Uzgunum ama balkon konusu devam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yavrumveben

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
729
392
Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.
Bugünlük balkon konumuzun sonuna geldik kızlar, okuduğunuz için teşekkürler

Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.
Ayyy iban gonderin bacim para toplayip demir yaptiralim valla parmaklarina yazik ayol :işsiz:

Şimdi ben balkondan atliyicam artik yeter kiz🤣
Senin şu balkon sorununu hall etmek için asil imza bagiş filan toplaya biliriz yani.Yada artik yöneticiye gina gelip hepten aticak seni burdan.🤪

Neden sizinle fizana bile gidebilir ama babasıyla gidemez.Ergen gibi davranan bence sizsiniz siz annesi iseniz oda babası ve evet balkon konusu çok uzadı.Kısaca bence eşiniz haklı.
Öyle mi yani.iki.karis balkonlu eve otizmli bir çocuğu annesiz göndermek istemem beni haksız yaptı

Balkon konusunda sizin dusuncenizden ziyade artık bunu inada bindirdiginizi düşünüyorum o yüzden soylemlerinizde dışarıdan mantıksız gözüküyor.
Ben konuyu kapattım ki inada nasıl bindircem.Inada karşı taraf bildirmiş durumda ben fikir sundum onlar hyr dedi.O zaman ben de göndermicem dedim konuyu uzatan ben değilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X