Uzgunum ama balkon konusu devam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sürekli aynı konuyu açmayın lütfen, zaten balkonla alakalı açılmış birçok konunuz var, ki 2 tanesini daha yeni açmışsınız.

Güncel olan bu iki konunuzdan bir tanesine yazmaya devam edebilirdiniz.
Bilmiyordum bunu kusura bakmayin

Çocuğunuz ileride okula vs giderse mesela nasıl baş edeceksiniz bu durumla? Yani düşünceniz tabi ki doğru ama bu şekilde çocuğun aklı kestikçe iyice hasta olduğuna ikna olup asla kendini normal görme şansı olmayacak. Halbuki otizm her bireyde aynı seyretmiyor bildiğim kadarıyla. Sizin balkon hassasiyetiniz takıntı haline gelmiş artık geçen konunuzda dışarı çıktığımda eve gelirken balkonun önüne birileri toplanmış mı çocuğum düşmüş mü diye bakıyorum demiştiniz bence bu çok uç bir düşünce. Kendinizi de telkin etmeye çalışın bence sürekli bu şekilde evde sağlıksız bir durum olduğu sürekli göz önünde oldukça çocuğunuz da kendine güvensiz olabilir ilerde.
Şuan oraya güvenli bulmuyorum ha belki ilerde çocuğumun algilari daha açık olur tehlikenin daha farkına varır gider.Ama şuan ben bu düşüncemde sonuna kadar haklı olduğumu düşünüyorum bi saniye yerinde durmayan bi çocuk annesiz birde güvenliği az olan bir yere gidemez.Burda beni hasta bulanlar var sanırım normal gelişim gösteren. Çocuklara sahipler.Benim çocuğum öyle değil malesef her önlemi almak zorundayım.

Adam haklı mı? Dışarı için önlem alacak halim yok demi? Ama yada yanında ben varım.Bensiz gidemez diyorum hiç gidemez demiyorum ki
evet hakli sonucta oda babasi babasida korur kollar bu yaklasim sagliklimi sadece benim habimda guvende olur dusuncesi? Ozaman siz olmadan hicbir yere gondermeyin eisk herzaman var sonucta

O ev guvenli olmayabilir, ama bir babaya yeterince sorumlu olmadığı icin çocuğun onun yaninda guvenli olmadığını söylemek cok yanlis. Sizin caninizsa onun da canı o. Evet annelik cok yuce bir makam olabilir ama babanin sevgisini ve sorumluluğunu küçümseme hakki vermez bu size. Yalniz gondermeyin ama babasiyla gidebilir bence
Yani bahanin tam olarak çocuğun hızına yetiscegine inansam gönderirim bu güven oluşmamış demek ki göndermiyorum. İnanın o kadar ihtiyacım var ki şöyle iki saat dinlenmeye ama ona rağmen gözümden ayirmiyorum

evet hakli sonucta oda babasi babasida korur kollar bu yaklasim sagliklimi sadece benim habimda guvende olur dusuncesi? Ozaman siz olmadan hicbir yere gondermeyin eisk herzaman var sonucta
Esimle akraba olabilir misiniz? Hanımefendi cocuk ortalıkta oynarken o uzanmış tlf oynuyor bu adama tek başına cocuk bırakır mıyım ben.Risk var benim yanımdala olabilir ama en azından ben gözümü ayırmıyorum bi dk oturmuyorum

Abartı olduğunu düşünüyorum. Konu sahibinin psikolojisi yerinde değil. Doktora gitse yatırırlar yani,benim fikrim o.

Edit: yazım yanlışı
Pardon siz benim hastaneye yatirilmama ne hakla ve sıfatla karar verdiniz? Şayet doktorlar bile görmeden teşhis koyamiyorlar. Bu konu gerçekten canimi sıkmaya başladı burda kafam dağılsın iki görüş aliyim dedim yok o balkon nasıl öyle alçak olur bilmem ne dediniz yani gördüğüm şeyi siz benden iyi mi bileceksiniz?

