Uyusuturucu babam eşim çocuklar ben ne yapicam

minnakdavsan88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
21
-3
29
Merhaba arkadaşlar
Umarım hikayemi okuyup bana yol gosterirsiniz çünkü gerçekten Allah'tan başka kimsem yok.

Babam ses sanatçısıysi o zaman uyuşturucu batagina düştü şuan ünlü olan bir çok kısi bizim eve gelmistir. bütün malımızı mulkumuzu uyuşturucu için sattı sonra elde bisey kalmayınca eşyaları satmaya başladı annemi döverdi annem beni bırakıp kaçtı evden abim o zaman şehir dışında okuyordu annem söylemedi ona okusun etkilenmesin diye en son ben kaldım babam beni uyuşturucu için arkadaşlarına satmaya kalktı ben de odaya kitledim kendimi yüksek girişti evimiz pencereden atlayıp kaçtim
Kaçtım ve ne yapacağımı bilemedim 8 saat bankta oturdum.

Sonra yengeme gidip anlatmaya karar verdim yengem bana sağolsun her konuda destek oldu ama onların maddi durumuda iyi değildi çalışmak için biryerde satış temsilcisi olarak işe başladım orada eşimle tanistim.

Bu çalıştığım 3. Yerdi devamlı taciz psikolij şiddet Maruz kaldım esim beni görür görmez evlenelim dedi bu hayattan kurtulmak ve yengeme daha fazla yük olmamak adina evlenmeye karar verdim eşim benden 16 yaş büyük evliligimizz ilk senelerinde ona aşık olmustum herşey çok güzeldi taaaki

Hamile oluncaya kadar hamilelikten sonra bana asla yaklaşmadi oğlum büyüdü sonra biraz birazn oluyordu sonra 2 yılın ardına birlikte olduk ve işte kızım doğdu şuan kızım.3 oğlum 7 yaşında.

Ve eşim bana 3 yıldır kesinlikle dokunmadi
Ben yaklastigda hep bananeleri vardı ben de gurur yaptım o yaklasmayinca yaklasmadim ama sorguladım neden bouleyiz hep geçiştirdi ve kızdı

Eşim varlikli biri çocuklarım iyi şartlarda büyüyorlar ama benim eşimle aramda karı koca ilişkisinden ziyade iki arkadaş gibiyiz.
Eşim ne çocukları ne beni hiç gezdirmez doğumgünü özel gunlerde bişey almaz tatile hiç gitmedik mesela çocukla oyna biraz desem hep yorgun oluyor...

Kayınvalidem lerle 3 katlı bir r evde yasiyoruz kendi meslegim kalıcı makyaj uzmanıyım isimde de başarılıyim. Beni asil sıkan Konu pandemide bipolarin anksiyetim tavan yaptigi dönemde tesetture girmeye karar gerdim üstüne bir de epeu kilo aldım ama şimdi tesettürlü olmak istemiyorum ama eşim asla ve asla istemiyor hatta kızıyor kavg çıkıyor hep ailesiyle ic iceyim sabah akşam misafirlet yemek hep benim katta kendimi bunalmış ve kötü hissediyorum.ne yapmalıyım çocukları bu düzen de devam maması ettireyim boşanıp kendi ayaklarım üzerimde mi durayım?

eşinizden para alabiliyorsaniz ihtiyaclar icin once biraz para biriktirin, calismaniza izin veriyorlarsa işe girin çocuklarla o evden ciktiginizda duzen kuracak gucunuz olsun diye.
eşiniz sizi paravan olarak kullaniyor olabilir mi?

Eşinizin size 2,3 yıl dokunmaması asla normal değil. Ya başka bir kadın var ya da eşiniz biseksüel. Kendini tatmin ediyorsa mutlaka telefonunda videolar vardır. Girdiği sitelere,izlediği içeriklere bir bakın bakalım. Nasıl olur da aynı evin içinde 2,3 yıl dokunmaz. Ya yetişkin içerikli filmler izleyip kendini tatmin ediyor ya da başka birisi var. Bunlar boşanmak için gayet yeterli. Size resmen cinsel şiddet uyguluyor.

Boşanın kendi ayaklarınız üzerinde durun nafaka tazminat alın ama mutlaka çocuklarınıza.

16 yaş büyük biriyle zaten ortak noktanız asla olmazdı, zorunluluktan evlenmişsiniz şimdi olaylar geçti boşuna çekmeyin.

Sizin de sevmeye sevilmeye muhabbet etmeye iyi bir cinsel hayata ihtiyacınız var.

eşinizden para alabiliyorsaniz ihtiyaclar icin once biraz para biriktirin, calismaniza izin veriyorlarsa işe girin çocuklarla o evden ciktiginizda duzen kuracak gucunuz olsun diye.
eşiniz sizi paravan olarak kullaniyor olabilir mi?
Alıyorum kendimde serbest çalışıyorum ama şuan birikmiş yok goguslerimi yaptırma sozunverdi doğumdan sonra çok sarktilar şeytan diyo onuda yaptır öyle bırak zaten

Boşanın kendi ayaklarınız üzerinde durun nafaka tazminat alın ama mutlaka çocuklarınıza.

16 yaş büyük biriyle zaten ortak noktanız asla olmazdı, zorunluluktan evlenmişsiniz şimdi olaylar geçti boşuna çekmeyin.

