Uyurken Giydiklerimizi Burada Paylaşalım

ama o kırmızılar benim değilki başka kardeşimiz eklemişsenağlama

ama benimde kırmızı pijamalarım var onları eklerim birara

bekliyoruz şekerciğim KK nın mankeni oldun artık alacağımız ürünleri üzerinde görüp ondan sonra alacağız tabi sende durduğu gibi bizde durmayacak ama ne yapalım tatlım Şeniz

Bu gece pembişlerimi giydim ve her açıdan çektim kızlar buyurun bakalım pembişli belinay
:CüvCüv:

2dt2zp.jpg

2qncawy.jpg

fbauip.jpg

28t9ow7.jpg

:1shok: belinaycıııım çok hoş çıkmşsınnnn.....

fiziğini burda çk begndm cnm bnm :jeyyar:
pembiş rengini severim...bende eklerim amma seksü seksü olmazz :jeyyar:

oyyy kuzummm teşekkür ederim bitanemmm aynen şuan böyleyim işteee :)) beğendinn ölemiiii :)))
canım ben kışın seksü olamıyomm petekler yanmasına rağmen ben üşüyom maleseff :)) yazın olucam seksüüüü :)) kışın seksülüğü sana bırakıyorum bacım :))

canm bu topike yeni baktım daha,sen resim koydun diye...dger giysini de çok begendm ama pembişler daha çok hoşuma gitti :))))

bende popnu begndm bu arada :))
2.yim yani :))

ayoll popoma bakmayın yahuu ufukk kızar valla billaaa:)) anaaaam popom elden gidiyooo :))barçman aballmaa sen taktınız yuvarlak popişimeee :)))

deruşummmmm neyi istiyonn anlamadım pijemamı? benimi? yoksaaa:)))

çoook tatlı terlikleerriiiiin gülsu :))))))))
ve uyumlu geceliğinle

my.php
[/URL][/IMG]buu gecedeee bööleyimm...

hiii bayıldım geceliğine gülsu yerim ayıcıklı geceliğinide senide:nazar:yerimsenibenyerimseniben

Bu gece pembişlerimi giydim ve her açıdan çektim kızlar buyurun bakalım pembişli belinay
:CüvCüv:

2dt2zp.jpg

2qncawy.jpg

fbauip.jpg

28t9ow7.jpg

belinay valla sana pijama gündüz< giydiğin kıyafetlerden daha çok yakışıyor:nazar:

sen gündüzde pijama giy en iyisikaydirigubbakcemile3 pembiş pijaman çok cici poponda öyle:nazar:

ay abla taktın popomaaa :)) demek gündüzde pijmea giyim ölmii?? zaten modaymış saten pijemalar dışarda giymekk :)))

kızlar hepinizin pijamaları çok güzel.

bunlar da benden..
ben pijamayla imkanı yok yatamıyorum.
ya şort ya da gecelik giymeliyim; onlarda dizden aşağıda olmamalı. ayaklarıma dolanıyor yoksa

bu geceliğim, ama yatağa girmeden hemen önce giyip, kalkar kalkmaz çıkarıyorum; çünkü bu havalarda evde çok üşüyorum böyle..

bunlarda geceliğimi çıkarınca evin içinde dolanırken giydiğim pijamarım

daphnis35
Tatlım Gurbanın pijemasının aynısını bugün bakırköy cumartesi pazarında gördüm her renkten vardı 15 ylt idi fiyatıda...

X