Uyusuturucu babam eşim çocuklar ben ne yapicam

İlaçlarla kontrol altında aslında baskilandigim için bu atakları yaşıyorum mesela tesettür konusunda istemiyorum fakat zorluyor sonra kendime ait evim esyam yok hep kayınvalidemin eski eşyaları hevesleniyorum kendi esyam kendi evim olsun diye burdan gitmeZmis gitmek istemiyor
Ya benim akrabamın kocası aynı eşiniz gibi.

Cinsellik fecehat yok denecek gibi, ama çocuk oldu.
İçi geçmiş dedeler gibi.
Kızı sevmem ama bu konusunda çok çok haklı esyaları da kv sinin eskileri.

Birde adam çok muhteşem cinsel aktivitesi varmış gibi ilk karısı 5 ayda arkasına bakmadan boşamış.
İkinciye bizim kızla evlendi.
Kız aslında boşanmak istedi ama gidecek yeri yoktu.
Maddiyati da sizin kocanız gibi değil mecbur oturuyor...

Annem diyor ki madem böyle yapıyor sen de okullar kapanana kadar istediğini yaptirt maddi anlamda sonra gel birlikte yaşayalım ben çocuklara bakarım diyor annem çocuklarla çokta iyi anlaşıyor
parayı bırakamıyorsunuz siz çocukları bahane etmeyin, iki lafınızdan biri durumu iyi istedigimi yaptirtip oyle bırakayım.
insan oglunun istekleri bitmez evinizde şiddet yoksa kanka kanka takılın keyfinize bakın

parayı bırakamıyorsunuz siz çocukları bahane etmeyin, iki lafınızdan biri durumu iyi istedigimi yaptirtip oyle bırakayım.
insan oglunun istekleri bitmez evinizde şiddet yoksa kanka kanka takılın keyfinize bakın
İnanın derdim para değil sadece ben çocuklarıma onun gibi imkanlar sunamam tek derdim bu şiddet yok iyi anlasiyoruz

İnanın derdim para değil sadece ben çocuklarıma onun gibi imkanlar sunamam tek derdim bu şiddet yok iyi anlasiyoruz
o zaman evden gidip ne yapacaksiniz?
cocuklar size kalacak hastalanacaklar tek basiniza bakacaksiniz her seylerine tek basina kosacaksiniz.
paşamizda 3 kuruş nafaka verip keyfine bakacak ?
cocuklar buyuyene kadar oturun bence yerinizde imkanlarından faydalanin dediginiz gibi ha birde heybenizi doldurmaya bakın

Çok Zor bir hayatın olmuş. Evliliği kendine kaçış olarak görmüşsün ama umduğunu bulamamışsın.
Senin kendine mutlu olma borcun var. Mesleğin varmış. Bir şekilde geçinirsin. Biraz cesarete ihtiyacın var. İnşAllah bundan sonra kendine güzel bir hayat kurabilirsin.

çok tatlısınız da
daha ikisi de küçük 2 tane çocuğu var
eşinin nafaa verip vermeycei şüpheli
bu kadın hayatında kendi ayaklarının üstünde durmamış

boşan dediğiniz kadınların gerçekten çalışıp geçinip bir yuvada 2 çocukla düzen tutturabileceğine kendiniz inanıyor musunuz?

yani atıyorum kızı 9 da okula gitse 2 de gelecek
oğlanı kreşe verse özeller 15 bin lira istiyor
devlete gtse 8 de gidip 12de gelecek
bu şekilde kalıcı makyaja nasıl müşteri bulacak?
eve 2 tane çocuğa bakacak bakıcı bulsa 20-25 bin isterler kiralar olmuş 15 bin bu kadın acaba hayatında fatura ödedi mi aboelik nerede yaptırılır hiç fikri var mı?

gerçekten ben samimi olarak soruyorum
böyle net boşan derken hiç 1 saniye olsun aklınızdan geçiyor mu bunlar?
Bos bos konusuyorlar iste oturduklati yerden..

10 + yaş farkı evlilikler bitmeye mahkumdur.

Kadın ile erkek arasındaki yaş farkı çok önemlidir.

Kendinizden 1-2 yaş küçük erkekle evlenseydiniz böyle sorunlar olmayacaktı.

Kadınlar çabuk çöküyor yalanını savunan kadınlar okusun.

Maddiyat için evlilik yaptınız. Şartlarınız çok kötüydü anlaşılır bir durum sizi suçlamıyorum.