Sizin de sevmeye sevilmeye muhabbet etmeye iyi bir cinsel hayata ihtiyacınız var.
Okurken ağladım çok mutlu oldum böyle düşünmenize kendimi suçlayıp duruyorum acaba kilo mu aldım diye beni beğenmiyor ama seven her türlü begenmezmiydi
Göğüslerim çok sarkık yaptirma sözü var onu yaptirirop bırakayım diyorum çünkü ben defalarca yaklaştım adım attım ama yok üzülüyorum ama sogugum da ona

Eşinizin size 2,3 yıl dokunmaması asla normal değil. Ya başka bir kadın var ya da eşiniz biseksüel. Kendini tatmin ediyorsa mutlaka telefonunda videolar vardır. Girdiği sitelere,izlediği içeriklere bir bakın bakalım. Nasıl olur da aynı evin içinde 2,3 yıl dokunmaz. Ya yetişkin içerikli filmler izleyip kendini tatmin ediyor ya da başka birisi var. Bunlar boşanmak için gayet yeterli. Size resmen cinsel şiddet uyguluyor.
Bir kaç defa videolar izledigine şahit oldum çok üzüldüm ama sesimi çıkarmadım çünkü en ufak bir şeyi abartan bir tip manipülasyon ustası kısacası ben daha önce defalarca yaklaştım kendisi hep geri adım attı

Okurken ağladım çok mutlu oldum böyle düşünmenize kendimi suçlayıp duruyorum acaba kilo mu aldım diye beni beğenmiyor ama seven her türlü begenmezmiydi
Göğüslerim çok sarkık yaptirma sözü var onu yaptirirop bırakayım diyorum çünkü ben defalarca yaklaştım adım attım ama yok üzülüyorum ama sogugum da ona

Yaşlı adamlar genç kadınlara hep memelerin sarkık derler sen onun her yerini sarkık görme diye

Boşver sen yaptırma ameliyat olsun 360 fit ve ürologa gitsin kalkmıyordur o ondan yok sizin hayat

Sana bir kelime söyleyeceğim. Bütün keramet o kelimede. 5 harfli. Baş harfi "B" son harfi "N" orta harfi 'Ş'. Bunu uygularsan kurtulursun.
B_Ş_N 🧿
çok tatlısınız da
daha ikisi de küçük 2 tane çocuğu var
eşinin nafaa verip vermeycei şüpheli
bu kadın hayatında kendi ayaklarının üstünde durmamış

boşan dediğiniz kadınların gerçekten çalışıp geçinip bir yuvada 2 çocukla düzen tutturabileceğine kendiniz inanıyor musunuz?

yani atıyorum kızı 9 da okula gitse 2 de gelecek
oğlanı kreşe verse özeller 15 bin lira istiyor
devlete gtse 8 de gidip 12de gelecek
bu şekilde kalıcı makyaja nasıl müşteri bulacak?
eve 2 tane çocuğa bakacak bakıcı bulsa 20-25 bin isterler kiralar olmuş 15 bin bu kadın acaba hayatında fatura ödedi mi aboelik nerede yaptırılır hiç fikri var mı?

gerçekten ben samimi olarak soruyorum
böyle net boşan derken hiç 1 saniye olsun aklınızdan geçiyor mu bunlar?

çok tatlısınız da

boşan dediğiniz kadınların gerçekten çalışıp geçinip bir yuvada 2 çocukla düzen tutturabileceğine kendiniz inanıyor musunuz?

eve 2 tane çocuğa bakacak bakıcı bulsa 20-25 bin isterler kiralar olmuş 15 bin bu kadın acaba hayatında fatura ödedi mi aboelik nerede yaptırılır hiç fikri var mı?

Annemle barıştım annem ben çocuklara bakarım diyor eşimin durumu iyi varlıklı bir aile maddi konuda çocuklarını mağdur etmez

çok tatlısınız da

Cevap verilmiş.

Bipolar ataklarınız nasıl? Ataklarda iyice zıvanadan çıkıp sonra pişman oluyor iseniz boşanmayın.

Ama hayır ben kendimi anlayıp doktoruma gidiyorum süreci atlatıyorum diyor iseniz boşanın.
Alın evinizi, tazminatınızı,nafakayı boşayın şu turşuyu.

Köyde yaşasa 16 yasında baba olur sizin gibi kızı olurdu.

Madem cinsel sorunları var ya da soğuma sorunu var neden 16 küçük kimseniz bir kızla evlenip başını yakmış….
Birde üstüne üstlük salatalık, o maddiyat için de inzivaya çekilmiş, ruhsuz bir adam.

Bipolar ataklarınız nasıl? Ataklarda iyice zıvanadan çıkıp sonra pişman oluyor iseniz boşanmayın.

Ama hayır ben kendimi anlayıp doktoruma gidiyorum süreci atlatıyorum diyor iseniz boşanın.
Alın evinizi, tazminatınızı,nafakayı boşayın şu turşuyu.

Köyde yaşasa 16 yasında baba olur sizin gibi kızı olurdu.

Madem cinsel sorunları var ya da soğuma sorunu var neden 16 küçük kimseniz bir kızla evlenip başını yakmış….
Birde üstüne üstlük salatalık, o maddiyat için de inzivaya çekilmiş, ruhsuz bir adam.
İlaçlarla kontrol altında aslında baskilandigim için bu atakları yaşıyorum mesela tesettür konusunda istemiyorum fakat zorluyor sonra kendime ait evim esyam yok hep kayınvalidemin eski eşyaları hevesleniyorum kendi esyam kendi evim olsun diye burdan gitmeZmis gitmek istemiyor

X