Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar kirpiklerinize kulak çöpü yerine limer fırçasını deneyin daha kolay sürülüyor .(bitmiş limer fırçasını iice yıkayın ondan sonra kullanın ) hint yağı gerçekten uzatıyor ben faydasını gördüm.

bepantenin merhem olanını deniyorum gelişmeleri size yazcam, bunu bepantenin içerisindeki hicre yenileyici vitamin ve minerallerin kirpik ve de köklerini besleyeceğini düşünüdüğüm için yapıyorum.......
yani bu benim tezim şu an başladım deniyorum.

Evet hanımlar, söz verdiğim gibi yazıyorum.

1 aydan fazladır 3 günde 1 Alizade'nin kirpik ve kaş losyonunu kullandım. Kirpiklerim şimdi daha gür ve daha uzun. Yalnız kullanırken gözünüze kaçırmamaya dikkat edin, çünkü bulandırıyor ve biraz yakıyor. Şişenin sadece 1/5'i bitmiş durumda. Yani tek şişe sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Hoşça kalın..

peki bu losyonu nerden aldın eczanelerde bulabılır mıyız_?

Alizade'yi dün kullanmaya başladım. Kolay sürülmesi için şişenin kapağına sabitlenmiş küçük bi fırça yapmışlar. İçinde susam yağı, badem yağı, zeytin yağı, hint yağı, defne yağı, papatya yağı, t. elma yağı varmış. Diğer tariflerden bi' kakao yağı eksik yani. Fazlası da var.. Kullanalım bakalım nolucak. Gelişmeleri yazarım size.

(Sınav stresinden canım sıkıldıkça yüzüme gözüme sizin tavsiyelerinizi uyguluyorum valla kızlar.. Çok iyi geliyor.. :teytey: )

slm arkadaşım bu alizadeyi nerde bulabilirim eczanede varmıdır bide hamileler için sakıncası varmıdır acaba:CüvCüv:

badem veya başka birşeyin yağını nasıl saçınızda tüm gece bekletmiyorsanız kirpik ya da kaşta da bekletmemelisiniz. benim saçlarım ve kaşlarım stresten dolayı dökülüyor resmen saçımın uzaması durdu. kuaförüm badem yağı dedi. kaşınıza sürüp eski bir diş fırçasıyla hafif hafif ovacaksınız10-15 dk kalıcak ve yıkayacaksınız. kirpikler de öyle 10-15 dk sonra durulanacak. saçlarda yarım saat ya da 45 dk :)

badem veya başka birşeyin yağını nasıl saçınızda tüm gece bekletmiyorsanız kirpik ya da kaşta da bekletmemelisiniz. benim saçlarım ve kaşlarım stresten dolayı dökülüyor resmen saçımın uzaması durdu. kuaförüm badem yağı dedi. kaşınıza sürüp eski bir diş fırçasıyla hafif hafif ovacaksınız10-15 dk kalıcak ve yıkayacaksınız. kirpikler de öyle 10-15 dk sonra durulanacak. saçlarda yarım saat ya da 45 dk :)

badem yağı saç dökülmesini engelliyo mu fisfisfis

arkadaşlar ben de badem yağını kullandım çok işe yaradı ama yağı sürdükten sonra kirpikler yumuşaklasıyor biraz,yarım saat sonra falan kirpik kıvırıcı ile de kıvırıyorum ki nemli kirpik hemen sünüyor ve uzatıyor.ben denedim faydasını cok gördüm.tawsiye ediyoruma.s

kızcaz çay ile ilgili konu açmış millet, yağları karıştırıp topiğin konusunu değiştirmiş..

Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.

saol senin kirpikler uzadı mııı

Burada hint yağını bulamadım ama Türkiye geldiğimde inşallah Hint yağı, tatlı badem yağı, gülsuyunu vs. hepsini alacağım inşallah.:dance:

Size bi sorum olacak; Hint yağını ve badem yağını kullanmayı bırakınca birşey olmaz değil mi ?

mrb ben yeni üye oldum. we sormak istediim bikaç şey war yardımcı olursanız sewinirim. eskiden kirpiklerim baya uzun we gördü ama dökülmeye başladılar.. badem yağı we hint yağını karıştırıp sürün diyor bikaç arkadaş. sürdükten snr nezmn yıkıyoruz acaba? nekdr kirpiklerde kalması gerekiyor?

kızlar size kirpiklerimin resmini gönderiyorum bakın ben kirpiklerime özel bakım uyguluyorum ve muhteşem uzunlar kaşıma değiyorlar biraz genetik birazda ben özen gösteriyorum her gören kirpiklerim çok güzel diyor ve takmamı diolar
foto mak olmadığı için webcam le çektim kusra bakmayın biraz hortlak gibi bakıyorum ama kendi gözümü çekerken kameranın ışığından ne yaptığımı göremedim çok üzgünümmm :eek:

dsdw.jpg

w320.png

kiptirf.jpg

maybeline maskara kullanıorum o çok besledi ama ondan önce ben kirpiklerimi kesiyorum evett yanlış duymadınız kesiyorum kestikçe daha çok uzuyor eskileri gidiyor yeniler geliyor 2 haftada kendisini toparlıo yenileniyor 4 5 ayda bir keserim ve uzuyor ama keserken de rimel sürüp te kesiyorum normalde çok açık kahve rengi renkteler nekadar kestiğimi görmek için rimel sürüp kesiyorum ve kaş fırçasınla her rimel sürme esnasında önceden tarıyorum .. nemlendirici kremi yüzüme sürerken parmağımla elimdeki nemden kirpiğimede şöle bi sürüyorum hemde parmağımla taramış oluorum ayrıca hint ve badem yağı kullanıorum ve ve veee en önemlisi makyajımı makyaj temizleyicisinle değil direk su ile sabun yada yüz yıkama jeli ile çıkarıyorum makyajla asla uyumam kirpikleri kırar asla yüzünüzü sert havluyla silmeyin kirpikler geri kıvrılıp kırılıo hafif nemli bırakın gerçekten kirpiklere değer verirseniz size muhteşem bakışlar verirler ben çokkkkkkkkkk memnunum :sm_cool:

maşallah gerçektende çok güzeller benimkilerde böylelerdi ama artık baya seyrekleşti umarım iyi gelir bu kullanıcam yağlar :S

X