Uyurken ağızdan sıvı akması olan var mı?

aynı durum bende de hergün tekrarlıyor...bende korktum açıkçası doktora görünmekte fayda var CADIARZU

aynı durum bende de hergün tekrarlıyor...bende korktum açıkçası doktora görünmekte fayda var CADIARZU

bende bir dönem oluyordu.doktora gitmiştim ve bağırsaklarımda kurt çıkmıştı...

peki nasil bi tedavi oluyor...ilac tedavisi sanirim? o kurtlar afedersiniz tuvalete gidince mi cikiyolar...üff

bnm bildiğim bağırsaklarda kurt olunca olurmuş hap veriyorlar genelde ve tuvalette dökülüyor siz farkında bile olmuyorsunuz

bendede oldu dün.. bazen oluyor hep degil.. dis fircalamamaktan oldugunu sanmiyorum
bende hep fircalayan biriyim..
ilk kez duyuyorum bununda bir nedeninin oldugunu :KK70:
bi o eksikti yani..

ayyy korktum şimdi oluyo arada hiç ciddiye almamıştım kafamçokkarıştı

bndede parazit çıktı 2 farklı ilaç var onları kullanıyorum zamn zamn,geçiyor ama yine tekrarlıyor,bünyen yapıyor dedi doktor havada bulunan parazit torboları bnm bünyeme hemen yerleşebiliyormuş,dikkat ediyorum çiğ et yememeye,sebzeleri sirke ile yıkıyorum ama gene de oluyor yanlız ben hiç tuvalette rastlamadım kaşıntı falan da olmuyor sadece gece ağızdan su akması oluyor:KK43:(((((( bunun üzerine doktora gitmiştim zaten...

ilk olarak bağırsaklarda parazitten kaynaklandığı düşünülüyor ve tedaviye burdan başlanıyor. parazit ilaçlarından sonra sorun giderilemiyorsa KBB uzmanına görünmek gerekiyor, çünkü geniz eti sarkıklığı, burundaki fiziksel bozukluk ve tıkanıklıklar neden oluyor olabilir.

ben doktora gittim sıfr bu yüzden dr bana tükrük bezlerin fazla çalışıyo dedi :S

bnde her sabah yastığım ıslak uyanırım , parazitten olur demişlerdi ama doktora gitmedim :eek: neden olabilirki acaba

belirti vermeyedebilir ama parazit olduğuna dair en sık görülen belirtiler olan; kaşıntı, ishal, karın ağrısı, kilo kaybı v.s gibi belirtiler yoksa birde KBB doktoruna görünün.

...aynısı bnde oluyor yaw...ağzım açık uyuyorum ama ben belki bu yüzdendir ama birşey duymuştum bapırsakta parazit olduğu için akıyormuş o su...duydum ama hiç doktora gitmedim nedenini bilmiorum :S

X