Uyurken Giydiklerimizi Burada Paylaşalım

mavişler ABLAMA NEDE YAKIŞMIŞ.. OY BENİM CANIM ABLAM......
gecede çok şıksın ....a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
barçman ablacım ve gülsucumm çok hoşsunuz.ŞenizŞenizŞeniz

kimse ilgilenmedi burayla:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben bugünde pembe pijamalarımla geldim

ay ay ayyyyyyy ablacım yine orijinal fikirlerinle süper bir topic açmışsın
hayırlı uğurlu olsun
benim gibi yataktan kaltığı kıyafetle bütün haftasonunu geçiren biri için süper oldu :lepi:
eve gideyim, makinem de tamirden gelsin bol bol eklerim fotoğraf

ay ay ayyyyyyy ablacım yine orijinal fikirlerinle süper bir topic açmışsın
hayırlı uğurlu olsun
benim gibi yataktan kaltığı kıyafetle bütün haftasonunu geçiren biri için süper oldu :lepi:
eve gideyim, makinem de tamirden gelsin bol bol eklerim fotoğraf

bekleriz şirinlik muskamŞeniz

hayrlı olsun cnm ablam
barcman ablam ne gıysen yakışıyo mavı pembe fark etmez sende:nazar: keske netım olsada bende koysam:nazar:
gülsu hemşo sen aksama kadr elınde makına ıle gezıyon herhal terlıkler ne şık öle
btrklc cnm kırmızı cok sevdım bı renk cok yakışmış:nazar:

sımdılık bu kadrmış DONkışotlarım

hayrlı olsun cnm ablam
barcman ablam ne gıysen yakışıyo mavı pembe fark etmez sende:nazar: keske netım olsada bende koysam:nazar:
gülsu hemşo sen aksama kadr elınde makına ıle gezıyon herhal terlıkler ne şık öle
btrklc cnm kırmızı cok sevdım bı renk cok yakışmış:nazar:

sımdılık bu kadrmış DONkışotlarım

Şeniz teşekkürler böcüğüm güzel görüşlerin

yok hemşom uğur böcüğüm ben 12 buçuk gibi evden çıkarım akşam 6da gelirim eve akşam gelince çekiyorum tatlım resimleri gündüz hiç evde durmam anca temizlik yaparsam yada misafir gelecekse...

Topiciğin hayırlı olsun ablacım...a.s.
Gündüzün şıklığını geceye taşımışsınız kızlar, hepiniz süper görünüyorsunuz... :lepi:

Topiciğin hayırlı olsun ablacım...a.s.
Gündüzün şıklığını geceye taşımışsınız kızlar, hepiniz süper görünüyorsunuz... :lepi:

sağol ablacığım şimdilik fazla bir ilgi görmedi bu konu ne yazıkki:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Barçman ablamm üzülmesin ben hemen gelirim onun topiciğinee..bak senin için erkenden giydim pijemalarımı hihoyyyt bu gece bunlarla uyicam ablacımmm

barçman ablamı üzmeyin bakimm hadii burayada yoğun talep bekliyoruzzzzz..ablacım ben eklicem pijemalarımı :))

ya benim fot.makinam olsa hergün ayrı ayrı çeker koyarım ama... Çok üzgünüm çoook

teşekkürler belinayımŞeniz hep söylemişimdir sana açık renkler çok yakışıyor

griler içinde çok hoş gözüküyorsun bu arada çok güzel bir popon varmış:nazar::nazar:

ablaa güldürdün beniii :)) bu sitede popumu beğenen ilk hatun kişisinn ayy utandırdın valla beni yaaaa seviyorum be abla seniii :)))

X