uzak mesafe yüzünden terk edildim

O çoktan elli kişiyle konusuyodur bile. Hadi geçmiş olsun. Erkekler kendileri ve hareketleri hakkında bütün hayatlari boyunca yarım saat bile oturup dusunmemislerdir. Senle ilgili de oturup ciddi ciddi olumlu veya olumsuz bisey dusunmuyor. sen dümdüz YOKSUN onun için. Kafası hiçbir şekilde sende değil. Kötü anlamda bile değil yani.
Of aynı şeyleri yazıp durma güzelim ya. O göndermeler sana değil, yeni hatunlar için "hassas erkek" oltası atıyor. Ayrıca "yanıma niye geldi" sorusunu da sormayı bırak. Erkek bu. Bağdat'a gider ucunda bişi varsa. Seni yedekte tutuyor. Ara ara sana da olta atacak boşta kaldıkça. içip içip arayacak da. Belki seviyorum diyecek belki "saçmalıyorum, neden böyle yapıyorum KENDİMİ TANİYAMİYORUM" diyecek yani sacmasapan, sana gizemli gelen mal mal şeyler yapacak ama aslında kafaları pek çalışmadığı için böyleler. Biz de altında derin anlamlar arıyoruz. Sen muhtemelen barışırsın da bu çocukla yani, şimdiden yazık oldu.
ya şu an hala etkisinde miyim bilmiyorum ama aldattığına başkalarıyla konuştuğuna inanmak istemiyorum aklımı yitireceğim bana o kadar axı yaşattı cidden sevseydi isteseydi zaten gitmezdi bende bu kafadayım ben çok bağlanmışım inanmışım salak olan benim

ya şu an hala etkisinde miyim bilmiyorum ama aldattığına başkalarıyla konuştuğuna inanmak istemiyorum aklımı yitireceğim bana o kadar axı yaşattı cidden sevseydi isteseydi zaten gitmezdi bende bu kafadayım ben çok bağlanmışım inanmışım salak olan benim
Estağfurullah salak filan değilsin canım sadece henüz çok gençsin. Bu yollardan neredeyse hepimiz geçtik o yüzden hemen herkes sana aynı şeyleri yazmış. Lütfen barışma.

Estağfurullah salak filan değilsin canım sadece henüz çok gençsin. Bu yollardan neredeyse hepimiz geçtik o yüzden hemen herkes sana aynı şeyleri yazmış. Lütfen barışma.
yok barışmam çünkü gerçekten soğudum sadece duygusal boşluktayım bunun farkındayım bazen ağlama krizlerine giriyorum modum aşırı düşük oluyor ama atlatıcam

yok barışmam çünkü gerçekten soğudum sadece duygusal boşluktayım bunun farkındayım bazen ağlama krizlerine giriyorum modum aşırı düşük oluyor ama atlatıcam
Aşk acısı çekmek filan bunlar çok güzel şeyler. İnsanı yaşadığına inandiriyor. Ben kırk yaşında hâlâ çekiyorum bu acıları ama bu seninle ilgili, karşındaki buna değermis değmezmis onla ilgili değil çok. Acını da yaşa, ağlama krizi Dr çek ama barışma.

Aşk acısı çekmek filan bunlar çok güzel şeyler. İnsanı yaşadığına inandiriyor. Ben kırk yaşında hâlâ çekiyorum bu acıları ama bu seninle ilgili, karşındaki buna değermis değmezmis onla ilgili değil çok. Acını da yaşa, ağlama krizi Dr çek ama barışma.
8A5FCF89-DFC8-4E1E-B859-6A460812489F.jpeg

böyle bir şeyi beğenmiş cidden şaka gibi sank ben bir şey yaptım bunu görünce öylr bi soğudum ki nefret ediyorum hepsi aynı

X