktum şimdi yaa. benim de olur zaman zaman ama ben ağzım açık yatıyorum ondan herhalde deyip hiç üstünde durmadım.. dişlerimi düzenli fırçalamaya ekstra özen gösteririm üstelik. ben de gitsem iyi olacak doktora sanırım...
Peki hangi bölüme gidicez??

Kızlar hanqi bölüme qitmemiz qerekio bir de tahlil fln mı yapıyolar bilen war mı?

arkadasım uyurken agızdan su gelmesı genellıkle kıl kurdundan tenyadan olur mutlaka gıt ultrasonda cıkıyor zaten...

Parazit olduğu kesin olsa enfeksyon hastalıkları uzmanına gitmen gerekir ama bundan emin değiliz :) Çünkü kurt (Tenya) olsa başka belirtiler de eşlik eder ( makatta kaşıntı, aşırı iştah hatta zayıflama ... gibi ) Başka bir ihtimal da geniz eti büyümesi veya orta kulaktaki bir sorun olabilir. Bunun için de KBB a gitmek gerek. Artık karar sizin... Belirtilere ve şüpheleriniz doğrultuda hareket etmenizde fayda var, çünkü malesef doktorlarımız bizi doğru yerlere yönlendirmiyor benneyaptımki

Vall iyi bir konu açılmış. Aynı problem bende de var. Ağzım açık uyuyorum ve akıntı oluyor. Çok iğrenç birşey. YAkında evleneceğim ve korkuyorum. Kardeşlerim benimle dalga geçiyor. Yazın böcek kaçar diye ödüm kopuyor. Sabah kalkıyorum dişlerim de kanamış. Ne oluyor diyorum ya gece benimi dövdüler. Burda konuyu görünce bunun bir hastalık olduğunu fark ettim. Benim burnumda et ve eğrilikden dolayı nefes problemim var. Orta kulak sorunu veya geniz eti büyümeside olabileceği ilginç Doktorumla görünce bu sorunumdan da bahsetsem iyi olacak. Yarın randevum var kızlarrrr. KBB den öğreneceklerimi sizinle paylaşırım.

Eğer kurt varsa bunun tedavisi zor mu? uzun sürer mi? ilaçla tedavi mi? doğal yöntemlerle nasıl geçirebiliriz?

X