Canım sende birtane acmadinki bu kaçinci konu ayni şeyler insanlar tabi der yeter der.
Umarim sorununuzu çözersiniz artik çocugun guvenle nereye isterse gide bilir.
İnşallah canım sağol.Eve kızlar da bikti farkındayım ama kızdığım şey şu ben balkonu abartiyomusum gibi bi algı oluştu ama ben gördüğüm şeyi bilmeyecek miyim yani üç tane tuğla koy üst üste o yükseklik

Pardon siz benim hastaneye yatirilmama ne hakla ve sıfatla karar verdiniz? Şayet doktorlar bile görmeden teşhis koyamiyorlar. Bu konu gerçekten canimi sıkmaya başladı burda kafam dağılsın iki görüş aliyim dedim yok o balkon nasıl öyle alçak olur bilmem ne dediniz yani gördüğüm şeyi siz benden iyi mi bileceksiniz?
İnsan sıfatımla karar verdim 😊 küçücük çocuğunuzun dizine kadar gelen bir balkon duvarı olduğuna inanamadığım için,abarttığınızı düşündüğüm için,takıntılı bir insan olduğunuzu düşündüğüm için karar verdim. Kafa dağıtmak için saçmasapan şeyler yazmayın arkadaşım. Doğruları yazın.

Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.
Bugünlük balkon konumuzun sonuna geldik kızlar, okuduğunuz için teşekkürler
Yani oğluyla gerçekten ilgilenmez mi ? O kadar mı yani ?

Kızlar iyi geceler. Ne deseniz haklısınız bıktınız ben de bıktım.Imza toplayip siteden artırabilirsiniz bile.Simdi bizim memleket meselesi balkon konusunu oğlum tek gitmicek üçümüz birlikte gitcez tmm şeklinde kapatmistik. Bugün beyefendi hazretleri eve geldi triplere girmiş.Neymis o zaman oğlum benimle tek annemlere gidemezmis o da gelecekmiş. Babamlari arayıp oğlum bensiz size gelemez dese olur muymuş.Yanj senin yaptığını yapsam hoş mu dedi.Ben de ben annesiyim benimle fizana bile gider kimse karışamaz dedim.Senin götürdüğün ev güvenilir olsaydı ve seninde ilgileneceginden emin olsam seninle de tek gönderirdim tabi o Balkon demirliyse. Neyse bu böyle devam etti.Tatilede gitmeyelim çocuk boğulur bilmem ne sabrımla oynad.Devamj daha ilginç odaya gitti.Ben de yarım saat sonra odaya gittim benim yastığımin üstüne telefonu koymuş acıklı bi şarkı açmış düşüncelere dalmış oğlu onunla tek gidemiyomis ben saçma sapan katı kural koymuşum.Ay bunu böyle ergenler gibi tripkolic görünce iyce çıldırdım.Degil böyle müzik dinleyip yatmak komalık olsan o çocuğu güvensiz bulduğum bi yere tek gondermicem dedim.
Bugünlük balkon konumuzun sonuna geldik kızlar, okuduğunuz için teşekkürler

Eklentiler

• Screenshot_20231207-194416.png
    Screenshot_20231207-194416.png
    273,9 KB · Görüntüleme: 14
İnsan sıfatımla karar verdim 😊 küçücük çocuğunuzun dizine kadar gelen bir balkon duvarı olduğuna inanamadığım için,abarttığınızı düşündüğüm için,takıntılı bir insan olduğunuzu düşündüğüm için karar verdim. Kafa dağıtmak için saçmasapan şeyler yazmayın arkadaşım. Doğruları yazın.
Şaka gibi hala doğruyu yazın diyorsunuz bence sizdede insanların laflarına inanmama gibi bi durum var sizde bi doktora görünebilirsiniz. Zira ısrarla balkon alçak dememe rağmen doğru yazın diyorsunuz.Evet balkon çok yüksek ama ben kendime dert arıyorum can sıkıntısı

Bu olaylardan sonra hiçbir münakaşaya girmediğim kaynim engellemişti beni.Demin kv aradım baktık o da engellemiş beni.Ben arayı yumustamaya çalışırken yaptıklarına bakr misiniz?Ben anlamadık amaç ne yani sırf çocuğum bensiz gelmesin dedim diye engellemek nedir?Bu pazar hatta oraya gideriz diye plan yapmıştık sindi ben gitmesem yeri değil mi?Bu kadarı artık tahrik etmek olmuyor mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X