Boşanırsanız nasıl geçineceksiniz ? Ekonomik olarak ayakta kalabilir misiniz ? ülkenin hali ortada

Çok Zor bir hayatın olmuş. Evliliği kendine kaçış olarak görmüşsün ama umduğunu bulamamışsın.
Senin kendine mutlu olma borcun var. Mesleğin varmış. Bir şekilde geçinirsin. Biraz cesarete ihtiyacın var. İnşAllah bundan sonra kendine güzel bir hayat kurabilirsin.

Ya ne demek bir şekilde geçinirsiniz ??

Yazmayayım diyorum ama kendimi tutamıyorum bi türlü.

Sizin babanızdan kalan oteller var. Hayatınızda bir gün bakın tek bir gün başkasının yanında çalıştınız mı ?? Hayır !

Maddi durumunuz ortalama gelirin çok çok üzerinde olduğu halde boşanmıyorsunuz. Burada millete akıl dağıtıyorsunuz. Sizin kocanız eğlence mekanlarında şarkı türkü söyleyen, aldığı üç kuruş parayı da alkole yatıran biri. Düzenli bir işi yok asalak vasıfsız diye ağlanıyordunuz. Siz bu adamı boşamıyorsunuz.

Boşanmış veya bekar kadınlara ev bile vermiyorlar kiralık daire bulamıyorsunuz bile !

Ülke gündeminden habersizsiniz. Baba parasıyla evlatlarınızı doyuruyorsunuz. Baba parasıyla evinize temizlikçi alıyorsunuz. Babanızın evinde oturuyorsunuz.

Cesarete ihtiyacı olan konu sahibi değil sizsiniz.

Herkesin hayat şartları farklı. Anlamak istemiyorsunuz.

Sizin babanızdan kalan oteller var. Hayatınızda bir gün bakın tek bir gün başkasının yanında çalıştınız mı ?? Hayır !

Maddi durumunuz ortalama gelirin çok çok üzerinde olduğu halde boşanmıyorsunuz. Burada millete akıl dağıtıyorsunuz. Sizin kocanız eğlence mekanlarında şarkı türkü söyleyen, aldığı üç kuruş parayı da alkole yatıran biri. Düzenli bir işi yok asalak vasıfsız diye ağlanıyordunuz. Siz bu adamı boşamıyorsunuz.

Boşanmış veya bekar kadınlara ev bile vermiyorlar kiralık daire bulamıyorsunuz bile !

Ülke gündeminden habersizsiniz. Baba parasıyla evlatlarınızı doyuruyorsunuz. Baba parasıyla evinize temizlikçi alıyorsunuz. Babanızın evinde oturuyorsunuz.

Hayırdır nedir bu nefretin sebebi?
Ben kendimden yola çıkarak değil, başkalarından gözlemlediğim kadarıyla bir şekilde geçinirsin dedim. Benim evime temizliğe gelen kadın da kocasından boşanmlş. 2 çocuğuna kendi bakıyor.
Konuyu benim hayatıma çevirme. Konu sahibine fikir vereceksen ver. Bana nefret kustuğun mesajın kime ne faydası oldu?

Kusura bakmayın ama hayatta kendinize dayanak yapabileceğiniz bir aile bireyi yok, küçük iki tane çocuk var ve siz sarkık göğüsler ise boşanmamak için kocanızın estetik sözünü tutmasını bekliyorsanız, boşuna boşanıp o çocukları da yakmayın. Önce hayatın ve sorumlulukların bir farkına varın bence. Anneniz ile üç kuruşa talim yaşamak çok da iyi bir gelecek planı değil. Kaldı ki anneniz gibi öz kızını uyuşturucu müptelası bir adama bırakan bir kadına çocuk emanet edilir mi? Bu adam bir günde bu hale gelmedi üstelik iki sene size elini sürmeyen adamdan koştur koştur ikinciyi de yapmışsınız. Madem kocanızın şiddeti falan yok, çocuklarınız büyüyüp, en azından siz çalıştığınızda kendilerini idare edebilecek yaşa gelene kadar evli kalmak zorundasınız. Annenizin size yaptığı sorumsuzluğu siz evlatlarınıza yapamazsınız. O zamana kadar da estetikten önce geleceğiniz için birikim yapmaya bakın.

