Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkdaşlar ya boş bi rimel kabına doldursakta fırcayla sürsek olmaz mı?bence mantıklı rumellerımızın icine bıle koysak olur ben hiç duymamıştım badem yagının sıyahlaştırdıgını yarın ilk işim badem yagı almak bıktım boz ve az kiprik kaşlardan inşallah işe yarar.şart mı gece sürmek aklıma bence degill.

bende öyle yapıcam rimelin fırcasıyla sürücem hem diplerine dahada yayılır die düşünüorum. ben gündüz sürücem geceyle gündüz arasında bi fark olucanı sanmıorum

merhaba sanırım ben de alizade kaş ve kirpik losyonu alacağım.hem bitkisel hem de birçok yağ içeriyor.zaten bütün yağların ayrı ayrı faydası var.en iyisi bunu almak:) 15 sayfayı okudum harika bilgiler yaa.sağolun hepiniz paylaşımlar için.

Kizlar yaglari kirpik diplerinize gun icinde surmeyin, gece surun. Cunku yaglar mutlaka gozun icine de kaciyor ve vizyonunuz bozuluyor, bugulu goruyorsunuz. Onun icin gece surup oyle yatmak daha iyi.

ben gecen hafta aldım badem yagı ,bos rimel kabına koydum..cok dıkkat etsemde gozume kacıyor..alısamadım henuz ama ıkı uc kere kullanmama ragmen sankı kıprıklerım daha belırgınlestı ...gercı bana mı oyle gelıyor bılmıyorum :)

maybeline maskara kullanıorum o çok besledi ama ondan önce ben kirpiklerimi kesiyorum evett yanlış duymadınız kesiyorum kestikçe daha çok uzuyor eskileri gidiyor yeniler geliyor 2 haftada kendisini toparlıo yenileniyor 4 5 ayda bir keserim ve uzuyor ama keserken de rimel sürüp te kesiyorum normalde çok açık kahve rengi renkteler nekadar kestiğimi görmek için rimel sürüp kesiyorum ve kaş fırçasınla her rimel sürme esnasında önceden tarıyorum .. nemlendirici kremi yüzüme sürerken parmağımla elimdeki nemden kirpiğimede şöle bi sürüyorum hemde parmağımla taramış oluorum ayrıca hint ve badem yağı kullanıorum ve ve veee en önemlisi makyajımı makyaj temizleyicisinle değil direk su ile sabun yada yüz yıkama jeli ile çıkarıyorum makyajla asla uyumam kirpikleri kırar asla yüzünüzü sert havluyla silmeyin kirpikler geri kıvrılıp kırılıo hafif nemli bırakın gerçekten kirpiklere değer verirseniz size muhteşem bakışlar verirler ben çokkkkkkkkkk memnunum :sm_cool:

selam kızlar ben de arkadaşım gibi kesiyorum kirpiklerimi ve gerçektende uzuyorlar.bende aynı yöntemle kesiyorum önce rimel sürerek yani.ben alt kirpiklerimi daha kısa bırakıyorum üstler daha uzun görünüyor ve takma kirpik havası veriyor.
bende kirpik uzatmak için karanfil yağı ve yanmış karanfilin tozunu yağla karıştırıp sürmenin iyi geldiğini duymuştum ama doğruluk payından haberim yok..
ayrıca burdaki bütün tavsiyeler için hepinize tek tek teşekkür ederima.s.

ya benım anlamadıım yok o yağı bu yağı alıyoruz aktardan ama bu aktarcılar bu yağları nasıl elde ediyolar anlamadım :eek:yani okadar yağ şişelerce ??? karınca yumurtası yağı mesela hint yağı sahte olanlarda muhakkakk vardır aman dikkat kızlar

avatarımı bakın kaşlarımla kirpiklerimi göreceksiziniz kaydirigubbakcemile5hakiki zeytın yağı derim arkadaşlar

kızlar bende 1 aydır badem yağı sürüorm kirpiklerime alt kirpiklerim biraz uzadı diyebilirm ama kesinlikle kirpikleri gürleştirio uzatması konusunda pek bişey diyemicem :/

ya bende saç bakım yağı vardı onu saçlarımda kullanamıyorum diye boş rimel kabına koydum içindede zaten hint yağı susam yağı badem yağı falan da var ama bi kaç kere sürdüm gerçekten gözlerimi yakıyor öyle kaldı devam etsem mi kii

badem yağını bende kullandım ama sağ gözümde göz kapağımın iç kısmında bir şişlik meydana geldi ve canımı acıttı doktora gittim doktor mikrop kaptığını söyledi ogunden sonra badem yağını bıraktım ama hint yağını kullansammı acaba korkuyorum yine aynısı olur diye

bu çay olayı çok iyiymiş ya benim kirpiklerim gür ama kısa valla isterim uzamasını kızlar benim erkek arkadaşımın bi kirpikleri var valla kıskanıyorum upuzun keşke onda olucağına bende olsaydı yani

Profilinde evliyim yazıyo ama sen erkek arkadasım fln diyosun anlamadıım fisfisfis
neyse alakasız zaten

Son düzenleme:
slm kızlar 1 aydır hınt badem yagı karısımı kullanıorum gece yatarken kulak cubugunla uygulorum bayagı fark war tawsıye ederım boylece bulanık gorme sorunuda ortadan kalkıo kıslar

yorumlarınızın ve önerilerinizin hepsini okudum arkadaşlar ama vücudumuzdaki her bir tüyün buna kaş kirpikte dahil olmak üzere ayrı bir renk pigmeti ve uzunluk seviyesi var..ne bu rengide değiştirebiliriz nede olduğundan daha çok uzatabiliriz..dökülen kirpikleri çıkarmak,kirpiklerimizi beslemek ve dolgunlaştırmak çay,sarımsak,hint yağı,badem yağı ve kaş kirpik losyonuyla mümkün ama uzakmak,rengini koyulaştırmak mümkün değil malesef...eğer mümkün olsaydı benim kirpiklerim şuan pc ekranına değiyor olurdu kaydirigubbakcemile3

ben geçen yıl kullandım
gece sürüp yatıodum sabah gözlerim şişmiş gibi oluodu
o yüzden bıraktım
dikkatli kullanın kkızlar :))

X