Hakkımda bir şeyler okumuşsun ama üstüne kata kata yalan yanlış yazmışsın. Ben mecbur muyum benimle alakalı olmayan bir konuda kendimi savunmaya?
1-Babamdan oteller kalmadı. 40 odalı butik bir otel kaldı.
2-Babamın evinde oturmuyorum. Kirada oturuyorum.
3-şu an ailemle mahkemelik olduğum için hiçbir şekilde babamdan kalan bir gelirim yok. Kendi açtığımız tost dükkanı ile geçimimi sağlıyorum.
4- Benim kocam türkü barda şarkı söyleyen bir tip değil. Hatta türkü bara adımını attığını sanmıyorum. Önceden gece klüplerinde, eğlence mekanlarında yöneticilik yapmış biri.
5- Bana cesaretten bahsetme. Ben nasıl ki 15 senelik evliliğimi bitirdim. Bittiğine inanırsam 5 kocada eskitirim. Sen işine bak.

Annemle barıştım annem ben çocuklara bakarım diyor eşimin durumu iyi varlıklı bir aile maddi konuda çocuklarını mağdur etmez
nasıl mağdur etmez? benim eski eşimin de duruumu çok iyi ve tek çocuk olmasına rağmen nafakayı bile vermiyor aylardır. hiç öyle düşünmeyin kesinlikle boşanınca farklı oluyorlar. boşanmaya karar verirsen iki çocuğa da nafaka isterken asgari ücret üzerinden ikisine de anlaşmaya çalış. diğer türlü çok zor

sizde savaşçı bir ruh olduğunu düşünmüyorum ben ya. yani boşansanız o çocuklara bakmak için işe girip çalışıp çocuklar hastalanınca hastaneye götürüp her şekilde bakabileceğinizi düşünmüyorum. hem maddi hem manevi bakımı çok zor hele iki çocuğun. asla yapabileceğinizi düşünmüyorum sanki hazıra alışmışsınız gibime geliyor.

o zaman evden gidip ne yapacaksiniz?
cocuklar size kalacak hastalanacaklar tek basiniza bakacaksiniz her seylerine tek basina kosacaksiniz.
paşamizda 3 kuruş nafaka verip keyfine bakacak ?
cocuklar buyuyene kadar oturun bence yerinizde imkanlarından faydalanin dediginiz gibi ha birde heybenizi doldurmaya bakın
hiç sorma onu da bir süre sonra vermeyecek zaten.

çok tatlısınız da
daha ikisi de küçük 2 tane çocuğu var
eşinin nafaa verip vermeycei şüpheli
bu kadın hayatında kendi ayaklarının üstünde durmamış

boşan dediğiniz kadınların gerçekten çalışıp geçinip bir yuvada 2 çocukla düzen tutturabileceğine kendiniz inanıyor musunuz?

yani atıyorum kızı 9 da okula gitse 2 de gelecek
oğlanı kreşe verse özeller 15 bin lira istiyor
devlete gtse 8 de gidip 12de gelecek
bu şekilde kalıcı makyaja nasıl müşteri bulacak?
eve 2 tane çocuğa bakacak bakıcı bulsa 20-25 bin isterler kiralar olmuş 15 bin bu kadın acaba hayatında fatura ödedi mi aboelik nerede yaptırılır hiç fikri var mı?

gerçekten ben samimi olarak soruyorum
böyle net boşan derken hiç 1 saniye olsun aklınızdan geçiyor mu bunlar?
ne de güzel yazmışsınız Allah razı olsun
benim de sinir olduğum konudur böyle kendi ayakları üzerinde durmamış/ duramamış kadınlarımıza boşan boşan diyen

bende inanın isterim keşke boşansalar daha fazla çekmeseler
bunun için hızlıca bir yol bulmalı arkadaş da
sabır ederek gerekirse sinsilik yaparak
gizlice para biriktirerek

Yaşamsal faaliyetlerinizi karşılayabilecek durumda değilsiniz. Annenizin sözüne hiiç güvenmeyin çünkü o, uyuşturucu bağımlısı babaya sizi bırakıp kaçmış biri. Sizin de psikolojik durumunuz iyi değil, çocuklarınızın hayatını mahvetmeyin. Yaşamsal ihtiyaçların söz konusu olduğu bir konuda cinsel ihtiyaçların konuşulması bilmiyorum da şımarıklık gibi geliyor bana. Boşandığınızda direkt birileriyle birlikte olmayı düşünmüyorsanız o zaman da cinsellik yaşayamayacaksınız.

X